Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy nowe screeny z GTA V. Więcej jeszcze w tym tygodniu!

36 postów w tym temacie

call me kay, nic dziwnego jak silnik ma juz troche lat byl pisany szczegolnie pod konsole i zwie się RAGE + Euphoria do obliczania kolizji...

Więc dużego skoku bym się nie spodziewał względem grafiki poziom Max Payne 3, ważne czy w końcu panowie z Rockstar postarają się o optymalizacje (choc MP3 jest ok pod tym wzgledem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 15:55, Cr0ss2500 napisał:

Więc dużego skoku bym się nie spodziewał względem grafiki poziom Max Payne 3, ważne czy
w końcu panowie z Rockstar postarają się o optymalizacje (choc MP3 jest ok pod tym wzgledem).


Może i się postarają, ale już nigdy nie kupię nic od nich na PC :) W nowe GTA pogram już na konsoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:00, Trolowarzysz napisał:

Będziemy mogli ukraść F16 ? Czyli absurdu ciąg dalszy. Ahh miałem już nadzieję, że piątka
będzie trochę poważniejsza od SA...


Żartujesz sobie? Porównaj poziom rozrywki jaki mieliśmy w SA i w IV (którą uznaję za poważniejszą od SA).
W czwórce zadowalająca jest jedynie fizyka, model zniszczeń... no i to by było na tyle.

Gra ma być rozrywką, przy zachowaniu jeszcze (przynajmniej dla mnie) jakichś granic (czytaj: nie Saints Row) oraz typowych elementów dla całej serii i na szczęście V będzie prawdopodobnie powrotem do tego, co było naprawdę dobre.

Po za tym czy rzeczywiście absurdem jest ukraść F-16?
Może akurat nasz bohater jest pilotem wojskowym i po prostu wykonuje misję, w które gdzieś tam sobie leci - choć oczywiście tak nie jest, bo widzę, że w kadłubie siedzi dziadzina w garniturze (pewnie ta z trailera) :D, no ale mniejsza o to (może w przeszłości był pilotem? ;>).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:00, Trolowarzysz napisał:

Będziemy mogli ukraść F16 ?


A gdzie kolega tu widzi F16? Popatrz na stateczniki pionowe - F16 ma jeden, tu są dwa, pod kątem do osi kadłuba (jak w F18). To jakaś hybryda, zaprojektowana przez twórców, zapewne w celu uniknięcia naruszania praw autorskich czy innego cholerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:08, Call_me_Kay napisał:

Gra ma być rozrywką, przy zachowaniu jeszcze (przynajmniej dla mnie) jakichś granic (czytaj:
nie Saints Row) oraz typowych elementów dla całej serii i na szczęście V będzie prawdopodobnie
powrotem do tego, co było naprawdę dobre.

Nie wiem skąd takie przypuszczenia skoro o piątce jeszcze w sumie nic nie wiadomo.
Mi osobiście czwórka bardzo podobała się od strony fabularnej. Świetna historia, postacie etc., ale jako sandbox faktycznie wypadła dość marnie, bo poza głównym wątkiem nie wiele było do roboty poza jeżdżeniem na kręgle z "friendsami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieniutka grafika? :O Przecież te screeny są bardzo ładne.
Graficznie GTA V na pewno nie dorówna MP3, bo MP3 jest liniiowe, ale powinno i tak być naprawdę dobrze.
Ktos tutaj sobie niezły trolling urządza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:22, mati285 napisał:

Nie wiem skąd takie przypuszczenia skoro o piątce jeszcze w sumie nic nie wiadomo.


Dla mnie już jest ciekawiej niż w przypadku IV, bo:
- wracają samoloty
- będzie duży obszar pozamiejski
- plaża i palemki :D

IV ma swój klimat i również od prawie pierwszych informacji jakie o niej słyszałem, czekałem tylko na wydanie.
I na samym początku to rzeczywiście było coś: grafika, fizyka o której już wspominałem, model zniszczeń, ta mroczność - przypominała czasy trójki, ale w czwóreczce niestety kompletnie nie było co robić po zakończeniu głównego wątku gry. Nuda.

V po trailerze zapowiada się o wiele ciekawiej. Wychodzi mniej więcej to wszystko tak jak VC po III lub SA po VC - zawsze jakiś postęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:31, Lucas162 napisał:

Cieniutka grafika? :O Przecież te screeny są bardzo ładne.


Otwórz chociażby pierwszego screena z autkiem. Niby wszystko fajnie prócz aliasingu, drogi - generalnie z bliska słabe tekstury i wygładzanie krawędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:00, Trolowarzysz napisał:

Będziemy mogli ukraść F16 ? Czyli absurdu ciąg dalszy. Ahh miałem już nadzieję, że piątka
będzie trochę poważniejsza od SA...

Primo: to nie jest F16.
Secundo : GTA IV było bardzo poważne, i zobacz co wyszło. Gra aspirująca do miana poważnej opowieści o gangsterze w której nie było co robić, bo w ramach "autentyczności" usunięto wszystkie dające frajdy misje z poprzedniczek, typu wyścigi nielegalne po mieście, szały zabijania, różne poboczne zadania typu taksówkarz, policjant, strażak, itp.

Zostawiono tylko misje typu "przyjedź, obejrzyj filmik, pojedź w inne miejsce, postrzelaj, i wróć". Sounds fun ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:35, Call_me_Kay napisał:

IV ma swój klimat i również od prawie pierwszych informacji jakie o niej słyszałem, czekałem
tylko na wydanie.
I na samym początku to rzeczywiście było coś: grafika, fizyka o której już wspominałem,
model zniszczeń, ta mroczność - przypominała czasy trójki, ale w czwóreczce niestety
kompletnie nie było co robić po zakończeniu głównego wątku gry. Nuda.

Mnie ten model zniszczeń i fizyka do tej pory dają masę frajdy. Ale racja, brakuje jakichś dodatkowych misji, choćby aktywowanych w pojazdach czy czegoś w tym stylu.

Co do grafiki- serio, nie potrzebuję nic ponad GTA IV. Gram sobie teraz w SA i pomimo niesamowicie szpetnej oprawy (serio, wydaje mi się VC było ładniejsze), wciąż wciąga. Te postacie, dialogi (w jakiej innej grze są tak autentyczne dialogi), humor. To mi jest potrzebne, nie piękna grafika. A ta na screenach mi w zupełności wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować