Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy S.T.A.L.K.E.R.-a 2 publikują kolejne materiały ze skasowanej gry

18 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Światło dzienne ujrzały nieznane wcześniej grafiki koncepcyjne, które powstały z myślą o grze S.T.A.L.K.E.R. 2. Zobacz, jak miały wyglądać postacie w anulowanej produkcji studia GSC Game World.

Przeczytaj cały tekst "Twórcy S.T.A.L.K.E.R.-a 2 publikują kolejne materiały ze skasowanej gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 13:01, Kubala000 napisał:

Gram.pl niezły czas reakcji, te materiały wyciekły jakieś 4 dni temu...

Lepsza taka (jeszcze w miarę akceptowalna) niż żadna. Swoją drogą poza rodzimymi fan page''ami nie natknąłem się na większe polskie strony, które w ogóle dotarły do tych materiałów - jako jedni z nielicznych je opublikowaliśmy. Więc nie widzę powodów do narzekań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki egzoszkielet jakoś bardziej do mnie przemawia niż np. nanosuit w Crysis.To jakos tak moje pierwsze skojarzenie z tymi grafikami. Ach, szkoda tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się teraz zastanawiam: po kiego grzybka to publikują skoro i tak gra się nie pojawi? Chyba po to, żeby fani lekko zaszlochali że dobry sequel poszedł na spacer. Chociaż ja tam mam nadal nadzieję że dwójka kiedyś się pojawi- może być nawet w takiej formie w jakiej były poprzednie części, z tą samą grafiką tylko nowe możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego gram.pl napisało, że to model handlarza, skoro nigdzie oprócz na Stalker.pl to nie jest napisane... :D A S.T.A.L.K.E.R. 2 nie jest anulowany tylko ZAMROŻONY, a to jest duża różnica - projekt nie trafił całkowicie do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 16:09, Muradin_07 napisał:

Tak się teraz zastanawiam: po kiego grzybka to publikują skoro i tak gra się nie pojawi?
Chyba po to, żeby fani lekko zaszlochali że dobry sequel poszedł na spacer.


Mogą sprawdzić reakcję fanów - nadal w końcu robią gry. Pamiętaj, że to czyjaś praca, a pomijając aspekt komercyjny większość ludzi (artystów w szczególności :P ) lubi, gdy ich prace są publikowane/nie trafiają do kosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO słabo to wygląda. Stalker jak na swoje lata wyglądał co najmniej bardzo dobrze, tutaj natomiast modele biją plastikiem i są dziwnie czyste. Wiem, że to zapewne jakaś wczesna wersja, ale gdyby mi ktoś powiedział, że to robota fanów, łyknąłbym takie info bez żadnego zastanowienia.

Co do fanów - dalej czekam na Zonę na CryEngine, chociaż akurat na ich twórczość narzekać nie można - mało która gra posiada tak płodną i finezyjną społeczność modderską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować