Zaloguj się, aby obserwować  
Sigu

Windows Phone/ 8 Phone / Windows 10 Mobile

21 postów w tym temacie

Nie znalazłem tematu, a interesuje mnie kilka spraw.

Wiem, że dostępny jest Marketplace w tym systemie. Czy można na nim kupować używając waluty zawartej na karcie komórki, czy trzeba dodawać dane billingowe i korzystać z MSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 11:47, Sigu napisał:

Nie znalazłem tematu, a interesuje mnie kilka spraw.

Wiem, że dostępny jest Marketplace w tym systemie. Czy można na nim kupować używając
waluty zawartej na karcie komórki, czy trzeba dodawać dane billingowe i korzystać z MSP?

Jeśli chodzi ci o "walutę" na tzw prepaidze to przecież Microsoft nie ma do nich dostępu (przynajmniej oficjalnie), więc musiał by to być sklep twojego operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że dorgym pomysłem byłoby kupowanie MSP lub programów za SMSy... No ale cóż... Mam za dużo kasy na koncie ^^

@Legart
Dzięki. Myślałem, że uzyskam rynek zbytu dla moich małych ilośi MSP.
Napisz jeszcze, ceny są wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 17:42, Sigu napisał:

@Legart
Dzięki. Myślałem, że uzyskam rynek zbytu dla moich małych ilośi MSP.
Napisz jeszcze, ceny są wysokie?

Niewiem co to MSP, ale programy za SMS były by pewnie mocno ograniczone "geograficznie" a ściślej operatorowo (twój operator komórkowy musiał by w tym celu podpisać umowę z Microsoftem). Już raczej coś w stypu Pay-Pal-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy według mnie nie jest tak tanio bo gry to wydatek od 3 złotych do 20 :) tak samo z programami, lecz nie wiem czy jest sens ja nie korzystam z żadnych płatnych aplikacji oraz gier na Swoim HTC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Points :)
Kupujesz za nie gry i dodatki na Live! Marketplace.

@Legart
Dzięki. Rzeczywiście niewiele.

Wiesza się wam czasami system? Mnie na przykład zaczął się ostatnio wieszać iOS i coraz poważniej myślę o zmianie komórki na Lumię jak wyjdzie Windows 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 sierpnia zostanie z rynku zdjęte "Galactic Reign". To ostatnia szansa na zakup gry i zdobycie achievementów! Serwery gry będą dostępna do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co mozna zrobić z pamięcią by pozbyć się uciążliwych komunikatów o braku miejsca? Mam 200 MB wolnego w pamięci wbudowanej i 4 GB na SD, ale aktualizacja map to za dużo i anuluje pobierania... Akutalizacja 10 MB.
Pomijam, że cokolwiek umieszczę na SD karcie, to tworzy tego kopię w pamięci wbudowanej, że katalog inne zajmuje 1GB, ale w przeglądarce nic tam niby nie ma itp.
Zamierzają coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że sprawa została poprawiona w Update 3 do systemu. Problem polega jednak na tym, że nie ma jej jeszcze w Polsce.

Aktualizacja głównie zajmuje się "innymi".

Usuń aplikacje których nie używasz, zacznij indeksować zdjęcia na SkyDrive, to powinno dać tobie nieco wolnego miejsca, przynajmniej do momentu oficjalnej aktualizacji.

Jeśli nie chcesz czekać, to pobierz Nokia Care coś-tam i tam masz możliwość instalacji innego OS, np. tego niebrandowanego (zakładam, że masz brandowany). Trzeba się jednak pobawić i musisz poradzić sobie z konsekwencjami instalacji innego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 20:14, Sigu napisał:

/.../


Okazało się, że mój telefon nie ma nawet ostatniej aktualizacji. Jest jednak tego powód- gdy tylko próbuje go zaaktaulizać dostaje komunikat, o kończącym się miejscu, bo najwidoczniej wymagane 170 i potem 340 które pokazał nie starczają... Chyba pozostaje tylko reset, ale co zostanie wtedy skasowane? I czy aktualizacja na terenie Polski dodaje radio, bo podobno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aktualizacja daje radio w ogóle to w Polsce też da. Problem polega na tym, że w Polsce aktualizacją nie zajmuje się Microsoft, a operator sieci. Telefony z Play, Orange etc. są brandowane. Oni nie kwapią się do dodatkowej roboty.

Dwa, nie możesz usunąć jakiejś gry, czy kilku zdjęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2013 o 04:34, Sigu napisał:

Nic z tym nie da się zrobić. Niestety.


Po usunięciu wszystkiego aktualizacja w 3 częściach się pobrała, zainstalowała i mogę powiedzieć, że była warta tych problemów bo dodała... radio i możliwość usuwania tempa, czyli zawartości tego nieszczęsnego katalogu inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować