Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

David Cage zachęca: W Beyond: Two Souls zagrajcie tylko raz

58 postów w tym temacie

Wow czeka cie wiec zawrotna kariera na tym forum, stanowicie najmniej merytoryczny duet. "Hejt to tez forma zainteresowania"- jak bardzo sie jeszcze pognebisz, zeby postawic na swoim i wspierac robienie z ludzi idiotow (z siebie takze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 21:50, Reddi napisał:

Taki najbardziej oczywisty przykład: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=78784&pid=23


To wygląda bardziej na anty-hejt, a nie fanbojstwo, przynajmniej ja tak to odbieram. ;P Zbyt mało oczywisty ten przykład. ;P

Dnia 25.08.2012 o 21:50, Reddi napisał:

Nie jest też prawdą, że Sulphuriel pisze w każdym newsie. Na pewno w co najmniej paru
nie widziałem jego komentarzy :P


Nie wiem czy DOSŁOWNIE w każdym, ale daj pan spokój, wystarczyłby jeden post uzasadniający dlaczego uważa tak a nie inaczej skoro tak bardzo zależy mu na tym żeby świat poznał jego opinię. I to nawet nie pod newsem, a w temacie ogólnym o tej grze, tak żeby nie wprowadzać niepotrzebnego chaosu.

Dnia 25.08.2012 o 21:50, Reddi napisał:

Nie jestem w stanie wyeliminować jednej, więc tak, wolę jak coś ją równoważy.


Jak wolisz, ale sugerowanie/interesowanie się opiniami czy to hejterów czy to fanbojów jest niezdrowe. ;P

Dnia 25.08.2012 o 21:50, Reddi napisał:

Ogólnie lepiej zajmować się czymś bardziej produktywnym niż gry. Tak, muszę zmodyfikować
moją gospodarkę czasem :P


Gry są zdecydowanie dobrym wypełniaczem wolnego czasu, byleby tych wypełniaczy było więcej, a wolnego czasu nie za dużo. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 22:03, Niflheim napisał:

Nie wiem czy DOSŁOWNIE w każdym, ale daj pan spokój, wystarczyłby jeden post uzasadniający
dlaczego uważa tak a nie inaczej skoro tak bardzo zależy mu na tym żeby świat poznał
jego opinię. I to nawet nie pod newsem, a w temacie ogólnym o tej grze, tak żeby nie
wprowadzać niepotrzebnego chaosu.


To wystarczyłyby też pojedyncze komentarze, czemu dla kogoś gra jest dobra, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 21:51, kodi24 napisał:

Wow czeka cie wiec zawrotna kariera na tym forum, stanowicie najmniej merytoryczny duet.


Za to twoje występy solo merytoryką wprost ociekają.

Dnia 25.08.2012 o 21:51, kodi24 napisał:

"Hejt to tez forma zainteresowania"- jak bardzo sie jeszcze pognebisz, zeby postawic
na swoim i wspierac robienie z ludzi idiotow (z siebie takze)?


Nie napisałem tego do ciebie, więc skoro aż zadajesz sobie trud żeby czytać wszystkie moje posty, to chyba nie mogę cię zawieść :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 22:48, Reddi napisał:

To wystarczyłyby też pojedyncze komentarze, czemu dla kogoś gra jest dobra, co nie?


Jeżeli już ktoś jest tak wspaniałą wyrocznią jak Sulphuriel i wie, że gra będzie taka i taka, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musze czytac wszystkich, bo nadajecie w kolko o jednym, zacytowany fragment mowi z reszta sam za siebie (jeden sie pieni a drugi robi za przyzwoitke, zupelnie jakbyscie pisali z tego samego pokoju). Idac twoim systemem zrobmy moze ogolny smietnik na forum i wyrazmy wspolnie swoja niechec do wszystkiego i wszystkich wszedzie tam gdzie nie ma "rownowazni" w zakresie wyrazanych opinii. To nie jest tak, ze ktos tu zabrania mowic o Cage''u czy jego wypocinach inaczej niz dobrze, ale ile razy mozna pociskac ludzi od debili bo "ja swoje wiem" (przy czym nic za tym nie stoi). Prosze bardzo, bawcie sie w to dalej, ostatecznie to nie ja tu popadam z jednego absurdu w drugi, dla mnie tam gdzie rosna kwiaty nie musi obowiazkowo lezec kupa ;p Co to jakies karne Yin Yang chcecie tu zasiewac, bez jaj;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 23:55, kodi24 napisał:

Nie musze czytac wszystkich, bo nadajecie w kolko o jednym


Za to ty nadajesz ciągle o czym innym... Każdą kolejną twoją inwektywę można przypisać również tobie. Chciałbyś zabronić innym robienia czegoś, co sam robisz, bo mają inne zdanie niż ty :P

Dnia 25.08.2012 o 23:55, kodi24 napisał:

Idac twoim systemem zrobmy moze ogolny smietnik na forum
i wyrazmy wspolnie swoja niechec do wszystkiego i wszystkich wszedzie tam gdzie nie ma
"rownowazni" w zakresie wyrazanych opinii.


Zróbcie, ja was na pewno nie będę powstrzymywał. Wiele różnych spojrzeń, chętnych i niechętnych, jest dla mnie bardziej interesujące od kółek wzajemnej adoracji i na pewno nie uważam tego za śmietnik.

Dnia 25.08.2012 o 23:55, kodi24 napisał:

To nie jest tak, ze ktos tu zabrania mowic
o Cage''u czy jego wypocinach inaczej niz dobrze, ale ile razy mozna pociskac ludzi od
debili bo "ja swoje wiem" (przy czym nic za tym nie stoi).


Sulphuriel kogoś personalnie wyzwał? Wycieczki osobiste są nie do przyjęcia niezależnie od tego, kto je wysuwa.

Dnia 25.08.2012 o 23:55, kodi24 napisał:

Prosze bardzo, bawcie sie
w to dalej, ostatecznie to nie ja tu popadam z jednego absurdu w drugi, dla mnie tam
gdzie rosna kwiaty nie musi obowiazkowo lezec kupa ;p


Reductio ad absurdum. Masz jeszcze jakieś ciekawe anal-ogie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli krytyka notorycznego wyzalania sie laczonego z obrazaniem ludzi jest dla ciebie rownoznaczna z powyzszym to znaczy, ze twoja logika ma powazne luki. Pomysl o tym, zanim zabierzesz sie za dyskusje o analogiach bo tu przede wszystkim brakuje podstawowej rzeczy- wyczucia i umiaru. A kolko wzajemnej adoracji uprawiasz wlasnie ze swoim kolega, o ile nie jestescie jedna i ta sama osoba oczywiscie ;) Dawno nie widzialem tutaj rownie niedorzecznej obrony debilnych zachowan, w dodatku sprowadzonej do tak banalnych przykladow. Dlatego koncze swoj off-top, to jak rozmowa o spusciznie Kaczynskich;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 00:46, kodi24 napisał:

Jezeli krytyka notorycznego wyzalania sie laczonego z obrazaniem ludzi jest dla ciebie
rownoznaczna z powyzszym to znaczy, ze twoja logika ma powazne luki. Pomysl o tym, zanim
zabierzesz sie za dyskusje o analogiach bo tu przede wszystkim brakuje podstawowej rzeczy-
wyczucia i umiaru.


"Brawo Jasiu", tylko jakoś nie widzę krytyki notorycznego fanbojstwa. Ostatnio można głosić bez narażania się na agresję słowną tylko poglądy hurraoptymistyczne, pozytywne, umiarkowane albo delikatnie krytyczne. Pisanie o jakiejś grze z górnej półki że jest crapem prowadzi do komentarzy które można streścić jako "idź sobie stąd i nie psuj nam nastroju".

Dnia 26.08.2012 o 00:46, kodi24 napisał:

A kolko wzajemnej adoracji uprawiasz wlasnie ze swoim kolega, o ile
nie jestescie jedna i ta sama osoba oczywiscie ;)


Gdzie? Ja nawet nie napisałem, że się z nim zgadzam. Ale jeśli nawet nie, to będę bronił jego prawa do głoszenia odmiennych poglądów.

Dnia 26.08.2012 o 00:46, kodi24 napisał:

Dawno nie widzialem tutaj rownie niedorzecznej
obrony debilnych zachowan, w dodatku sprowadzonej do tak banalnych przykladow.


No właśnie - zachowania są debilne, bo się z nimi nie zgadzasz. Drogi kodi24, ty w tym wątku wcale nie zaprezentowałeś nic bardziej inteligentnego czy merytorycznego, a chwilami nawet przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra rznij glupa dalej i pograzaj sie calkowicie, nikt tu nie popelnil fanbojstwa, po jaka cholere dopisujesz sobie fakty do swoich sponiewieranych teorii, to ma byc wg. ciebie przejaw inteligencji, merytoryki? Redaktorzy GP tez uwazaja wlasne stanowisko za sluszne i zgodne z prawem naturalnym, ale nie czyni to ich publikacji specjalnie blyskotliwymi. To ze masz prawo silic sie na banaly nie oznacza, ze inni tego koniecznie potrzebuja. Z reszta sposob w jaki dobierasz sobie argumenty jest tak wysilony i wybiorczy zarazem, ze gdybym mial kierowac sie tym w zyciu to szybko zrobil bym pod siebie. Tu wlasciwie nie chodzi nawet o argumenty, bo @Sulphuriel ich nie posiada. Znaj proporcjum mocium panie, bo cienka jest linia pomiedzy krytyka a maniakalnym obsrywaniem wszystkiego i wszystkich z czystej glupoty;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, raport, miarka się przebrała. Może nie nauczono cię kultury, ale ja nie mam ochoty zniżać się do twojego poziomu. Zanim zaczniesz dyskutować naucz się innego sposobu niż obrzucanie adwersarza strumieniem inwektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kultury? Jeden przechodzi gry na You Tube i obraza graczy, ty wychodzisz z zalozenia, ze fanbojstwo, ktorego tu nie ma powinno byc koniecznie podlane hejtem, ktorego tu zdecydowanie za duzo- ciesze sie, ze wyczerpales swoj magazynek odzywek i wrociles do "kultury", moze teraz zrozumiesz o co nam tutaj chodzi;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 01:39, Reddi napisał:

Gdzie? Ja nawet nie napisałem, że się z nim zgadzam. Ale jeśli nawet nie, to będę bronił
jego prawa do głoszenia odmiennych poglądów.


LOL, rycerz w lśniącej zbroi się znalazł.

NIKT TUTAJ NIKOMU NIE ODMAWIA TAKIEGO PRAWA.

Przecież ty ewidentnie nie masz pojęcia o co chodzi w tym sporze, po co więc się wcinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mam pojęcie: koleś pisze coś z czym się nie zgadzacie, więc wolelibyście tego nie czytać. Niestety on bezczelnie się was nie słucha i dalej pisze, więc w coraz ostrzejszych słowach karzecie mu się wynosić, ale oczywiście nikt nikomu prawa do krytyki nie odmawia, no skąd.

Naprawdę nie jesteście jakoś strasznie skomplikowanymi ludźmi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 16:19, Reddi napisał:

Oczywiście, że mam pojęcie: koleś pisze coś z czym się nie zgadzacie, więc wolelibyście
tego nie czytać. Niestety on bezczelnie się was nie słucha i dalej pisze, więc w coraz
ostrzejszych słowach karzecie mu się wynosić, ale oczywiście nikt nikomu prawa do krytyki
nie odmawia, no skąd.


Co ty, za przeproszeniem, pieprzysz za głupoty? Kompletnie nie obchodzi mnie to, że komuś gra się nie podoba, może ją nawet uważać za crap, ale gdy ten osobnik zaczyna wyzywać tych, którym się podoba od idiotów z małymi wymaganiami i robi to pod praktycznie każdym newsem to przekracza już pewną linię. Jeśli ty to tolerujesz nazywając to jakąś chorą "przeciwwagą" to już twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 16:33, Niflheim napisał:

Co ty, za przeproszeniem, pieprzysz za głupoty? Kompletnie nie obchodzi mnie to, że komuś
gra się nie podoba, może ją nawet uważać za crap, ale gdy ten osobnik zaczyna wyzywać
tych, którym się podoba od idiotów z małymi wymaganiami i robi to pod praktycznie każdym
newsem to przekracza już pewną linię. Jeśli ty to tolerujesz nazywając to jakąś chorą
"przeciwwagą" to już twój problem.


Ale ja przecież pisałem, że wyzwiska są niedopuszczalne niezależnie od stanowiska.

Tylko że ta kwestia zakończyła się na twoim raporcie a reszta to dyskusja nie o wyzwiskach a o tym, że ktoś rzekomo hejci a ty masz tego dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 17:41, Reddi napisał:

Ale ja przecież pisałem, że wyzwiska są niedopuszczalne niezależnie od stanowiska.


Jednocześnie broniąc tego, z którego klawiszy owe wyzwyska poleciały.

Dnia 26.08.2012 o 17:41, Reddi napisał:

Tylko że ta kwestia zakończyła się na twoim raporcie a reszta to dyskusja nie o wyzwiskach
a o tym, że ktoś rzekomo hejci a ty masz tego dosyć.


Bzdury. Widocznie czytasz wybiórczo tylko to co potwierdzałoby twoją dziwną teorię. Nie "rzekomo hejci" tylko hejci, powiedzmy to sobie szczerze, wystarczy poczytać jego wypociny. Napisał tylko jednego w miarę sensownego posta, w którym jakoś uzasadnia swoją postawę. A ta twoja wydumana "krytyka" tego osobnika polega tylko na jakimś maniakalnym obrażaniu i gry i jej fanów:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=78573&pid=4 ("Szykuje się gra dla idiotów")

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=78137&pid=19

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=78573&pid=8

Także przestań udawać rycerzyka i wielkiego obrońcę uciśnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować