Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja 1.0.4. wprowadzi system poziomów mistrzowskich w Diablo III

60 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2012 o 02:41, vegost napisał:

O trzy miesiące za późno :) Nie ma to jak kupienie nie pełnej gry :) Do domu Blizzard
!


miesiąc temu zrobiłem przerwe, teraz wroce i przegram pewno kolejne 100-200 godzin. A że Ci się nie podoba ? W dupie to mam :) Haters gonna hate, a najgorsze, że tacy jak Ty nie mają pojęcia o tym w jakim tempie było patchowane D2 i mają czelność skomlić o wybrakowanym produkcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 16:47, Zgreed66 napisał:

Ciekawe jak to wplynie na poziom trudnosci ;)


jak daja darmowe statystki i pozbawiaja sensu szukania gratow z MFem to odpowiedz jest oczywista ;) Do tego w patchu kolejny nerf inferno i kosmiczne buffy dla mojego doktora (monk lekko zbufowany) - inne klasy nie wiem. Bedzie latwiej i przyjemniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 16:56, Malevyn napisał:

a kiedy wchodzi ten patch ?


For reference, here are the scheduled maintenance times for each region:

The Americas: 3:00 a.m. PDT to 1:00 p.m. PDT (8/21)
Europe: 8:00 p.m. PDT (8/21) to 6:00 a.m. PDT (8/22)
Asia: 11:00 a.m. PDT to 11:00 p.m. PDT (8/22)

9 godzin różnicy dolicz sobię do czasu PDT ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 15:43, Runners_High napisał:

> Diablo 2 nie było produkowane 12 lat...
Pewnie Cię zaskoczę, ale Diablo 3 też nie...


Po 12 latach wydali, ale produkcja na pewno była o wiele krótsza. Tak na prawdę D3 było produkowane 2 razy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajny patch. Mogliby nic nie robić (bo hejterzy i tak hejtują, a kto chce to i tak gra), a dodają "content" niczym do gry MMO. Nie wiem czy będzie mi się chciało grać, ale sam fakt że posiadam tytuł który jest rozwijany i w pewnym momencie będę mógł odpalić ponownie i powiedzieć: "o ile fajnych, nowych rzeczy" jakoś mnie po prostu cieszy.

Co do tego że Diablo to pay to win - proszę, nie ośmieszajcie się takimi komentarzami, przeszedłem calutką grę bez wydania złotóweczki (ojro) na gear prawdopodobnie jedną z "najgorszych" klas (WD) i jakoś nigdy nie narzekałem.

A wcale nie poświęciłem kilku setek godzin na farmienie sprzętu i golda, bo Diablo na inferno gryzł trawę po 100h zabawy.

@EmperorKaligula

Do tego zmniejszają HP elitek i osłabiają affixy (czy choćby wywalają niezniszczalne minionki) + zwiekszają szanse na wylosowanie fajnych statów (chyba głównie dotyczy to dpsu broni, ale co tam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2012 o 13:14, vegost napisał:

Bardzo dobra ? Raczej mocna średnia gra. Zdecydowanie najgorsza część serii i do tego
wydana niepełna. Łatana na bieżąco i aktualizowana o rzeczy, który powinny być w dniu
premiery.


A moim zdaniem gra jest rewelacyjna. Czy ma błędy? Jasne. Czy przeszkadzają one w czerpaniu radochy z gry? Niekoniecznie. Gra dla mnie jest co najmniej równie dobra jak poprzedniczki, jak widać jest rozwijana tak jak rozwijane było D2 (tylko szybciej, kawał czasu minął zanim w patchach do D2 pojawiło się coś poza poprawkami). Serio zamierzasz w każdym newsie o D3 pisać jaka to słaba gra jest? Myślisz, że kogoś tym przekonasz? Ciężko się pogodzić z faktem, że tak, ta gra może się podobać i to bardzo? A jęczenia w TYM newsie, że to jest spóźnione o 3 miechy kompletnie nie rozumiem. Jak dodanie nowych opcji rozwoju postaci, o których w życiu żaden gracz by nie pomyślał ma być spóźnionym o 3 miesiące contentem? Narzekasz dla narzekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam podejście
"ej hejterzy zasrani co wy macie czelność krytykować Diablo 3, przecież Diablo 2 jak wyszło to tak samo było niedorobione!"
lolz
also- haters gonna make some good points

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 20:09, Kopiec napisał:

Uwielbiam podejście
"ej hejterzy zasrani co wy macie czelność krytykować Diablo 3, przecież Diablo 2 jak
wyszło to tak samo było niedorobione!"
lolz
also- haters gonna make some good points


gry z taką bazą graczy muszą dostarczyć danych aby móc coś działać z balansem (czego się używa czego nie, dlaczego itd), nie każdy jest tak doskonały jak Ty i nie widzi gołym okiem od premiery co jest do poprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę tylko smaka zrobili tym patchem, jeśli chodzi o oczekiwania, co może pojawić się w kolejnych łatkach :). Ta łatka na prawdę jest spora, widać sporo pracy ekipy przez ostatnie miesiące.

Czekamy na więcej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdy ten patch wszedl podjaralem sie jak nastolatek " bede %#%$ dzien i noc by miec max lvl" przez miesiac chyba", a gdy wbilem 1 dnia 1 lvl to juz drugiego wolalem isc do pracy niz siasc przy d3(fakt ze praca to praca i isc trzeba nic nie zmienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2012 o 15:44, EmperorKaligula napisał:

miesiąc temu zrobiłem przerwe, teraz wroce i przegram pewno kolejne 100-200 godzin. A
że Ci się nie podoba ? W dupie to mam :) Haters gonna hate, a najgorsze, że tacy jak
Ty nie mają pojęcia o tym w jakim tempie było patchowane D2 i mają czelność skomlić o
wybrakowanym produkcie ;)


A ja mam w dupie aktualizację do Diablo 2 czy Diablo 3. I w jakich odstępach były te łaty wydawane. Diablo 3 to wybrakowany towar za skandaliczną cenę w Polsce. Z resztą tak jak zawsze z grami Blizzarda. CDP dużo gada a ceny takie same jak u Lema za czasów StarCrafta 2. Brak trybu pvp na starcie, gra na raz bo dalej nie ma co robić. Dopiero po 3 miesiącach ruszyli dupsko i zrobili coś konkretnego. Fail przy starcie serwerów. To wszystko można było zrobić, jeszcze przed premierą Diablo 3. Mieli na to bardzo bardzo dużo czasu. I nie mów mi, że to Blizzard to im wszystko wolno. Dobrze robią w jajo ludzi, to im wychodzi najlepiej. Zdecydowanie Diablo 3 to tytuł, który wart swej ceny nie jest i jest to przereklamowany tytuł. A, że ci ta prawda boli, to już nie moja sprawa. Niektórzy są ślepi na prawdę, ale do tego trzeba dorosnąć chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 18:52, vegost napisał:

A ja mam w dupie aktualizację do Diablo 2 czy Diablo 3.


są cześcią produktu, zacznij w końcu myśleć o grze jako o całości, a nie tylko o momencie premiery...

Dnia 30.08.2012 o 18:52, vegost napisał:

I w jakich odstępach były te
łaty wydawane. Diablo 3 to wybrakowany towar za skandaliczną cenę w Polsce.


nikt z blizzardem nigdy nie wynegocjował niższej ceny dla Polski - nie wiem czemu nagle miało być inaczej. szczególnie, że pozycja CDP jest ostatnio jaka jest...

Dnia 30.08.2012 o 18:52, vegost napisał:

Z resztą
tak jak zawsze z grami Blizzarda. CDP dużo gada a ceny takie same jak u Lema za czasów
StarCrafta 2. Brak trybu pvp na starcie, gra na raz bo dalej nie ma co robić.


nie czekam na pvp, pvp w d2 było dla mnie bardzo słabe. Diablo 2 kosztowało w dniu premiery ponad 150 złotych, sprawdz sobie kiedy to było.

Dnia 30.08.2012 o 18:52, vegost napisał:

Fail przy starcie serwerów.
To wszystko można było zrobić, jeszcze przed premierą Diablo 3. Mieli na to bardzo bardzo
dużo czasu.


i co że fail ? produkt w momencie premiery, a produkt teraz to zupełnie dwie inne rzeczy. WoW też słabo zaczynał, a zobacz gdzie jest teraz. WoWa dalej ocenisz przez pryzmat launchu ? Trochę konsekwencji...

Dnia 30.08.2012 o 18:52, vegost napisał:

I nie mów mi, że to Blizzard to im wszystko wolno. Dobrze robią w jajo ludzi,
to im wychodzi najlepiej.


czy czuję się zrobiony w jajo ? zagrałem dzień po starcie serverów - nie jestem zaplutym nerdem i nie opóźnienie zrobiło na mnie to żadnego wrażenia, AH nie był mi przed inferno do niczego potrzebny (z tym były problemy). Każdeo MMO ostatnich miesięcy miało problemy ze startem, tutaj spodziewałem się tego samego. Ocena startu ? Bardzo słablo. Ocena gry samej w sobie ? Bardzo dobrze. A po ostanim patchu jeszcze lepiej.

Dnia 30.08.2012 o 18:52, vegost napisał:

Zdecydowanie Diablo 3 to tytuł, który wart swej ceny nie jest
i jest to przereklamowany tytuł.


kwestia gustu. Diablo 2 sprowadzalo sie do wielomiesiecznej farmy. To samo dostalem w D3, więc jestem zadowolony. Nie potrafisz ocenić h''n''sa w jego kategoriach (balans, drop, rozwoj postaci etc) tylko oceniasz po rzeczach kompletnie nie zwiazanych z gra (problemy z polaczeniem, cena itd)

Dnia 30.08.2012 o 18:52, vegost napisał:

A, że ci ta prawda boli, to już nie moja sprawa. Niektórzy
są ślepi na prawdę, ale do tego trzeba dorosnąć chyba.


prawda boli hejterów, ja się dobrze bawie i w przeliczeniu złotówki/godziny gry najlepiej wydane pieniądze w ostatnich latach. Jesteś za krótki by mówić ludziom co jest dobra grą a co słabą. Ja dostałem godnego następce D2 i tony bezmyslnego grindu ktory tak bardzo lubie. Nie ma czegoś takiego jak gra uniwersalnie dobra/zła - wbij to sobie do łba raz a dobrze. A w gatunku h''n''sów diablo 3 jest bezkonkurencyjne bo nie ma z kim rywalizować. Rozwinięcie pomysłów z dwójki wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować