• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
capral

głupie błędy riddicka

Pytanie

Gdy gram w riddicka są robią się takie strasznie głupi błędy:
Gdy kończę jeden etap i zaczynam nowy jedna broń znikła z ekwipunku i nigdzie jej nie ma albo gdy naciskam guzik do windy ona nie rusza się. Takie błędy wyskakują u mnie. Pomoże mi ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 22.05.2006 o 20:50, capral napisał:

Gdy gram w riddicka są robią się takie strasznie głupi błędy:
Gdy kończę jeden etap i zaczynam nowy jedna broń znikła z ekwipunku i nigdzie jej nie ma albo
gdy naciskam guzik do windy ona nie rusza się. Takie błędy wyskakują u mnie. Pomoże mi ktoś??


Poszukaj patcha;jesli nie pomoze to taka jest gra i nie mozez jej zmienic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.05.2006 o 20:50, capral napisał:

Gdy gram w riddicka są robią się takie strasznie głupi błędy:
Gdy kończę jeden etap i zaczynam nowy jedna broń znikła z ekwipunku i nigdzie jej nie ma albo
gdy naciskam guzik do windy ona nie rusza się. Takie błędy wyskakują u mnie. Pomoże mi ktoś??



Dziwię się. Jesets przodownikiem, a więc masz juz staż na tym forum(albo znajamości :P), a napisałeś temat bez zadnego sensu. Nie przyszło ci do głowy, że po prostu tak to juz jest w tej grze? Skad wiesz, że to są błędy? Masz tu oficjalny temat o tej grze - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=714&u=161
Zadaj tam to pytanie, ale wcześniej ułóz je na nowo - poprawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.05.2006 o 21:07, Lamb3rt napisał:

> Gdy gram w riddicka są robią się takie strasznie głupi błędy:
> Gdy kończę jeden etap i zaczynam nowy jedna broń znikła z ekwipunku i nigdzie jej nie
ma albo
> gdy naciskam guzik do windy ona nie rusza się. Takie błędy wyskakują u mnie. Pomoże mi
ktoś??


Dziwię się. Jesets przodownikiem, a więc masz juz staż na tym forum(albo znajamości :P), a
napisałeś temat bez zadnego sensu. Nie przyszło ci do głowy, że po prostu tak to juz jest w
tej grze? Skad wiesz, że to są błędy? Masz tu oficjalny temat o tej grze - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=714&u=161
Zadaj tam to pytanie, ale wcześniej ułóz je na nowo - poprawniej.


sorry, nie zastanawiałem się za bardzo nad tym co piszę, na drugi raz będę uważał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować