Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj z nami w Guild Wars 2 – relacja na żywo!

168 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2012 o 18:27, baku2911 napisał:

Mnie niestety do gry w GW2 zniechęciły tajemnicze zapisy w umowie licencyjnej (dokładnie
Terms of Use) NCsoftu, które jeśli ktoś się w nie bardziej wgłębi dają NCsoftowi prawo
do uzyskania odszkodowania w dowolnej formie (nie tylko monetarnej) bez przechodzenia
przez sąd.


Nie będą tego stosowali, chyba że ktoś ostro przegnie (gold farmerzy i reszta towarzystwa).
Straszak i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ArenaNet Fixing Servers... ten filmik po prostu rozwalił mnie totalnie. :-D :-D
Po prostu niemal zaplułem monitor ze śmiechu. :-D
Samo w sobie z pewnością nie byłoby tak śmieszne jak zestawione z obecną sytuacją Areny. :-) Zgodnie z jednym z komentarzy na YT: różowy stworek i jego mina w 23 sekundzie. :-D Rozbrajające.

Dzięki wielkie za wrzucenie tego tutaj.

A co do zdjęcia rzekomych pracowników Blizza, to podpis powinien być bez "a" (wiem, że to nie wasze, ale tylko tak piszę). Blizzard to nazwa własna. ;-)
Niemniej ogólnie wiadomo o co chodzi i też rozwala. ;-D

Co do samej sytuacji: szczerze współczuję poszkodowanym, aczkolwiek tak się zastanawiam: gra swojej premiery jeszcze nie miała. Czy za możliwość pogrania te 3 dni przed nią coś dodatkowo się płaciło ? Jeśli nie, to naprawdę ludzie powinni nieco spasować. I tak ogromny gest ze strony twórców, że umożliwili coś takiego.
A problemy z serwerami początkowo ma w zasadzie każdy... tak nota bene zastanawiam się z czego to wynika ? Potem wszystko naprawiają i jest OK, to dlaczego nie można tak odrazu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ty nadal żyjesz w jakimś dziwnym świecie?
Myślisz że twórcy wpuścili tych ludzi do gry 3 dni prze premierą z dobrego serca buahahaha

50zł lub więcej zależy gdzie kupowałeś więcej za klucz żeby zagrać te 3 dni wcześniej więc to fail ze strony arenanet zwłaszcza ze było tyle stress testów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 18:57, Piotr145 napisał:

ty nadal żyjesz w jakimś dziwnym świecie?
Myślisz że twórcy wpuścili tych ludzi do gry 3 dni prze premierą z dobrego serca buahahaha

50zł lub więcej zależy gdzie kupowałeś więcej za klucz żeby zagrać te 3 dni wcześniej
więc to fail ze strony arenanet zwłaszcza ze było tyle stress testów

Spoko, tylko, że nikt nie każe ci tego kupować, możesz wybrać standardową edycję. A co do padających serwerów powiem tylko, że jest dobrze w porównaniu do konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18:02:37 - Skoro działa i nie próbuje padać, to wznawiamy transmisję. (Lucas_the_Great)

Gdzież ta transmisja ? lakiś link ? chetnie obejrzę i narobię sobie smaku przed własnym graniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 19:18, Szymon666 napisał:

Gdzież ta transmisja ? lakiś link ? chetnie obejrzę i narobię sobie smaku przed własnym
graniem :D

Transmisja jest tekstowo-obrazkowa. Choćby dlatego, że zaraz dołaczy Myszasty, który zacznie zabawę zupełnie gdie indziej. Ze swojej strony pewnie niedługo wrzucę w siec jakiś filmik z rozgrywki i podczepię tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 18:57, Piotr145 napisał:

ty nadal żyjesz w jakimś dziwnym świecie?
Myślisz że twórcy wpuścili tych ludzi do gry 3 dni prze premierą z dobrego serca buahahaha


Myślę, że tak. A że wyszło jak wyszło, przecież sami sobie serwerów nie rozwalili. :-(

Dnia 25.08.2012 o 18:57, Piotr145 napisał:

50zł lub więcej zależy gdzie kupowałeś więcej za klucz żeby zagrać te 3 dni wcześniej
więc to fail ze strony arenanet zwłaszcza ze było tyle stress testów


Że niby 50 zł tylko za to, żeby pograć trzy dni wcześniej ? ... Screenshot or it never happend.
Zakładam, że płaciło się za jakieś wersje specjalne z bonusami i takie edycje, a przy okazji tego był headstart pass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 19:22, Lucas_the_Great napisał:

Ze swojej strony pewnie niedługo wrzucę w siec jakiś filmik z rozgrywki i podczepię tutaj.

Thumbs up! Najlepiej z jakimś komentarzem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 19:22, Lucas_the_Great napisał:

Transmisja jest tekstowo-obrazkowa. Choćby dlatego, że zaraz dołaczy Myszasty, który
zacznie zabawę zupełnie gdie indziej. Ze swojej strony pewnie niedługo wrzucę w siec
jakiś filmik z rozgrywki i podczepię tutaj.


Ah, tekstowo obrazkowa, jakoś słowo transmisja od razu skojarzyło mi się ze streamem :]

Jak by ktoś chciał na żywo, to znalazłem coś takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=I8QsePetOV0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 19:37, Szymon666 napisał:

> Transmisja jest tekstowo-obrazkowa. Choćby dlatego, że zaraz dołaczy Myszasty, który

> zacznie zabawę zupełnie gdie indziej. Ze swojej strony pewnie niedługo wrzucę w
siec
> jakiś filmik z rozgrywki i podczepię tutaj.

Ah, tekstowo obrazkowa, jakoś słowo transmisja od razu skojarzyło mi się ze streamem
:]

Jak by ktoś chciał na żywo, to znalazłem coś takiego:

http://www.youtube.com/watch?v=I8QsePetOV0

Full wypas! Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie da rady zrobić, żeby po kliknięciu w Wasze screeny, można było je powiększyć? Bo kurcze nawet się porządnie przypatrzeć nie można :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 21:29, qlaker napisał:

A nie da rady zrobić, żeby po kliknięciu w Wasze screeny, można było je powiększyć? Bo
kurcze nawet się porządnie przypatrzeć nie można :P.

Dorzucę do galerii GW2 ii zrobię embedy na końcu newsa. Klient nasz pan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 21:47, Lucas_the_Great napisał:

Klient nasz pan :)


Mówisz :D? To może jak porządnie przymarudzę to jednak rzeczywiście skusicie się na jakiś gameplay na żywo :D? Na YouTube, na takiej samej zasadzie jak ktoś podał link wyżej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz , 5% jak narazie odkrytego terenu z wykonanymi eventami... 16lvl , a im dalej jest coraz trudniej i wymaga wiekszej ilosci ludzi :D
Jak na fana (to chyba oczywiste) GW2 zasluguje na miano 1 z wielu najlepszych MMO na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że zapytam, udało się już Arenie ogarnąć z kwestiami technicznymi ? Wiecie: mamy już yep yep yep yep yep yep, czy wciąż jeszcze glob blog blob ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 23:00, Izbi napisał:

Hmm, już koniec? Może jakiś filmik z komentarzem by się przydał? Prosimy... Bardzo ładnie
prosimy...

Zbieram dobre ujęcia, ale nim to zmontuję i podłożę dźwięk, nim się przetworzy i wrzuci na YT minie sporo czasu. Mogę nie dotrwać tego momentu i wtedy odpalę film rano.
Jutro bedzie ciekawiej, bo i Myszasty sie weźmie do relacji poważniej. Jednej osobie ciężko jest popychać grę i zabawiać czytelników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 23:14, Lucas_the_Great napisał:

> Hmm, już koniec? Może jakiś filmik z komentarzem by się przydał? Prosimy... Bardzo
ładnie
> prosimy...
Zbieram dobre ujęcia, ale nim to zmontuję i podłożę dźwięk, nim się przetworzy i wrzuci
na YT minie sporo czasu. Mogę nie dotrwać tego momentu i wtedy odpalę film rano.
Jutro bedzie ciekawiej, bo i Myszasty sie weźmie do relacji poważniej. Jednej osobie
ciężko jest popychać grę i zabawiać czytelników :)


To może coś na żywo, tak jak kolega wyżej zaproponował, lub jakiś inny stream. Tego chyba montować nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 23:18, Izbi napisał:


To może coś na żywo, tak jak kolega wyżej zaproponował, lub jakiś inny stream. Tego chyba
montować nie trzeba?


Ja bardzo chętnie, ale na 6 megowej neostradzie jest taki upload, że pewnie najgorszej jakości stream nie pójdzie... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować