Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Luźne myśli - Guild Wars 2 ma najładniejsze szkice koncepcyjne jakie widziałem

30 postów w tym temacie

To akurat nie są szkice koncepcyjne, jak pisze w newsie, tylko normalne arty wykorzystywane na oficjalnej stronie i do promowania gry. Inna sprawa, że większość concept artów, jakie są upubliczniane przez twórców jest zwykle mocno podrasowana, bo te o bardziej praktycznym zastosowania są zwykle na tyle mało atrakcyjne i brzydkie, że nie bardzo nadają się do pokazywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 01:55, Arcling napisał:

To akurat nie są szkice koncepcyjne


Nie znam się na grafice, ale wydaje mi się że zdecydowana większość szkiców w dzisiejszych czasach i tak robiona jest od początku na komputerze. To w którym momencie są bardziej lub mniej podrasowane / modyfikowane nie ma żadnego znaczenia. W dalszym ciągu są to obrazy koncepcyjne w każdym kolejnym stadium swojej ewolucji.

https://www.guildwars2.com/en/media/concept-art/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 10:20, ROJOV13 napisał:

Zgadzam się w 100% Art book z gry to mistrzostwo świata!

Artbook swoją drogą, ale te animacje malowania pędzlem, filmiki no i nawet interfejs w grze... cud, miód i orzeszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkice koncepcyjne, czy arty - co za różnica. Są to w obu przypadkach materiały, na podstawie których projektuje się wygląd lokacji i postaci. Nie są robione tylko po to, żeby można je było oglądać w necie. Mają zainspirować grafików komputerowych, których wrażliwość jest często też komputerowa ;).

Piękne są :). Chciałbym mieć kilka jako tapetę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 09:14, Ilona napisał:

To w którym momencie są bardziej
lub mniej podrasowane / modyfikowane nie ma żadnego znaczenia. W dalszym ciągu są to
obrazy koncepcyjne w każdym kolejnym stadium swojej ewolucji.

Np. na pierwszym obrazku u góry jest postać, której nie widać w całości (ucięty jest np. kawałek nóg), więc taki dla określenia wyglądu postaci podczas tworzenia gry byłby mało użyteczny dla grafików. Takie publikowane concept arty zwykle mają po prostu fajnie wyglądać i często to nie są te używane w czasie powstawania gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby mi ktoś podać dokładny adres strony z gw2.com skąd mogę ściągnąć klienta? nie brałem udziału w żadnym beta-teście bo nie miałem czasu ale teraz chciałbym zacząć grę przed premierą (tak, mam pre-purchase). z góry thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 19:21, Koczy napisał:

czy mógłby mi ktoś podać dokładny adres strony z gw2.com skąd mogę ściągnąć klienta?
nie brałem udziału w żadnym beta-teście bo nie miałem czasu ale teraz chciałbym zacząć
grę przed premierą (tak, mam pre-purchase). z góry thx za pomoc


http://en.support.guildwars2.com/app/answers/detail/a_id/8981/~/the-guild-wars-2-client

albo

http://cloudfront.guildwars2.com/client/Gw2.exe

Drugi link z kwietnia, nie wiem czy jeszcze aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować