Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy nowe screeny z GTA V. Więcej jeszcze w tym tygodniu!

36 postów w tym temacie

Oby wrócili do formuły San Andreas :) Tzn dużo pobocznych aktywności i smaczków (jak tuningowanie aut, biedne bo biedne ale i tak fajne, automaty do gry, wyścigi konne, wyścigi uliczne i kupa innych zajęć), Ale na czwórkę i dodatek do czwórki nie narzekam. Gra była poważniejsza i wyglądała jak wyglądała. Trzymała klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:42, Madoc napisał:

Co do grafiki- serio, nie potrzebuję nic ponad GTA IV. Gram sobie teraz w SA i pomimo
niesamowicie szpetnej oprawy (serio, wydaje mi się VC było ładniejsze), wciąż wciąga.
Te postacie, dialogi (w jakiej innej grze są tak autentyczne dialogi), humor. To mi jest
potrzebne, nie piękna grafika. A ta na screenach mi w zupełności wystarcza.


Mi piękna grafika też nie jest potrzebna, ale ładne tekstury i owe wygładzanie krawędzi w grze, która ukaże się w 2013 roku jednak by się przydało. Sam pocinam w SA do dzisiaj, bo wcale nie wygląda tak źle - po prostu specyficznie, kanciato trochę, ale jest ok a przynajmniej SA jest bardzo dobrze wykonane. VC i III na pewno wyglądają gorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 17:02, Kubus91 napisał:

W photoshopie rozjaśniłem samolot i przybliżyłem do miejsca pilota. Tam siedzi ten gość
w garniaku z pierwszego trailera GTA V!!!

Nie wiem czy sobie robisz jaja, ale jeśli nie to pochwal się tym twoim odkryciem. Ja też spróbowałem, ale postać jest zbyt niewyraźna, aby móc ocenić czy to ten sam facet.

20120820191110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubus ja go widziałem bez rozjaśniania i trudno się dziwić skoro to główny bohater. On był wiele razy na trailerze i on był na nim lektorem więc już wtedy 99% było to wiadome, nie ważne. Mnie najbardziej cieszy fakt, że są samoloty, bo w San Andreas latanie samolotami było wielką przyjemnością, a w IV tylko helikoptery. Teraz czekamy na informacje, które mają się pokazać. Pozdrawiam.Domkass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 15:50, mtsach napisał:

> Pierwszy raz widzę żeby zwykłe screeny były aż taką sensacją .
A ja rzadko widzę trailery gier, które zostały odpalone 22 miliony razy.
http://youtu.be/QkkoHAzjnUs

:)


liczknik robi wrażenie, ale wiadomo na co czekamy V ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i silnik graficzny jest już nieco przestarzały, ale jestem pewien, że Rockstar zaskoczy na jeszcze różnorodnością i rozmachem stworzonego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO po tym co Rockstar pokazał w Max Payne 3, śmiem twierdzić, że w ogóle nie jest przestarzały, niestety GTA ze względu na otwarty świat nie będzie miało takiej rewelacyjnej grafiki. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 19:21, domkass napisał:

Kubus ja go widziałem bez rozjaśniania i trudno się dziwić skoro to główny bohater. On
był wiele razy na trailerze i on był na nim lektorem więc już wtedy 99% było to wiadome,
nie ważne. Mnie najbardziej cieszy fakt, że są samoloty, bo w San Andreas latanie samolotami
było wielką przyjemnością, a w IV tylko helikoptery. Teraz czekamy na informacje, które
mają się pokazać. Pozdrawiam.Domkass


To najprawdopodobniej ten dziadek i nie ma się czym w sumie podniecać, a poznać można to łatwo: te zakola, garniaczek, rozpięta koszula - jak mężczyzna z trailera i nie wiem po co tu cokolwiek rozjaśniać, gdy dobrze to widać gołym okiem.

A po za tym gdyby to był jedyny bohater w grze, to szczerze trochę bym się zawiódł.
Grać jakimś kolesiem grubo po 40? >.<

Nie zdziwiłbym się gdyby w kolejnym trailerze została przedstawiona krótka opowieść z ust zupełnie innego człowieka, co świadczyłoby o więcej niż jednym bohaterze od początku gry.

Prawdopodobne moim zdaniem, choć oczywiście niepewne. Dla odmiany i kontrastu (wedle tego dzadzi-biznesmena) może ten gangsta-murzynek, który uciekał przed helikopterem również w pierwszym trailerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie będzie znowu wrócić do San Andreas... mam nadzieję, że trochę się to różnić będzie. Ale że pozostaną, a nawet zostaną dodane te wszystkie smaczki i aktywności, które były w San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 21:30, Budep napisał:

Dziwnie będzie znowu wrócić do San Andreas... mam nadzieję, że trochę się to różnić będzie.
Ale że pozostaną, a nawet zostaną dodane te wszystkie smaczki i aktywności, które były
w San Andreas.


No weź przestań :D
Przecież to będzie różnica typu III a IV, więc nie masz się o co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Vice City Cheetah była moim ulubionym środkiem transportu, a zwłaszcza policyjna. Ten koleś w kokpicie wygląda na tego z trailera, co nie musi wcale oznaczać że będzie on bohaterem. Może być np. postacią do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować