Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lineage II będzie dostępny w pełnej polskiej wersji językowej

18 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2012 o 15:11, Janek_Izdebski napisał:

Ktoś w to jeszcze gra i grać zamierza, skoro na dniach premiera "Guild Wars 2"...?


Ja z chęcią się przekonam gdyż GW 2 mi nie podchodzi grałem w betę i mi nie podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 15:11, Janek_Izdebski napisał:

Ktoś w to jeszcze gra i grać zamierza, skoro na dniach premiera "Guild Wars 2"...?

Target L ][ jest zupełnie inny niż GW 2 więc nie widzę powodu żeby nagle miał przestać grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:08, L33T napisał:

Target L ][ jest zupełnie inny niż GW 2 więc nie widzę powodu żeby nagle miał przestać
grać.

Przecież L2 zmierza bez przerwy w stronę casuali.

Nawiasem to Innova jest jedną wielką porażką w porównaniu do serverów NC, w dodatku nie rozumiem po co język polski.. rozumiem, gdyby był oddzielny polski server, a tak to.. po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 15:11, Janek_Izdebski napisał:

Ktoś w to jeszcze gra i grać zamierza, skoro na dniach premiera "Guild Wars 2"...?

Uwierz mi... Masa ludzi gra a tłoku jest jeszcze więcej od kiedy ta gra stała się jak to NCoft nazwał "Trully Free"
Wystarczy pobrać klienta z oficjalnej strony :D i cieszyć się :) Sam w to grałem fakt, faktem całe 2 miechy czasu bo zabijałem czas do premiery D3 ale nie powiem trochę godzin gra mi zabrała :)
A co do PL wersji... Nie zwlekali z nią wcale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem po co to lokalizowac skoro tam i tak sie nic nie czyta...
a jak maja tlumaczyc nazwy itemow i lokacji to ja dziekuje ...(wieza zuchwalosci heheheheheh pozdro dla alersona dla wtajemniczonych :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj krążyły po sieci polskie łatki do L2 - teraz wszystko ładnie będzie wyświetlane i (mam nadzieję) aktualizowane wraz z nowymi rozszerzeniami/patchusiami.
Może z chęcią powrócę do świata L2, zważywszy że i za darmo, i odmieniono co nieco lokacje.
Przy okazji, ile teraz L2 zajmuje na dysku (z rozszerzeniem GoD)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 18:43, Blady199 napisał:

ciekaw jestem po co to lokalizowac skoro tam i tak sie nic nie czyta...
a jak maja tlumaczyc nazwy itemow i lokacji to ja dziekuje ...(wieza zuchwalosci heheheheheh
pozdro dla alersona dla wtajemniczonych :D)

Przecież po angielsku to właśnie brzmi tak głupio. Mnie cały czas dziwi, że chyba wszyscy akceptują idiotyczne nazwy w każdym innym języku, a w polskim, to już nie. Jedyne co mogę zrozumieć to tylko powszechny brak rozumienia, że w każdym języku można brzmieć idiotycznie, tak samo jak w każdym języku rozmawiają odpowiedniki "dzieci neo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 20:51, Fang napisał:

Zrobili by pełnoprawną trójkę a nie męczą tego biednego trupika :>



Co jak co ale Lineage nie jest trupem bo społeczność l2 nadal jest dość duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam was:) jeżeli już chodzi o lineage 2 to mogłby ktoś wysłać mi clienta na ten adres e-mail Patrykn75@wp.pl
bardzo was prosze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować