Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj z nami w Guild Wars 2 – relacja na żywo!

168 postów w tym temacie

Oo genialny pomysł, zwłaszcza że ja będę mógł zacząć swoją przygodę z GW2 dopiero w poniedziałek. (te filmiki to tak na otarcie łez:))

Rasa: Człek/NOrd/sylvari
Klasa: Ele/Mesmer/Ranger/Warrior/necro....nie no w sumie to nie wiem kim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 19:52, cinek966b napisał:

Oo genialny pomysł, zwłaszcza że ja będę mógł zacząć swoją przygodę z GW2 dopiero w poniedziałek.


Poniedziałek czy wtorek? Bo ja też nie mam headstartu, ale myślałem, że dopiero od wtorku będę mógł pograć :P. Chyba że masz headstart tylko np nie będzie Cię w domu do tego czasu :P wtedy spoko, ale jeśli jest coś czego nie wiem,a co mnie ucieszy, to mów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 20:37, qlaker napisał:

> Oo genialny pomysł, zwłaszcza że ja będę mógł zacząć swoją przygodę z GW2 dopiero
w poniedziałek.

Poniedziałek czy wtorek?

Są dwa headstarty - trzydniowy dla pre-purchase i jednodniowy dla pre-order. Czy jakoś tak.

@ Ostrowiak
Ja w pewnym momencie miałem w tym całym zakupowym szale 3 CE i dwie zwykłe :P Ale wszystko z AN wyjaśniłem, były refundy, a kopie wróciły do puli. Teraz czekam na to aż dojdzie tu na północ figurka Ryttlocka. A postać na start to Charr Guardian.

@ Furusu
True story bro. Ja też unikam i tego, i nie oficjalnego ruskiego i pochodnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważni gracze wiedzą, że serwery będą powoli otwierane nawet wcześniej, może uda się zalogować nawet o 7 :D Asura Elementalista oczywiście... Nikt mi nie powie, że jest lepsza rasa w świecie GW2, niż ci zarozumiali, genialni, mali rasiści ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować