Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Dark Souls: Prepare to Die Edition – nowości w wersji PC

17 postów w tym temacie

gram.pl

Koniec czekania. Dark Souls: Prepare to Die Edition już się ukazało – wyłącznie na PC. Teraz to gracze konsolowi muszą czekać na swoją kolejkę, aż sprawdzą dodatkową zawartość przygotowaną przez From Software. Przedstawiamy nowości w grze.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Dark Souls: Prepare to Die Edition – nowości w wersji PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym "za darmo" to chyba nie do końca tak. Widziałem w jednym sklepie DS za stówę i DSPTDE za 130. To daje 3 dychy za dodatek. Ale skoro to ma być dodatkowe 10 godzin to chyba warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest w obu, w droższej są różne bonusy: artbook, soundtrack itd.

@Mielu - wiadomo już czy na konsolach będzie można grać na swoim sejwie czy trzeba będzie przechodzić od nowa, żeby zagrać w DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze akurat to z czego sie smiejesz... bylo juz PRZED pojawieniem sie DLC, wiec nie, to NIE jest system odpalania. Zreszta, wylaczenie gry jedynie przyspiesza cos co i tak by sie pojawilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 10:39, Koski napisał:

Port na PC to jest hańba. Tego nikt nie powinien wypuścić do sklepów!;/

Kończ waść wstydu oszczędź. Gracze chcieli grę na PC i ją dostali, twórcy nie ukrywali tego że to jedynie port 1:1, modderzy już polepszyli znacząco grafikę i rozwiązali problem z widocznym kursorem podczas gry.

Ja sam petycję podpisałem, tak więc grę kupię prędzej czy później, zwłaszcza że zapewnia masę godzin zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 10:01, Sulphuriel napisał:

A bylejakość tego portu zostanie poprawiona? Gra fajna, tylko co z tego... Wolałbym egzemplarz
na PC, a wychodzi na to, że będę musiał kupić na PS3

To w końcu będzie Prepare to Die Edition na PS3 ??? Nie mam zamiaru kupować DLC, ale jak będzie PTDE na PS3 to biorę. Nie chcę kupować niekompletnego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 11:01, Macio25 napisał:

Kończ waść wstydu oszczędź. Gracze chcieli grę na PC i ją dostali, twórcy nie ukrywali
tego że to jedynie port 1:1, modderzy już polepszyli znacząco grafikę i rozwiązali problem
z widocznym kursorem podczas gry.

Ja sam petycję podpisałem, tak więc grę kupię prędzej czy później, zwłaszcza że zapewnia
masę godzin zabawy.


Przez takich frajerow jak Ty wychodza wlasnie takie crapy. Gracze chcieli gre, a nie jalmuzne. Ten port jest ABSOLUTNIE SKANDALICZNY, wielu recenzentow uwaza, ze to najgorszy port na PC w calej historii - co wiele mowi. No, ale Ty oczywiscie jestes zadowolony - pluja, a to deszcz pada. Spoko, ale nie kazdy jest takim zalosnym konformista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 21:57, Galnospoke napisał:

Przez takich frajerow jak Ty wychodza wlasnie takie crapy. Gracze chcieli gre, a nie
jalmuzne. Ten port jest ABSOLUTNIE SKANDALICZNY, wielu recenzentow uwaza, ze to najgorszy
port na PC w calej historii - co wiele mowi. No, ale Ty oczywiscie jestes zadowolony
- pluja, a to deszcz pada. Spoko, ale nie kazdy jest takim zalosnym konformista.


Bez wycieczek osobistych i obrażania,bo pożegnasz się raz na zawsze.

Chcieliście grę? Macie. Wiedzieliście przed premierą,jaka będzie ta gra? Wiedzieliście,ponieważ twórcy zapowiadali jakie będą minusy tej konwersji. Oni nigdy się nie zabierali za robienie gry na PC,więc mają miałkie doświadczenie.

Ale z tego co słyszałem port nie jest beznadziejny - wystarczy fix na rozdzielczość i pad i można w spokoju grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować