Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj z nami w Guild Wars 2 – relacja na żywo!

168 postów w tym temacie

Ja muszę powrócić do dawnych lat i znów zagrać: Human Thief, bo Assassin''a nie będzie, a muszę się czymś zadowolić. Druga to norn, albo charr profeski nie wiem jeszcze, się obczai :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 21:56, BigStach napisał:

Przede wszystkim radze unikać serwera "Blacktide" jeden z serwerów "Russia Community"


Blacktide jest polski, Rosjanie przenieśli się bodajże na Vabbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 22:30, Budo napisał:

> Przede wszystkim radze unikać serwera "Blacktide" jeden z serwerów "Russia Community"


Blacktide jest polski, Rosjanie przenieśli się bodajże na Vabbi.


czy to jest takie dziwne ze wybrali 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 22:43, BigStach napisał:

czy to jest takie dziwne ze wybrali 2 ?

Polacy też mają rezerwowy. Ale rzeczywiście Rosjanie podobno odpuścili Blacktide i atakują Vabbi. Dla mnie to oznacza właściwie unikanie wszystkich trzech - długo i wiele razy byłem przekonywany, że tak naprawdę Polacy to są git, cud, miód i pomada, nawet na własnym serwerze. A jednak po zagraniu w kilka różnych MMO wnioski zupełnie odwrotne, a zawsze takie same :P
A Ruscy zniszczyli mi w EVE dom, wiec ich nie lubię :( (fakt, że wszystko przez głupotę kilku Anglików, którzy podrażnili misia, ale co tam :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale pod wpływem chwili, mimo iż nie grałem nigdy w GW, grę zamówiłem i opłaciłem mam nadzieję, że się nie zawiodę, z tym, że teraz straszliwie męczę inną grę - czasami jestem zły na to że tyle cudownych tytułów wychodzi = a trzeba w nie zagrać przecież, jakże inaczej, mimo iż jestem młody powinienem przejść na emeryturę by mieć czas grać w te wszystkie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przetestowałem wszystkie klasy podczas testów i pokochałem w tej grze walkę dystansową :3
Dlatego główną moją postacią będzie człowiek wojownik walczący strzelbą ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 09:15, Maciej373 napisał:

Też znaleść relacji nie mogę... GDZIE ONA JEST?


Bo ona jest tak żywa, że aż nieżywa! :D

Większość serwerów była czynna od 6:00. Pewnie ci od relacji na żywo grają i zapomnieli w ogóle o bożym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 09:17, TobiAlex napisał:

> Też znaleść relacji nie mogę... GDZIE ONA JEST?
>

Bo ona jest tak żywa, że aż nieżywa! :D

Większość serwerów była czynna od 6:00. Pewnie ci od relacji na żywo grają i zapomnieli
w ogóle o bożym świecie.


Wierz to czy tylko tak zgadujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować