Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Darksiders II - pierwsze szczegóły na temat nadchodzących patchy

12 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Jakie usprawnienia do kulejącej pecetowej i konsolowych wersji Darksiders II wprowadzą wyczekiwane łatki? Wygląda na to, że spora część zgłaszanych problemów zostanie wkrótce rozwiązana.

Przeczytaj cały tekst "Darksiders II - pierwsze szczegóły na temat nadchodzących aktualizacji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darksiders 2 to świetna gra i pomimo niedoróbek PC''towej wersji gra jest warta zakupu. Tym bardziej że wynienione błędy nie są wcale aż tak dokuczliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na padzie xbox 360 na PC, gra mi się bardzo dobrze, gra jest boska. „Pracujemy nad poprawkami usuwającymi błędy, które mogą uniemożliwiać dalszy postęp w grze..." Osobiście nie widziałem, jeszcze żadnego błędu w tej grze, fakt nie ukończyłem jeszcze całej gry, ale puki co nie mam najmniejszych zastrzeżeń. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka też nie miała ustawień graficznych i jakoś tak nie narzekali tylko się cieszyli że THQ postanowiło wydać ten tytuł konsolowy po kilku miesiącach. Wkurza mnie to tylko czasami że tak jak by mi się zablokowały wszystkie klawisze oprócz esc. Mam takie momenty że ani mysz ani jakikolwiek przycisk nie działa. To znaczy działa ale tylko wchodzi mi w menu. Musze specjalnie wychodzić do menu głównego i wszystko działa jak należy. Ciekawe czy ktoś też ma ten problem. Po za tym trochę wkurza mnie kamera. W jedynce była upierdliwa ale tutaj to jest jeszcze gorsza. Czasami wielkie postacie się dziwnie zlewają a kamera też tak blisko jest śmierci że się ciężko walczy. Ale tak to gra jest cudna pomimo paru drobiazgów. Jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję że trzecia cześć będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam widze zeby wprowadzili poprawke odnosnie kamery... bardzooo nagminnie proboje ciagle srodkowac za plecy... co lekko uniemozliwia eksploracje otoczenia..... no to przypisywanie klawiszy by sie przydalo... a leszpa rozdzielczosc to bym wcisnal w oknie ekwipunku...zeby mdoel postaci byl bardziej wyrazny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 23:38, Skomik napisał:

Zgadzam się. Tak samo było w jedynce i wydaje mi się, że nikt tak nie narzekał.


Akurat w moim przypadku jedynka chodziła w pełni płynnie i bez żadnych problemów (jak większość gier). Z kolei dwójka albo ciągle rwie przez brak v-syncu albo strasznie ścina. Przerabiałem pare fixów jakie znalazłem w necie, żaden nie pomógł - poczekam na patche. Ponadto praca kamery jest bardzo irytująca - to jest prawda. Jest zbyt blisko bohatera, ciągle centruje się za plecami a walki na padzie bez lockowania nie mają sensu. O ile dobrze pamiętam to w jedynce nie było takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia o co chodzi z tą niemożliwością przypisywania klawiszy? Przecież taka opcja jest i działa bez problemu - nie da się jedynie zmienić ustawienia dla klawia "I", który wywołuje menu: pozostałe są w pełni konfigurowalne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować