Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne obrazki z Grand Theft Auto V już w sieci!

16 postów w tym temacie

Wspinanie się na ciężarówki? Ciekawe co z tego wyniknie. :) No chyba, że screen zrobiono podczas jakiegoś przerywniku.
Kolejna rzecz, która rzuca się w oczy to powrót naszego drugiego bohatera z trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód wygląda mi na Infernusa... chyba ze to jest nowy model Cheetah... nevermind- wygląda super. A z tym wspinaniem się na ciężarówkę to przypomina mi się misja z San Andreas, gdzie goniliśmy cysternę motorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest Infernus, wygląda jak z GTA IV. Mam nadzieję, że ten screen z ciężarówką to nie cutscenka, lub jakaś jednorazowa misja. A jeżeli to tylko misja...cóż, chociaż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te screeny jakoś mnie nie sycą. Wolałbym jakiś gameplay, ale do tego pewnie jeszcze daleko. Bardzo jestem ciekawy jak to będzie z premierą nowej części GTA jeśli chodzi o platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OBY byl coop, widzimy czarnego i bialego bohatera, to cos oznacza. Do San Andreas na PS2 byl coop lokalny. Mam nadzieje ze bedzie cala fabula na coopa, ale bym mial zabawy z kolegami. Ja to bylby CJ.. ale by było, bym miał problem z polubieniem czarnego gangstera z xxi wieku, CJ to swój chłop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Natomiast ja mam wrażenie że obrazki photoshopem potraktowano."
Czy ja wiem? Na pierwszym screenie budynek w tle wygląda kiepsko z tymi teksturami w oknach, a na screenie z samolotem wszystko wygląda pięknie (skały, zwłaszcza woda), dopóki nie spojrzy się na ziemię i trawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 17:17, Muradin_07 napisał:

Ten samochód wygląda mi na Infernusa... chyba ze to jest nowy model Cheetah... nevermind-
wygląda super. A z tym wspinaniem się na ciężarówkę to przypomina mi się misja z San
Andreas, gdzie goniliśmy cysternę motorem.


W San Andreas Infernusem była Honda, ale lambo żadnego nie było - za to w IV lambo = Infernus, więć raczej tak.

No na pewno nie Cheetah, bo na niedawnym screenie był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze primo: akurat Infernusa pamiętam z Vice City i wyglądał jak Lambo. Drugie primo: o SA mówiłem tylko w kontekście misji z ciężarówką, gdzie Cesar (czy jakoś tam) skakał na nią po paliwo do "kanciapy" CJa. Po trzecie primo: po prostu skojarzyłem sobie kształty, Cheetah była od tyłu pokazana i trochę pasował mi przód z tego, co pokazane było tutaj na tym screenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować