Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj z nami w Guild Wars 2 – relacja na żywo!

168 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2012 o 23:23, Myszasty napisał:

>

Dnia 25.08.2012 o 23:23, Myszasty napisał:

Ja bardzo chętnie, ale na 6 megowej neostradzie jest taki upload, że pewnie najgorszej
jakości stream nie pójdzie... ;(


A jak u Pana Lucasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 23:23, Myszasty napisał:

>
> To może coś na żywo, tak jak kolega wyżej zaproponował, lub jakiś inny stream. Tego
chyba
> montować nie trzeba?

Ja bardzo chętnie, ale na 6 megowej neostradzie jest taki upload, że pewnie najgorszej
jakości stream nie pójdzie... ;(


Mysza to na jakich rubieżach Ty mieszkasz że nie ma tam dającego w miarę kulturalny na miarę tego kraju upload np. UPC albo Netii? Czyżby ta sama miejscówka z powodu której przez jakiś czas były obsuwy w pr0gramie przez brak internetu ''at all'' ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 19:29, Dann napisał:

> ty nadal żyjesz w jakimś dziwnym świecie?
> Myślisz że twórcy wpuścili tych ludzi do gry 3 dni prze premierą z dobrego serca
buahahaha

Myślę, że tak. A że wyszło jak wyszło, przecież sami sobie serwerów nie rozwalili. :-(

> 50zł lub więcej zależy gdzie kupowałeś więcej za klucz żeby zagrać te 3 dni wcześniej

> więc to fail ze strony arenanet zwłaszcza ze było tyle stress testów

Że niby 50 zł tylko za to, żeby pograć trzy dni wcześniej ? ... Screenshot or it never
happend.
Zakładam, że płaciło się za jakieś wersje specjalne z bonusami i takie edycje, a przy
okazji tego był headstart pass.


Jezu nie masz pojęcia a będziesz się wymądrzał idź się doinformuj a potem wypowiadaj się. Były dwa wersje pre order i pre puchares 3 dni przed premierą droższa ! Pre order zależy jak leży i masz szczęście 1 dzień przed premierą niższa cena kuźwa ludzie to są powszechne informacje a wy nic nie wiecie. I przestań robić z Arena Net jakiś dobroczyńców. Było od groma stress testów wiedzieli ile sprzedali kluczy pudełek. A serwery padły = dali dupy i tyle ludzie zapłacili za usługę a nie mogli z niej korzystać więc n/c pre puchares był usługą 3 dni gry wcześniej mam nadzieje że pójdą po rozum i jakieś rekompensaty za to będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 23:35, Piotr145 napisał:

Jezu nie masz pojęcia a będziesz się wymądrzał idź się doinformuj a potem wypowiadaj
się. Były dwa wersje pre order i pre puchares 3 dni przed premierą droższa ! Pre order
zależy jak leży i masz szczęście 1 dzień przed premierą niższa cena kuźwa ludzie to są
powszechne informacje a wy nic nie wiecie.


A co tu się informować. Jak sama nazwa wskazuje: "Pre purchase". Jedyny haczyk był taki, że płaciło się z góry nie wiedząc nawet kiedy będzie premiera. Coś za coś, natomiast żadnych dodatkowych kosztów, tym bardziej jakieś 50 zł.

Dnia 25.08.2012 o 23:35, Piotr145 napisał:

I przestań robić z Arena Net jakiś dobroczyńców.
Było od groma stress testów wiedzieli ile sprzedali kluczy pudełek. A serwery padły =
dali dupy i tyle ludzie zapłacili za usługę a nie mogli z niej korzystać więc n/c pre
puchares był usługą 3 dni gry wcześniej mam nadzieje że pójdą po rozum i jakieś rekompensaty
za to będą.


Raczej dodatkiem w ramach bonusu za wcześniejszy zakup, podobnie jak automatyczny udział w betach i stress testach. Poza tym całkowicie za darmo. I też nie jest tak, aby w ogóle nie można było grać, obecna tu "relacja" potwierdzeniem. A że serwery padają, ano mogą, w każdej chwili mogą. A jedyne co możesz z tym zrobić, to A) hate''ować na czym swiat stoi, B) przestać grać, C) wykazać odrobinę zrozumienia i wyluzować. Polecam to trzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 00:37, Dann napisał:

> Jezu nie masz pojęcia a będziesz się wymądrzał idź się doinformuj a potem wypowiadaj

> się. Były dwa wersje pre order i pre puchares 3 dni przed premierą droższa ! Pre
order
> zależy jak leży i masz szczęście 1 dzień przed premierą niższa cena kuźwa ludzie
to są
> powszechne informacje a wy nic nie wiecie.

A co tu się informować. Jak sama nazwa wskazuje: "Pre purchase". Jedyny haczyk był taki,
że płaciło się z góry nie wiedząc nawet kiedy będzie premiera. Coś za coś, natomiast
żadnych dodatkowych kosztów, tym bardziej jakieś 50 zł.

> I przestań robić z Arena Net jakiś dobroczyńców.
> Było od groma stress testów wiedzieli ile sprzedali kluczy pudełek. A serwery padły
=
> dali dupy i tyle ludzie zapłacili za usługę a nie mogli z niej korzystać więc n/c
pre
> puchares był usługą 3 dni gry wcześniej mam nadzieje że pójdą po rozum i jakieś
rekompensaty
> za to będą.

Raczej dodatkiem w ramach bonusu za wcześniejszy zakup, podobnie jak automatyczny udział
w betach i stress testach. Poza tym całkowicie za darmo. I też nie jest tak, aby w ogóle
nie można było grać, obecna tu "relacja" potwierdzeniem. A że serwery padają, ano mogą,
w każdej chwili mogą. A jedyne co możesz z tym zrobić, to A) hate''ować na czym swiat
stoi, B) przestać grać, C) wykazać odrobinę zrozumienia i wyluzować. Polecam to trzecie.


polecam popytać ludzi ile zapłacili za keya i potem się wymądrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 10:54, DenebV201 napisał:

Będzie dzisiaj też jakaś relacja, obrazkowo-komentarzowa albo wideo ?
Czy tak gracie, że zapomnieliście o świecie ? ;D

Będzie, zaczynamy o 14:30 (osobny news stworzyłem, żeby było przejrzyściej, pojawi sie na głównej), a przynajmniej ja zaczynam, kiedy Myszasty zasiądzie, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować