Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bitwy morskie w Assassin’s Creed III mogłyby być osobną grą

11 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Dyrektor kreatywny Assassin's Creed III, Alex Hutchinson, powiedział, że idea bitew morskich wydawała się tak świeża, że można byłoby stworzyć z nich osobną grę. Promowanie takiego samodzielnego tytułu byłoby jednak zbyt ryzykowne.

Przeczytaj cały tekst "Bitwy morskie w Assassin's Creed III mogłyby być osobną grą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 13:14, Damianuss1 napisał:

Pamiętam, że ostatnia dobra gra z bitwami morskimi, która mnie przyciągnęła to Sea Dogs.
Ciekawy jestem jak wypadnie ACIII.


Piraci z Karaibów, czyli tak naprawdę Sea Dogs 2 też było naprawdę bardzo fajną grą. Późniejsze Pirates to już nie było to samo. Może w ACIII będzie coś podobnego. Bardzo na to liczę, bo w ostatnich latach temat piratów i bitew morskich stał się niepopularny - teraz królują zombie i wszelkie gry o nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, ja wiem, że liczy się liczba kliknięć, alee nie cytujcie już więcej tego gościa, bo po raz kolejny wykazuje się totalną ignorancją i brakiem wiedzy o branży w której się obraca - było sea dogs, byli piraci z karaibów, było wreszcie pirates! czy nawet ostatni shogun gdzie można dowodzić ręcznie okrętami, a ten będzie pieprzył o jakiś nie spotykanych nigdzie nowościach które nie wiadomo czy opłaca się wydać jako osobną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dark_master- Ale on powiedział, że nikt w branży gier nie stworzył gry akcji TPP w okresie rewolucji amerykańskiej. Nie powiedział, że nikt wcześniej nie stworzył gry, gdzie dowodzi się okrętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 14:32, PanMiecio napisał:

@dark_master- Ale on powiedział, że nikt w branży gier nie stworzył gry akcji TPP w okresie
rewolucji amerykańskiej. Nie powiedział, że nikt wcześniej nie stworzył gry, gdzie dowodzi
się okrętami.


W sumie facet ma racje, bo do tej pory większość gier o piratach toczyła się w XVII wieku (był tam jeszcze Port Royale, który przestał istnieć pod koniec XVII wieku), a Rewolucja Amerykańska to końcowka XVIII wieku :) jeśli chodzi o wojny na morzach to bardzo fajny okres, potęga Wielkiej Brytanii i jej hegemonia na morzach, a kilkanaście lat później zwycięstwo Nelsona nad flotą francusko-hiszpańską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehe ... słyszałem nie raz podobne bajki o grach w grze. Jak zobacze, to uwierze, a przed tym to będzie dla mnie zwykły marketingowy bełkot mający nakręcić hype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować