Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie targów gamescom 2012 i szybka prezentacja hal

15 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2012 o 13:45, Phoenixpl napisał:

hale mnie nie interesuja;p hostessy pokazcie;p


Chcesz Niemki oglądać? :P


@ www3.(games)com.pl

Gamescom jest inny, bo jest po pierwsze - otwarty dla publiki, po drugie jest znacznie więcej gier na inne platformy niż konsole - mam na myśli szczególnie komputery, które w Niemczech są bardzo silną platformą gamingową. Jest sporo małych gier, które nie skupiają na sobie uwagi najważniejszych portali branżowych - to jest ich czas. Myślę, że to, co szczególnie uwiera korporacje, to termin organizacji - wakacje, umówmy się, spędza się nad morzem/oceanem/w górach/na basenie/na wycieczce itp. E3 są bardziej imprezą handlową, bardzo komercyjną, pełną blichtru i chromu, podczas gdy Gamescom, to po prostu święto wszystkich graczy.


@ Knicz

No to może namów szefa, żeby powiększyć ekipę przynajmniej na czas targów, hę? Chyba miłe jest mu Wasze życie, wydajność i jakość materiałów na portalu? :P Nawiasem mówiąc - wyglądasz tak, jakbyś właśnie skończył krew oddawać. Szlachetny gest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podsumowanie targów" i po 5 minutach narzekania na jaką to ciężką prace macie, brak snu i jakie to opóźnienia były wyłączyłem... proponuje skupić się na mówieniu o grach które widzieliście... w końcu byliście na GAMEscomie, piszecie na protalu GRAM.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gamescom 2012 to cienizna jakiej nie pamiętam.
Zero nowości sprzętowych, nic ciekawego nowego w sofcie.

Na prawdę nędza. Myślałem, że chociaż PS3 super slim się pojawi, a tu dupa...
Chyba rynek zaczyna zjadać swój własny ogon i obecnie jest w zapaści, skoro nawet na targach nie ogłasza się nic nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten Pna Robert to jakiś porąbaniec - jego materiał i gadka jest tak wkur@#@#a, że nie można ani go słuchać ani na niego patrzec po kilku minutach! Naprawde kto przyjmuje do gram.pl takich debili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować