Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Most Wanted - szczegóły na temat zastosowania Kinecta i wersji na PS Vita

11 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wiemy nieco więcej o Need for Speed: Most Wanted, który w wersji na Xboksa 360 zrobi użytek z sensora Kinect. Poinformowano również, że wszystkie edycje, włącznie z tę na Vitę, będą niemal identyczne.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: Most Wanted - szczegóły na temat zastosowania Kinecta i wersji na PS Vita" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 18:55, Piotrek54321 napisał:

Na wszystkie platformy będzie prawie identycznta? Czyli na iOS-a i Androida też? Byłoby
naprawdę super!

To nie platformy do grania w prawdziwe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 20:22, Krzycho napisał:

To nie platformy do grania w prawdziwe gry.


Tak samo mogę powiedzieć, że pad nie jest prawdziwym urządzeniem do grania w FPS-y.
NFS:MW wychodzi na iOS i Androida, więc są to platformy.
Idź stąd hejterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że na urządzenia przenośne dostajesz mocno okrojoną wersję. Gdyby grafika byłaby identyczna jak na PC, to prędzej by ci spaliło urządzenie, niż cutscenka by się odpaliła.
PS. Od kiedy iOS i Android to platformy? Czyli Windows, Linux itd. to też platformy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:25, Szczep_NML napisał:

Tylko że na urządzenia przenośne dostajesz mocno okrojoną wersję. Gdyby grafika byłaby
identyczna jak na PC, to prędzej by ci spaliło urządzenie, niż cutscenka by się odpaliła.
PS. Od kiedy iOS i Android to platformy? Czyli Windows, Linux itd. to też platformy?


http://pl.wikipedia.org/wiki/Platforma_sprz%C4%99towa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 20:22, Krzycho napisał:

To nie platformy do grania w prawdziwe gry.

Zaśmiałem się, odpalając GTA3 na swoim telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 11:42, Dared00 napisał:

Zaśmiałem się, odpalając GTA3 na swoim telefonie.

Ja się zaśmiałem odpalając i widząc sterowanie w tym GTA. W każdym razie, nie zaczynając wojenki, poprzednikom chodziło raczej, że ciężko spodziewać się, że NFS na telefony będzie wyglądać jak na dużych konsolach, a czego oczekiwał Piotrek54321.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ale juz fakt, ze sterowanie przez swoja ''dotykowosc'' jest stosunkowo nieprzyjemne w uzyciu to juz przemilczasz ;)? Czytalem kilka recenzji i wszedzie jest narzekanie wlasnie na sterowanie - ze malo precyzyjne, ze zaslania sie ekran. Coz, dla kazdego cos dobrego ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować