Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

9 nowych screenów z Silent Hill: Book of Memories. Sprawdźcie sami, czy straszą

12 postów w tym temacie

bliżej temu do gier pokroju diablo niż jakiemukolwiek horrorowie... przynajmniej takie wrażenie idzie wywnioskować patrząc na owe screeny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i bym się nad tym zastanawiał, gdyby nie kosztowało prawie 200zł, czyli tyle samo, co gry z "dużych" konsol. Paranoja.
Takie ujęcie kamery ma jakiś tam swój smaczek, bardzo podobała mi się kiedyś seria Shadowgrounds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl jak zawsze prowokuje, każdy wie, że ta gra nie ma być straszna, ot taka przyjemna zabawa w ulubionym uniwersum, ale nie, trzeba tytuł machnąć żeby się oburzyli radykalni fani itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa krótkie zdania:
1. WTF?
2. Jaki klimat?
I to w zasadzie (niestety) moje podsumowanie tych screenow:/
Kiedyś (za czasów SH1,2 oraz 4) kochałem tą serię ale teraz to jakaś porażka jest z części na część.
Kiedyś może przetestuje Downpour a co do Book of Memories to nie wiem, średnio ciekawie i zdecydowanie nie "Silent Hill''owo" to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i tak nie jest. :) Po prostu trzeba pojąć w ogóle koncept spin-offu. Niech zrobią "Silent Hill 9" i naopowiadają, jak to kamera FPP i lasery pasują w tej grze, to będzie koszmar, ale spin-off zostawia serię nietkniętą, a daje alternatywę. Jak się nie podoba, to można to kompletnie zignorować, po co wylewać litry potu na jakieś wściekłe komentarze. Spin-off nie może być w klimacie oryginału, to by nie był spin-off.

To tak jakbym narzekał na Dexter: Early Cuts, że było rysunkowe i krótkie, nie tak jak oryginalna seria. Fajnie, że każdy ma swoje zdanie, spoko, że piszemy "nie podoba mi się bo [to i tamto]", ale po prostu radzę wszystkim nie złościć się na marne, nie przejmujcie się, wszystko będzie dobrze! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować