Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj z nami w Guild Wars 2 – relacja na żywo!

168 postów w tym temacie

Mam taką prośbę jeśli ktoś mógłby mi kupić komputer nie musi być dobry byle by tylko uciągnął GW2 na średnich detalach z góry dzięki ! GW2 oczywiście kupie na gramie bo TAK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 10:50, CptArtur napisał:

Chodzi o brak mozliwosci zalogowania sie. Powodem sa zablokowane porty 80, 443, 6112,
6600 .
Niech twoj kolega sprawdzi czy ma udostepnione.
jak cos: http://tibia.net.pl/threads/447173-Rozwi%C4%85zanie-Odblokowywanie-port%C3%B3w-w-zaporze-systemowej
A jezeli to nie pomoze to niech wylaczy antywirusa lub go usunie.


Nie do końca jest to problem z portami z tego co widzę.
Nie miałem problemu z logowaniem się 4 razy pod rząd, teraz nagle już 4 razy wywala mi 42 a porty w firewallu dla GW2 mam wszystkie odblokowane.
Coś jest jednak z serwerami, czasami udaje się zalogować ale po wyborze postaci już zagrać się nie da bo wywala błąd połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 13:49, qq_MoaR napisał:

> http://gw2gag.com/arenanet-server-room-2/
>
> :D
Lol, patrze, że nawet moja sfailowana praca na tej stronie jest >_>

Co do Gw.. to mam nadzieję, że w poniedziałek już wyciągną wnioski i wszystko będzie
śmigać, bo będę mieć tylko ten 1 dzień jak narazie :S


Ktoś wkleił na mmorpg.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 13:56, Ostrowiak napisał:

um... to miała być transmisja, a nie notowanie rzeczy, derp

chyba że jestem głupi


Może troszkę tylko :P, bo nie czytasz tego notowania :P. Teraz wsjo jest niestabilne i bez sensu robić takie cuda, chyba że chcesz oglądać ciągły ekran logowania i błędów i wkurzać się razem ze wszystkimi :D. Napisali, że jak już będzie działać jak powinno to będzie livestream :) - sam też na to czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować