Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft zapowiada dodatek Danse Macabre do Might & Magic: Heroes VI. W drodze również złota edycja gry

22 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

W przyszłym miesiącu strategia Might & Magic: Heroes VI zostanie wzbogacona o rozszerzenie Danse Macabre. Znamy kilka szczegółów, mamy również pierwsze screeny promujące dodatek.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft zapowiada dodatek Danse Macabre do Might & Magic: Heroes VI. W drodze również Złota Edycja gry" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 19:18, luzac napisał:

Sando był wmieszany już od HV, był mistrzem Markala.


jak starożytny legendarny licz miał być mistrzem astronoma gryfów

retcon tak bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłbym się nad złotą edycją... tylko że gdy grałem w HVI to grało mi się średnio. Na pewno nie tak dobrze jak było to w V, a wcześniej w III czy nawet I. Dlatego nie wiem czy bym wydał na to pieniądze, może lekko po obniżce złotej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wziąć się do roboty kolejny pseudo dodatek czyli dwie nowe mapy, jeden bohater i kilka mieczy... Czy już naprawdę czeka nas masa bzdurnych DLC-ków zamiast pełnoprawnych dodatków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 2/3 lata kupie (prawdopodobnie w wersji cyfrowej) za jakieś 40-50zł (całość: podstawke + wszystkie dodatki jakie wyjdą). Więc nic po mnie. Choć może być ciekawie. Tylko oby dodali w którymś add-on''ie / DLC zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydają nam tyle co nic za "jedyne" 10 ojro, a jednocześnie płaczą, bo gracze pecetowi w 90% przypadków piracą gry. Ciekawe dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Sandro potrafi przeżyć własną śmierć, zmiany wydawców, developerów, marek, settingów i całkowitą rekonstrukcję serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Sandro potrafi przeżyć własną śmierć, zmiany wydawców, developerów, marek, settingów i całkowitą rekonstrukcję serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 22:31, moonman napisał:

wtf? tury jednocześne i randomki - tego nam trzeba

I tego nie będzie - Limbic się już wypowiedział, że obecny kod na to nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka.

Nie jestem wrogiem DLC, ale to już przegięcie. Wg mnie DLC z DROBNYMI nowościami (to przecież DLC, nie pełnoprawne dodatki) powinny powstawać dopiero po oficjalnych dodatkach. Z szóstką powinno być tak jak z trójką. Najpierw 2 wspaniałe, epickie dodatki, a dopiero potem odgrzewanie pysznego kotletu całą masą smakowitych spinn-offów. Gdyby to było właśnie w takiej koleności, byłbym zachwycony. Epickie dodatki, wnoszące kolosalne zmiany na miarę "Dzikich Hord", a dopiero potem na bieżąco tworzone DLC. Gdyby właśnie tak było, byłbym wniebowzięty.

Ale nie jest.

Ja nie mogę, marka Heroes of Might and Magic upada... Żeby tak zejść na psy... Chcą wyciskać kasę na DLC? Proszę bardzo! Ja sam, jako fanatyk Ashanu, chętnie dam się wycisnąć, ale DOPIERO PO PRAWDZIWYCH DODATKACH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż w VI gra mi się o wiele lepiej niż w III, IV i V to nie mam zamiaru kupować tych DLC. Nie bawi mnie wydawanie 30zł na kilka misji robionej na siłe kampanii i pare artefaktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale badziewia w stylu Duel of Champions, Might and Magic Raiders czy Heroes Online to chce im się robić. Ubisoft niszczy Might and Magic. Najpierw doprowadzili do bankructwa Black Hole swoim chorym wścibstwem i polityką "Wszystko musi być online", a teraz rozrywają serię na strzępy.

Polecam zresztą ten artykuł:
http://polygamia.pl/Polygamia/2029020,107162,11515822.html

Miała być Akademia! Moja ulubiona frakcja... Teraz, gdy Black Hole jet przez Ubi bankrutem, zabrakło jedynej, porządnej firmy. Bo wbrew wielu opinii, Węgrzy odwalili kawał dobrej roboty. To właśnie oni wpadli na genialny pomysł, aby na specjalnym forum dyskutować z każdym chętnym fanem, który ma jakieś ciekawe pomysły na szóstkę. To właśnie dzięki fanom powstał RPG-owy rozwój bohaterów, który-przynajmniej wg mnie-bije wszystkie poprzednie części na głowę.

Gdyby Black Hole jeszcze istniało, mielibyśmy epickie dodatki. Geniusze z Ubifostu pomyśleli jednak "Eeeee tam! Przecież każdy debil potrafi zrobić porządny dodatek! Nie potrzeba nam tych węgierskich ciotów. Sami damy radę! I jeszcze orż***my graczy z kasy." Mamy więc żałosne pseudo-DLC, i G*WNA jak Duel of Champions, a dodatku jak nie ma, tak nie ma. Kiedyś natknąłem się w necie na bardzo, bardzo trafny komentarz: "Ubisoft chce zrobić z Heroes Warcrafta"-muszę się z tym zgodzić. Kompletne olanie pierwotnej, strategicznej koncepcji, na rzecz coraz mniej strategicznej, online''owej dojarki kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować