Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luźne myśli - Guild Wars 2 ma najładniejsze szkice koncepcyjne jakie widziałem

30 postów w tym temacie

artyści ANETy (dociu i kotaki szczególnie) lubią rysować monumentalne dzieła i interpretacje tego, co w grze się znajdzie, znalazło lub znaleźć miało

wszystkie ekrany ładowania w jedynce były takie fajne :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 13:54, be-ce napisał:

Czy jest mozliwosc by wstawic link zewnetrzny by moc pobrac te grafiki spakowane? Zchecia
ustawil bym je sobie na tapecie.


Większość jest na stronie gw2 jako asset kit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arenanet swoją koncepcją artu wniosła bardzo wiele świeżości do branży gier. Nie wiem jak Wy, ale na mnie nie robią już wrażenia niemalże realistyczne arty/filmiki np. od starcrafta, bo.. mimo że jest to trudne i wymaga niesamowitych umiejętności to jest to mało oryginalne i staje się po prostu nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo ładne, tak samo jak te z GW1, bardzo konkurencyjne poziomem wykonania dla tych z WoW :) Oczywiście nie mają one znaczenia w samej grze, ale to taka fajna otoczka dla gry, działa na wyobraźnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 13:46, TobiAlex napisał:

No i druga sprawa - mało jeszcze widziałeś :)


"Mało jeszcze widziałeś" to to kompletnie pozbawiony znaczenia argument, zwłaszcza w Internecie. Skąd można wiedzieć, co osoba pod drugiej stronie kabla widziała? Zawsze śmieszy mnie takie wnioskowanie, lepiej już napisać "ja uważam inaczej, nie znasz się" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafiki fajne mieli i właściwie dla artbooka bym jakąkolwiek ek kupował ;p. Sam nieco w tym siedzę taki albumik może być całkiem fajną inspiracją szczególnie jeśli chodzi o kreowanie czegoś nowego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 13:52, Ostrowiak napisał:

artyści ANETy (dociu i kotaki szczególnie) lubią rysować monumentalne dzieła i interpretacje
tego, co w grze się znajdzie, znalazło lub znaleźć miało



Kotaki już nie pracuje w anecie. Ale co prawda to prawda, styl jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować