Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega wyjaśnia wpadkę z napisami w konsolowych wersjach Sleeping Dogs

75 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2012 o 21:18, Piotrek_K napisał:

Albo chociaz podkreslic
w tym komentarzu Cenegi gdzie sa te WYJASNIENIA, o ktorych redaktor napisal w tytule
newsa?

Chociażby to: W przypadku Sleeping Dogs niestety nie wszystko wyszło tak jak zaplanowaliśmy. Niedopatrzenie, być może brak pewnych testów. Zdarzył się błąd, to jest powodem. Nie jest to napisane wprost, ale widocznie cytowana osoba postanowiła nie wyłożyć na tacy "na takim albo innym etapie dystrybucji zdarzył nam się taki albo inny babol, który popełnił ten albo inny pracownik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta tyle że Blizzard prędzej czy poźniej to naprawi jak z SC2 a Cenega wolne żarty oni jak czegoś nie spartolą to oni nie są sobą oni są tylko od partaczenia i nie naprawiania oj pamiętam co się działo z R6V piszę do supportu co z patchem 1.5 a co na to support ?? taki patch nie istnieje(FACEPALM) - a patch od ubisoft nie działa bo cenega spierd@!#! sprawę i zmieniła binarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 23:15, Numenpl napisał:

Ta tyle że Blizzard prędzej czy poźniej to naprawi jak z SC2 a Cenega wolne
żarty oni jak czegoś nie spartolą to oni nie są sobą oni są tylko od partaczenia i
nie naprawiania oj pamiętam co się działo z R6V piszę do supportu co z patchem 1.5
a co na to support ?? taki patch nie istnieje(FACEPALM) - a patch od ubisoft nie działa
bo cenega spierd@!#! sprawę i zmieniła binarkę.

Ale to Valve i Steam odpowiadają, za brak polskiej wersji "Sleeping Dogs" na ich serwerach, nie Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:50, bobobo napisał:

Serio,po co niby macie grać po angielsku,jak możecie po polsku?


Tu nie chodzi o to, że tak bardzo zależy nam na angielskiej wersji, tylko o to, że ten marny dystrybutor po raz kolejny OKŁAMUJE klientów i wciska im coś, co nie ma pokrycia w rzeczywistości. IMO UOKiK powinien tutaj interweniować i obłożyć nędzę karą. Może im się odechce lecenia w kulki z klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem zły z tymi PL napisami, ale wszystko przeszło jak tylko zobaczyłem pierwszy kawałek z karaoke. Im dalej w tę grę, tym ciekawiej. Jest lepiej niż bardzo dobrze :]

20120821005522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:34, golic napisał:

Ale sracie zarem. Jaki ulamek ludzi wybierze angielskie napisy majac polskie? 5%?


Ale tu nie chodzi o to, kto co wybierze, tylko o zgodność produktu z informacją na pudełku i traktowanie fair klientów. Nawet, gdyby nawet 1 osoba nie grała w ten sposób, to co z tego? Nie zmienia to absolutnie faktu, że kolejny raz coś miało być, a nie ma. I kolejny raz za babola odpowiedzialna jest Cenega. Może gdyby w innych wypadkach byli "czyści", to taka mała gafa przeszłaby bez echa, ale oni popełniają fail za failem. I, co gorsza, nie potrafią nawet zwyczajnie przeprosić, bo jedno słowo "przepraszam" musi być otoczone całym morzem tekstu zachwalającego ich firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja doje**e: zabrkało koszulek do Dark Souls oczywiście z przyczyn nizależnych (jak zawsze) no i atrakcyjna oferta już jest troche mniej atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 09:10, Uther_pl napisał:

To i ja doje**e: zabrkało koszulek do Dark Souls oczywiście z przyczyn nizależnych (jak
zawsze) no i atrakcyjna oferta już jest troche mniej atrakcyjna.


A może się... skończyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 09:30, tytacz napisał:

A może się... skończyły?


No ale co mnie to obchodzi.
Ja zamówienie składałem i płaciłem na zestaw gra + koszulka, jakby gra się skończyła (a zanią zapłaciłem już ) to też mam pecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 09:49, Uther_pl napisał:

> A może się... skończyły?

No ale co mnie to obchodzi.
Ja zamówienie składałem i płaciłem na zestaw gra + koszulka, jakby gra się skończyła
(a zanią zapłaciłem już ) to też mam pecha?


No to trzeba było napisać, że ją skasowali ze złożonego wcześniej zamówienia. Ja zamawiałem w czerwcu i na zamówieniu widnieje t-shirt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„nie myli się ten kto nic nie robi” - i to chyba najlepszy komentarz. CDProjekt ostatnio niewiele wydaja, a jeszcze mniej polonizuje, więc i wpadek nie ma. A poza tym, ile gier z możliwością wyboru wersji językowej wydał CDProjekt?

Poza tym, jak ktoś wcześniej zauważył, problem dotyczył braku angielskich napisów. Czy to naprawdę taki problem, skoro są polskie? Czy napisy tak wiele zmieniają w "klimacie" gry? Ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I cóż.... Kolejna z wielu wpadek. Ciągle nie rozumiem, czemu jeszcze Cenega pływa, podczas gdy powinna spoczywać na dnie (m.in za StarForca w "Pomarańczkach" - co ich podkusiło?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 10:10, jakubcjusz napisał:

Poza tym, jak ktoś wcześniej zauważył, problem dotyczył braku angielskich napisów. Czy
to naprawdę taki problem, skoro są polskie?

Dla mnie to wystarczający powód, by po kilku dialogach odechciało się grać.

I są pewnie osoby, które gdyby wiedziały o braku angielskiej wersji, kupiłyby grę gdzieś za granicą. A tak zostały zrobione w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem zmieniają bo jak cenega coś spierniczy w polonizacji to nie dość że klimat leci łeb na szyję to w wersji z napisami ci co tak marnie znają angielski są udupieni. Bo jak coś źle przetłumaczone to facet zrobi nie to co trzeba i klops. A tych byków to cenega robi od metra przez co śmieszą mnie te recenzje polonizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do steama, to polska wersja wróciła na niego wczoraj około godziny 21.

Co do problemów ze SD, to ciężko mi powiedzieć jak to jest możliwe, że coś takiego się stało, ale na pewno będziemy wewnętrznie to wyjaśniać. Ktoś najwidoczniej nie dopilnował swoich obowiązków, więc będzie trzeba się rozmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 13:59, Kenshin_Cenega napisał:

Co do steama, to polska wersja wróciła na niego wczoraj około godziny 21.

Co do problemów ze SD, to ciężko mi powiedzieć jak to jest możliwe, że coś takiego się
stało, ale na pewno będziemy wewnętrznie to wyjaśniać. Ktoś najwidoczniej nie dopilnował
swoich obowiązków, więc będzie trzeba się rozmówić.



Wy mi lepiej napiszcie jak mam aktywować Darksiders 2 EK na steamie, bo nijak nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2012 o 14:00, KrzysztofT napisał:

Wy mi lepiej napiszcie jak mam aktywować Darksiders 2 EK na steamie, bo nijak nie mogę.


Skontaktuj się proszę z pomocą techniczną, oni na bieżąco są ze wszystkimi problemami więc będą Ci w stanie szybko pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować