Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapowiedzi i nagrody Wiedźmina na E3

26 postów w tym temacie

A co z Gothiciem 3 - nie ma w finałach ?! : P
Postarali się CDP RED , oj postarali - nic tylko pogratulować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Jak z radością poinformował zespół CD Projekt Red, Wiedźminowi udało się zebrać kilka nagród po zakończonych niedawno targach E3. Komputerowa adaptacja dzieł Sapkowskiego nie pozostała niezauważona, a według niektórych była nawet najciekawszym RPG-iem targów!

Przeczytaj cały tekst "Zapowiedzi i nagrody Wiedźmina na E3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na genialny pomysł: wydajcie Witchera na Wii! Wiecie ile osob chciałoby walczyć srebrnym mieczem pilotem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 09:58, lampak napisał:

Wpadłem na genialny pomysł: wydajcie Witchera na Wii! Wiecie ile osob chciałoby walczyć srebrnym
mieczem pilotem? :)


POPIERAM !!!

To byłoby coś. :)
Pytałem kiedyś o wersję na konsole, Fallen Zen nie potwierdził ale i nie zaprzeczył. Mam nadzieję, że gdy zapadnie decyzja to Wii znajdzie się na odpowiedniej liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo...Geralt pewnie wszystkim na E3 wyperswadował objechanie tej gry ;D

A tak na serio to nie mogę się doczekać tej gry...ach, to będzie ciekawy rok....HoMMV, Wiedźmin, Neverwinter Nights 2, jeszcze Battle for Middle-Earth 2 i Oblivion ale to już jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow, szykuje się nam wspaniały RPG.
a do tego we wspaniałej oprawe graficznej xD

Tylko kiedy premiera...
pocieszam się tym, że być może wyjdzie w polskiej wersjii językowej równolegle z angielską...
W końcu gra powstaje "za ścianą" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gratuluję ludziom Reda ,. ale nie ma co się podpalać na Wiedźmina trzeba jeszcze długo czekać ,. a przez ten czas szykuje się wiele tytułów ciekawych i wyczekiwanych konkurencja jest duża,. pozatym tak długi czas produkcji wcale nie działa na korzyść witchera a termin wiosna 2007 jako premiera też nie jest w 100% pewny,. nie mniej jednak trzymam kciuki za polskich programistów ,.
osobiście najbardzej czekam na Gothica 3 i to się nie zmieni a jestem przekonany że będzie znakomity,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepszy rpg? kpina. ta gra nie wydaje mi się ciekawa. znam mnóstwo lepszych. poza tym co to za tytuł - wiedźmin :p (jak się czepiać, to wszystkiego :p :lol:)
a na serio: faktycznie nie uważam, by gra była ciekawa, ale fakt - pochwały cla CDPR jak najbardziej się należą - tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 11:06, flavee napisał:

najlepszy rpg? kpina. ta gra nie wydaje mi się ciekawa. znam mnóstwo lepszych. poza tym co
to za tytuł - wiedźmin :p (jak się czepiać, to wszystkiego :p :lol:)
a na serio: faktycznie nie uważam, by gra była ciekawa, ale fakt - pochwały cla CDPR jak najbardziej
się należą - tak trzymać!



Troche patriotyzmu pozatym czemu nieciekawa? a po drugie czemu czepiasz sie tematyki czytales wgole wiedzmina (i nie wzorwac sie filmem on nie mam nic z prawdziwym wiedzminem wspolnego)

Pozatym wsyzydzanie projektu piszac iz przyznanie mu nagrody najlepszego rpg TARGÓW to nie kpina bo owszem wymien pare ciekawszych tytulow TARGÓW własnie a nie dowluj sie do wszystkich tytulów bo wiadome ze np fallout byl lepszy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brawo CDP Red!!! Wiedźmin wyprzedził Gothica III i Hellgate:London :D konkretne rekomendacje ;) a NINTENDO niech wykupi prawo na wylocznosc na The Witcher (posrod konsol oczywiscie :D) takie machanie mieczem to byloby cos :D PS3 i Xbox 360 sie chowajo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2006 o 09:58, lampak napisał:

Wpadłem na genialny pomysł: wydajcie Witchera na Wii! Wiecie ile osob chciałoby walczyć srebrnym
mieczem pilotem? :)


To byłoby z lekka niewykonalne, trzeba by zupełnie przemodelować rozgrywkę (z point & click na filozofię padów)... Ale może jakaś inna zupełnie wersja wyjdzie na Wii, kto wie... ;)

Sama gra wydaje mi się interesująca, ale raczej jej nie kupię. Powód? Mam już potężną kolekcję, w zasadzie więcej niż mi trzeba i po prostu kolejnych gier kupować mi się nie opłaca. Ale "Widźminowi" życzę jak najlepiej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratz! Qrde już nie mogę się doczekać tej gry. To będzie zajawka. Ciekawe czy zrobią kiedyś grę o Achaii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nono...Takie komentarze od takich portali ;]. Gratulajce ;).
Tak sobie ogladalem te gry ktore biora udzial w finalach na najlepszego RPG na Gamespocie...I Wiedzmin wyglada najlepiej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować