Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Call of Duty Black Ops 2 - już graliśmy! Multiplayer przechodzi wiele sensownych zmian

19 postów w tym temacie

gram.pl

Tryb sieciowy w Call of Duty kojarzy się z brakiem innowacji i odcinaniem kuponów od popularnego schematu. Treyarch postanowił zmienić ten stan rzeczy wprowadzając do niego kilka znaczących i całkiem nieźle pomyślanych zmian.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Call of Duty Black Ops 2 - już graliśmy! Multiplayer przechodzi wiele sensownych zmian " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczekać miesiąc na komentarze graczy z youtube i będzie się wiedziało czy gra jest dobra lub nie. Jak na razie zapowiada się niźle dodatkowo czekam na tryb zombie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, coś mi się kojarzą tylko defensive streaki z MW3 jasne było fajnie bo nie traciłeś łańcucha punktów po zginięciu, ale szybko się to nudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z materiałów obecnych powiedziałbym że gra faktycznie może być lepsza od poprzedniczek.
2 tygodnie po premierze będzie wszystko jasne. Wtedy zadecyduję o kupnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, żę tempo się nie zmniejszyło. Black Ops 1 był za wolny i za statyczny. Szkoda, że nie będę miał czasu grać przez najbliższy rok, bo pre-order poszedłby już miesiąc temu :((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że od pewnego czasu darze serie Coda sporym szacunkiem jeśli chodzi o multi. Prawda jest taka, że grając w multi w każdej części wyłapuje się smaczek niepowtarzalny dla pozostałych. Teraz czekam na BO2 bo czuję, że znowu będę miał 300 godzin masy zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, czytam i te zmiany są dość ciekawe. Może nie jest to rewolucja w stylu CoD4, ale pewne urozmaicenie.
Zobaczymy, oby tylko na PC była dobra optymalizacja i dedyki (ale nie takie jak w BO, że kupujesz serwer a on przez miesiąc nie działa, mimo, że goście z Gameservers mówią, że wszystko jest dobrze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o nie co się dzieje.. kretyńskie hasła typu YOLO wkradają się na gram.pl żal!

A co do nowych CODów to ja już mam wyj*bane i nie czekam na nowe odsłony bo to będzie ten sam szajs, który nie wnosi nic nowego prócz nowych gadżetów w grze i jeszcze więcej płatnych DLC... j*bać ich chcę powrotu do korzeni!! Chcę długiej wciągającej historii w trybie SP bez DLC i innego szajsu, a nie tasiemca jak moda na sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Po pierwsze dziecko drogie naucz się pisać jak człowiek. Na forum jesteś, nie gadasz z kumplami pod blokiem. Po drugie... wciągająca historia w dzisiejszych FPSach? Good luck with that, nie ten gatunek.
Ale dobrze jest wiedzieć, że panowie się zabrali za siebie i wprowadzają trochę zmian. Nigdy w Multi CoDa nie grałem więc o jakości się nie wypowiem, ale dobrze, że to multi jakoś rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 15:22, Rems napisał:

chcę powrotu do korzeni!! Chcę długiej wciągającej historii
w trybie SP bez DLC i innego szajsu, a nie tasiemca jak moda na sukces!

Od kiedy długa i wciągająca historia była cechą FPSów a zwłaszcza Call of Duty? Fabuła w CoDach to się dopiero od dwójki zaczęła pojawiać (to, co w jedynce niegodne tego miana) a dopiero czwórka opanowała do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Henrar zamieścił taki komentarz:

"> chcę powrotu do korzeni!! Chcę długiej wciągającej historii
> w trybie SP bez DLC i innego szajsu, a nie tasiemca jak moda na sukces!

Od kiedy długa i wciągająca historia była cechą FPSów a zwłaszcza Call of Duty? Fabuła w CoDach to się dopiero od dwójki zaczęła pojawiać (to, co w jedynce niegodne tego miana) a dopiero czwórka opanowała do perfekcji."

Nie zgodzę się z Tobą. Właśnie seria CoD słynie z doskonałej fabuły. Nadal czekam na kolejną część właśnie z powodu niesamowitego singla. W MP już w CoD nie gram. Napisałeś, że fabuła w CoD zaczęła się w części drugiej. No cóż, tu też się z Tobą nie zgodzę. Przypomnij sobie tę historię zaczerpniętą z filmu "Wróg u bram", a przecież były tam też misje Amerykanów i Brytyjczyków. Chyba zapomniałeś, ja w sumie też, ale popatrzyłem na stare obrazki i wspomnienia wróciły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować