Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj z nami w Guild Wars 2 – relacja na żywo!

168 postów w tym temacie

heh troche mi to przypomina Diablo3 :P tez na poczatku taki "Fail start" ludzie nie mogli sie zalogowac i tam notorycznie trzeba bylo klepac "ctr+c i ctr+V" zeby sie moc zalogowac bo tak duzo chetnych bylo... coz ja narazie dam sobie spokoj z MMO... musze najpierw skonczyc Darksiders2 :P poczekam troche zobacze jak ludzie graja i moze wtedy sie zdecyduje na kupno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to nigdzie nie napisali ze bedą stremowac bez względu na sytuacje , a jaks tam lichy dialog umieścili , lichy bo lichy no ale zawsze ;P. Wiec na upartego Relacja niby jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie chcieli robić Open Bety to teraz mają... problemy.

Chociaż w sumie to nie spodziewałem się tych problemów już dzisiaj, nie sądzę żeby tak wiele osób miało 3dniowy headstart. Strach pomyśleć co się będzie dziać w poniedziałek/wtorek kiedy na serwery będzie chciało wbić znacznie więcej graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze te 3 starty dla 3 grup graczy miały odciążyć serwery , ale kto by sie spodziewał że D3 bedzię taką klęska i tylu sfrustrowanych graczy bedzie szukać alternatywy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@problemy z zalogowaniem
Tak się kończą stress testy i bety dla wybrańców ciągnięte aż do premiery (albo przedpremiery). Zamiast zrobić closed dla wybranych + nabywców prepurchase, a potem stress test dla wszystkich, można było tego uniknąć. Nawet D3, które miało stress testy dla wszystkich, padło w dniu premiery, jak zapewne każdy z posiadaczów gry pamięta. Boję się 28 sierpnia. Sam startuję 27, także chociaż zobaczę, jak gra wygląda. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przykry start gry ale jak widac udało się!
Ja zamówiłem pre-order na gram.pl i umieram z niecierpliwości :P (zastanawiam się tylko po co mi headstart skoro paczka zostanie wysłana tego samego dnia i przyjdzie we wtorek..)
Co do rasy i klasy... straaasznie trudna decyzja ale pewnie wskoczę do gry jako asura albo zwykły ludź (prawdopodobnie złodziej elementalista albo inżynier) :P.
Pozdrawiam i życzę miłęj zabawy wszystkim którzy już się zalogowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 12:25, Akallabeth napisał:

Ja zaczynam w poniedziałek Charrem Engineerem, mam nadzieję że nie będzie takich jajec
z logowaniem jak dzisiaj.

Widzę, że ten sam wybór, co u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że 2 pod rząd, ale to odpowiedź do relacji na żywo.
Więc może by zrobić livestreama w umówionym czasie, np. dziś o 16-17? Myślę że z serwerami będzie już tylko lepiej.

Edit: A, moglibyście pokazać swoje postacie już w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lucas_the_Great
czy mógłbyś podać na jakim sprzęcie grasz tak dla porównania. Chciałbym mniej więcej wiedzieć czego się spodziewać po moim laptopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Open beta była nie potrzeba, bo non-stop przez ostatnie 3 tygodnie były strees testy. Do tego obstawiam, że jest o wiele więcej headstartowców niż normalnej gry. Arena dokładnie wiedziała ile jest na dziś graczy + strees testy i g... z tego wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, tam gdzie jest możliwość zamówienia gry, to widziałbyś, że klucz do head startu będzie w Twoich zamówieniach. O ile zapłaciłeś z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również wywaliło z gry z komunikatem o błędnym haśle. Jednak do godziny 13 ani razu mnie nie wyrzuciło. Teraz przy logowaniu wyświetla mi się komunikat o firewallu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować