Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

The Walking Dead - Temat Ogólny

342 postów w tym temacie

Siemka, temat o TWD. Ja na wstępie mam pytanie, ktoś wie czemu nie działa mi spolszczenie do drugiego episodu robię tak jak piszę w instrukcji i nie działa. Ktoś wie co może być nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 10:00, Mroczny_Joga napisał:

Siemka, temat o TWD. Ja na wstępie mam pytanie, ktoś wie czemu nie działa mi spolszczenie
do drugiego episodu robię tak jak piszę w instrukcji i nie działa. Ktoś wie co może być
nie tak ?

A co dokładnie robisz? Bo ja wczoraj wgrałem spolszczenie i działa bez problemów. Trzeba wrzucić plik 0.ttarch do: folder gry/Pack/WalkingDead102.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 10:32, Hartus napisał:

> Siemka, temat o TWD. Ja na wstępie mam pytanie, ktoś wie czemu nie działa mi spolszczenie

> do drugiego episodu robię tak jak piszę w instrukcji i nie działa. Ktoś wie co może
być
> nie tak ?
A co dokładnie robisz? Bo ja wczoraj wgrałem spolszczenie i działa bez problemów. Trzeba
wrzucić plik 0.ttarch do: folder gry/Pack/WalkingDead102.


Robię dokładnie tak jak Ty napisałeś i właśnie nie działa, próbowałem po parę razy i nic. A zinstlowałeś 2 epizod tam gdzie 1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowane w jednym katalogu, ale każdy epizod ma swój własny folder (Epizod 1 - "default", Epizod 2 - "WalkingDead102").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 14:26, Hartus napisał:

Mam zainstalowane w jednym katalogu, ale każdy epizod ma swój własny folder (Epizod 1
- "default", Epizod 2 - "WalkingDead102").

To w takim razie mamy dokładnie taK samo a mi nie działa. Nie mam pojecia z czego to wynikaa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wersja pudełkowa tej gry ? Bo powiem szczerze, że obejrzałem sobie przed chwilą gameplay i spodobała mi się gra, a wolę wersje pudełkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 04:26, Bambadil napisał:

Jest wersja pudełkowa tej gry ? Bo powiem szczerze, że obejrzałem sobie przed chwilą
gameplay i spodobała mi się gra, a wolę wersje pudełkowe :)

Z tego co mi wiadomo to jest do kupienia jedynie w wersji cyfrowej na Steamie. Co więcej, trzeba zapłacić z góry za wszystkie 5 odcinków. Może nie brzmi to kolorowo, ale uwierz mi, że po przejściu pierwszego i tak nie będziesz mógł się powstrzymać od kupna kolejnych. Także nie jest to wcale złe rozwiązanie. Gra jest warta swojej ceny, choć ja akurat kupiłem ją na letniej wyprzedaży. :)

Mroczny_Joga - Przyszło mi coś do głowy. Mianowicie skąd masz to spolszczenie? Ja pobrałem z serwisu Graj Po Polsku:

http://grajpopolsku.pl/downloads.php?cat_id=1&download_id=347

http://grajpopolsku.pl/downloads.php?cat_id=1&download_id=355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh no szkoda, że jest dostępna tylko w wersji cyfrowej ;/ Zapowiada się na to, że to będzie druga gra kupiona przeze mnie w dystrybucji cyfrowej :) Pierwsza to Legend o Grimrock, którą serdecznie polecam, gdyż jest naprawdę świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 14:39, Bambadil napisał:

Ehh no szkoda, że jest dostępna tylko w wersji cyfrowej ;/

Poczekaj aż wyjdą wszystkie odcinki. Przed wypuszczeniem drugiego sezonu, twórcy na pewno rzucą trochę edycji pudełkowych aby przekonać tych, co nadal będą się wahać. Podobnie było z DLC do GTA4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy ktoś wie jak poprowadzić w 3 epizodzie

Spoiler

dochodzenie Lilly

tak by wyglądało tak jak w zwiastunie tego odcinka
Spoiler

(jest dzień zamiast nocy, Kenny uczestniczy w rozmowie zamiast grzebać się z trupem który utknął pod kołami itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odcinek jest świetny. Szczególnie jeden moment wywarł na mnie ogromne wrażenie (wszyscy którzy grali wiedzą pewnie o co chodzi :). Jeżeli pozostałe episodes będą równie dobre to będziemy mieli do czynienia z najlepszą historią ostatnich lat. Mass Effect, RDR, Heavy Rain czy nowy Deus Ex z pewnością miały swoje momenty - ale całościowo nie angażowały mnie tak bardzo jak The Walking Dead. Po prostu coś pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komiks sobie przeczytaj.
Goście z TG dali rade utrzymać ten sam poziom co papierowy pierwowzór [chociaż drugi sezon serialu tez idzie w coraz lepszym kierunku a trzeci zapowiada jeszcze bardziej wierne zazębianie się fabuły z komiksowym protoplastą].

Ja osobiście spasowałem an epizodzie 1... bo nie mogę się doczekać aż zakupie komplet [nie chce się katować epizodami na raty xD]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie kupujesz całość i obecnie masz dostęp do 3 odcinków, jak sam powiedziałeś.
(A New Day)
(Starved for Help)
(Long Road Ahead)

Na XBL trzeba pobierać DLC, ale skoro na Steamie jest to jako jeden pakiet, to wierzę, że gra się aktualizuje o te pół GB. Warto, wspaniała gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Nowy Deus Ex nie miał swoich momentów. Ja nie znalazłem żadnego.
2) "Momenty" w Mass Effect nie są takie jak piszą recenzenci. Nie musisz zastanawiać się nawet przez chwilkę.
3) Momenty w TWD są wspaniałe, ponieważ od nich zależy cała gra i, de facto, się z nich składa. Decyzja podjęta w 1 odcinku może rzutować na ostatni, a może i nawet na kolejny rozdział.

Spoiler

Muszę się nie zgodzić. Moim zdaniem 3 odcinek jest najgorszy. Może czuję to dlatego, że chciałem wszystkich doprowadzić do końca, a mi się nie udało? Teraz mam tego dwóch nowych, Kennego, Clementine, Chucka i tego school boya. Brakuje mi kilku osób.



@ALL OF YOU! Czytajcie tylko jeśli ukończyliście rodział 3.
Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć, jak
Spoiler

podczas śledztwa uratować obu ludz

i przed
Spoiler

Lilly

? U mnie
Spoiler

zabiła jedną osobę, pomimo iż chciałem

przemówić jej do rozsądku. Chciałbym móc
Spoiler

całą trójkę bez wyrzutów sumienia zapakować

do tego
Spoiler

campera

, a nie
Spoiler

zostawiać Lilly na pastwę

zombie...
Spoiler

Ależ jej

się należało...

@Moderator
Czy mógłby ktoś z góry nakazać spojlerowanie wątków zdradzających fabułę. Znalazłem kilka postów, których nie chciałbym przeczytać przed rozgrywką, bo można się dowiedzieć o
Spoiler

egzekucjach

,
Spoiler

dochodzeniach

i tym podobnych rzeczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2012 o 03:01, Sigu napisał:

@ALL OF YOU! Czytajcie tylko jeśli ukończyliście rodział 3.
Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć, jak

Spoiler

podczas śledztwa uratować obu ludz

i
przed
Spoiler

Lilly

? U mnie
Spoiler

zabiła jedną osobę, pomimo iż chciałem

przemówić jej
do rozsądku. Chciałbym móc
Spoiler

całą trójkę bez wyrzutów sumienia zapakować

do tego
Spoiler

campera

, a nie
Spoiler

zostawiać Lilly na pastwę

zombie...
Spoiler

Ależ jej

się
należało...

Spoiler

Niestety nie da rady, zawsze ginie Carley/Doug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować