Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe screeny z GTA V zdradzają, jak będziemy mogli zagospodarować wolny czas w Los Santos

31 postów w tym temacie

Zmieniła się kolorystyka i oświetlenie. Wcale to się tak bardzo nie różni od IV. Różnice robi to że na screenach tekstury są w wyższej rozdzielczości tu i ówdzie. Ciekaw jestem czy tak to będzie wyglądało na konsolach w rzeczywistości.

Swoją drogą zwróćcie uwagę na starsze screeny :) Okazuje się że ten biały pan w średnim wieki i garniturze w rzeczywistości jest bohaterem GTA IV jak podejrzewano :) Siedział w kokpicie samolotu któremu zrobiono zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj- ten cały Rockstar :S Tak napala nas (graczy) na ten tytuł... A dodatków minimum dwóch się i tak spodziewam :P I zapewne w kwestii tego, co nam teraz na screenach serwuje ( wyposażenie podwórka/domu, środki lokomocji itp.) dodatki też będą bogate :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 16:23, Imperial_officer napisał:

PS wciąż są 3 puste miejsca na screeny na oficjalnej stronie GTA V ;)

Faktycznie. :)
Przyznam, że z góry założyłem, że zostały wypełnione dzisiejszymi grafikami, a tu proszę. No to czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up: po tym co dali nam w GTA IV fajnie by było. Tak naprawdę skakanie przez różne barierki, siatki czy wspinanie się po klimatyzacji na dachy budynków to coś, co bardzo mi się podobało. Jakby to w GTA V rozwinęli na wspinaczkę po skałach to byłoby nieźle.

Ale co do samych screenów to co tu dużo mówić- ładnie to wygląda, ciekawe jak będzie z optymalizacją. Na pewno GTA V jest tą grą, na którą czekam i fajnie będzie zobaczyć jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde o co chodzi z tymi fotkami. Na trailerze 2 bohaterów pokazanych i na fotkach też. Na pewno nie będzie wyboru postaci, ale może przeplatana historia 2 postaci po raz pierwszy? Nie wiem, ale zauważcie, że do pierwszych 3 zdjęciach był ten starszy facet. Na tych 3 nowych jest ten czarny - patrz kort oraz zdjęcie ze spadochronem. Co sądzicie? Byłem na 100% pewien, że ten starszy jest głównym bohaterem, ale zbierając to wszystko razem i np. to, że zwrócona była uwaga czarnego na trailerze - nie wiem. Wypowiedzcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że tenis jest, korty z San Andreas wreszcie zostaną zagospodarowane :D

Powrót do różnych pozamiejskich terenów to też strzał w dziesiątkę, w GTA IV trochę brakowało tego. Im więcej wiadomo na temat piątki, tym większa ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować