Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

The Walking Dead - Temat Ogólny

342 postów w tym temacie

No to się rozczarowałem. Chciałem uchować wszystkich. A tu się okazuje, że wszyscy zaczynają ginąć. Jeśli do zabicia małego wyślę Kennego (albo pójdę sam), to oboje rodziców przeżyje? (oczywiście jeśli jest to w ogóle możliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> No to się rozczarowałem. Chciałem uchować wszystkich. A tu się okazuje, że wszyscy

Dnia 03.09.2012 o 03:32, Sigu napisał:

zaczynają ginąć. Jeśli do zabicia małego wyślę Kennego (albo pójdę sam), to oboje rodziców
przeżyje? (oczywiście jeśli jest to w ogóle możliwe)


Spoiler

Niestety, niby mamy wybór, ale zawsze kończy się tak samo, przynajmniej jeśli chodzi o ten epizod zostajesz ze składem który wymieniłeś: Kenny, Chuck, Clementine, Ben, Christa i Omar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zły przycisk QQ

Powinni dać większy wybór w doborze kompanii i powinno to odbywać się bardziej niezależnie. Tak czy inaczej, trzeba czekać na kolejny epizod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie gry, który by mnie tak zniszczyła emocjonalnie. To niesamowite co zrobiło Telltale. Spodziewałem się jakiejś popierdółki w którą zagram z powodu tego, że bardzo lubię serial, a tymczasem dostałem arcydzieło. I jak tu się gniewać na Telltale za ciągłe obsuwy, kiedy dostaje się TAKI produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem 4 epizod i jak każdy poprzedni.... MIAŻDŻY ! Obawiałem się że ten odcinek będzie gorszy bo nie zapowiadał się jakoś szczególnie, ale po prostu... po prostu... po prostu.... trzeba to samemu zobaczyć. A końcówka genialna, ale nie radzę grać osobom które są niecierpliwe, bo ten epizod kończy się w najgorszym z możliwych momentów, myślałem że mnie coś strzeli jak zobaczyłem że to koniec, a tu miesiąc (albo i dłużej) trzeba czekać! Ale coś czuję że finał sezonu zmiecie wszystko! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem czwarty epizod, nie ma co owijać w bawełnę, ten odcinek jak każdy poprzedni to mistrzostwo. Wątek fabularny poprowadzony genialnie. Szkoda, że piąty będzie tym ostatnim. Może Telltale Games nie zrezygnuje z tej serii? Chciałbym aby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się nie mogę doczekać pudełkowego wydania gry (bądź dobrej promocji na Steamie tj. większej, niż -40%).

Jeśli tylko będzie steamówka i w dość atrakcyjnej cenie, to wezmę :) Przeczytałem już parę komiksów, jestem po pierwszym sezonie serialu na TVP (a w tę sobotę już drugi zaczynają) i właściwie dzięki niemu, zostałem przekonany do gry.

Apropo, to są jakieś przecieki, kto wyda i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze powiem, że bardziej przypadła mi historia przedstawiona w grze niż ta w serialu. Nie wiem czy to dlatego, że serial się ciągnie, a gra wali z grubej rury za każdym razem. Tak jakoś bardziej polubiłem Lee i tą dziewczynkę niż pana policjanta i jego ekipę. Jeszcze gość z kuszą jest dość pamiętliwy chociaż i tak nie pamiętam nawet jego nazwiska, podobnie jak reszty ocalałych. W przeciwieństwie do gry tam kojarzę wszystkich. Coś w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 08:46, Damianuss1 napisał:

Nie wiem czy to dlatego, że serial się ciągnie, a gra wali z grubej rury za
każdym razem.


serial TV to godzina na jeden albo dwa ZESZYTY po 20 stron... nudna i słabo zrobiona telenowela. a zeszytow komiksu jest chwilowo 102 i ciągle wychodza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 09:44, EmperorKaligula napisał:

nudna i słabo zrobiona
telenowela.

Nie zgodzę się. Owszem jest sporo dłużyzn, zwłaszcza w drugim sezonie, ale pierwszy odcinek trzeciego daje nadzieję, że będzie dużo lepiej. Serial może i nie dorównuje poziomem komiksom (których wciąż jeszcze nie czytałem, choć cały czas się zbieram), ale w porównaniu z wieloma innymi produktami amerykańskiej telewizji wypada bardzo dobrze. Breaking Bad to to nie jest, ale ogląda się przyjemnie.

Gra to majstersztyk. Na pewno wywiera większe wrażenie niż serial w związku z bardziej skondensowaną akcją i emocjami. Właśnie ściągnąłem czwarty epizod i zaraz się za niego zabieram ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 09:55, mati285 napisał:

Nie zgodzę się. Owszem jest sporo dłużyzn, zwłaszcza w drugim sezonie, ale pierwszy odcinek
trzeciego daje nadzieję, że będzie dużo lepiej. Serial może i nie dorównuje poziomem
komiksom (których wciąż jeszcze nie czytałem, choć cały czas się zbieram)


zaraz, nie czytałeś komiksu i się nie zgadzasz ze zdaniem, że serial jest przesadnie rozwleczony w porównaniu do komiksu ? O.o

Dnia 17.10.2012 o 09:55, mati285 napisał:

ale w porównaniu
z wieloma innymi produktami amerykańskiej telewizji wypada bardzo dobrze. Breaking Bad
to to nie jest, ale ogląda się przyjemnie.


amerykańskie seriale oglądam raz na ruski rok, nie moja bajka. ale widziałem pierwszy sezon serialu walking dead i zmarnowałem czas. bardzo słaba ekranizacja.

ps: a gra jest na poziomie komiksu (klimat, kreska, "moc"), naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2012 o 10:06, EmperorKaligula napisał:

zaraz, nie czytałeś komiksu i się nie zgadzasz ze zdaniem, że serial jest przesadnie
rozwleczony w porównaniu do komiksu ? O.o

Nigdzie nie napisałem, że się zgadzam. Napisałem, że może i nie dorównuje czytaj: "skoro większość osób tak mówi, to może i tak jest". Sam nie jestem w stanie tego ocenić, więc oceniam serial porównując go do innych seriali i pod tym względem wypada dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 13:49, kaczek93 napisał:

Czy istnieje spolszczenie do steamowej wersji gry TWD?


Bodajże tutaj, nieoficjalne. Tłumaczenie pozostawia jednak wiele do życzenia, moim zdaniem.
http://grajpopolsku.pl/news.php

~~~~~~
A tutaj moje spojrzenia na czwarty odcinek. Taka mała samopromocja, z której nic nie mam :/
http://bit.ly/YgnJLl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2012 o 23:43, Sigu napisał:

Bodajże tutaj, nieoficjalne. Tłumaczenie pozostawia jednak wiele do życzenia, moim zdaniem.
http://grajpopolsku.pl/news.php

Ściągnąłem je już wczoraj i dziś trochę pograłem. Jak na razie to jest ok. Chwała że komuś w ogóle chciało się zrobić spolszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować