Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

The Walking Dead - Temat Ogólny

342 postów w tym temacie

Z tego co czytam to ten dodatek będzie kosztował 400msp. Oby to była prawda, bo obecnie zostało mi tylko 720 punków, a epizody z tego co pamiętam [chyba] kosztowały każdy po 800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jaka jest róznica miedzy kupnem TWD ze steam''a a z allegro ? Przed chwila patrzałem to róznica w cenie jest spora. Chyba to nie sa jakies nielegalne klucze czy cus nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze zależy jak trafisz, czasami będzie okej, po prostu z promocji, a czasami... cóż, raz na jakiś czas zdarza się nielegalny, którego skutkiem może być usunięcie gry z konta, a nawet ban. Mimo wszystko polecam poczekać na obniżkę na Steamie/GreenManGaming/Originie, wszystkie te usługi mają klucze pewne, możliwe do aktywacji na Steamie. Na GMG już jakieś ruszyły, na Steamie pewnie za tydzień, dlatego polecam obserwować ich stronki albo Łowców Gier czy cuś. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 15:45, gitarka napisał:

Już jest. Przynajmniej w UK.

Kurde na polskim nie ma, od 24 czatuje na to, sprawdzam co godzinkę i nic mi się nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może na polskim w ogóle nie będzie. Chyba, że problemy sprzed lat już nie mają miejsca, ale wydaje się, że chyba jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@update.

Nie ma tego na Xbox Live polskim ale jest na Xbox.com pod nazwą parta 3... zdjęcia i opis do tego DLC ale nazwa jak part 3. Pewnie to jest problemem braku widoczności na xbl.. Jak myślicie brać to na stronie czy czekać aż naprawią to i z konsoli prosto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 00:50, Feallan napisał:

Ile godzin grałeś?


Dokładnie tak jak ludzie piszą, półtorej godziny mniej więcej, achivy wszystkie mi wskoczyły. Zapowiadano zresztą, że DLC będzie długości około normalnego epizodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2013 o 02:53, sinir napisał:

Tutaj tego nie ma, bo poznaję sobie, sympatycznego a jakże, bohatera, coś się dzieje, ale nie
wiem dokładnie co potem.


No bo takie jest założenie tego DLC. Od początku było zapowiadane, że będzie to pomost pomiędzy pierwszym TWD a drugim. Można więc przyjąć założenie, że TWD 2 będzie opowiadało historię piątki bohaterów tego DLC. Dlatego nie wiesz co się z nimi dzieje dalej.
Mnie się nawet 400 Days podobało. Trochę wyborów, może nie jakoś bardzo trudnych ale pozwalających się zastanowić "co by było gdyby".
Czekam na pełną część drugą. Oby była jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 01:37, Phobos_s napisał:

No bo takie jest założenie tego DLC. Od początku było zapowiadane, że będzie to pomost
pomiędzy pierwszym TWD a drugim. Można więc przyjąć założenie, że TWD 2 będzie opowiadało
historię piątki bohaterów tego DLC. Dlatego nie wiesz co się z nimi dzieje dalej.
Mnie się nawet 400 Days podobało. Trochę wyborów, może nie jakoś bardzo trudnych ale
pozwalających się zastanowić "co by było gdyby".
Czekam na pełną część drugą. Oby była jak najszybciej.


Jeśli założyć, że pojawią się w TWD2 nie jako postacie które widzimy na ekranie przez 5 minut, to ma to pewien sens. Może to

Spoiler

czy i jacy bohaterowie pojechali z tą babką do dużego obozu

ma jakieś tam znaczenie i będzie brane pod uwagę podczas importu sejwów.

Jeśli nie to będę musiał podtrzymać swoje zdanie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 03:36, sinir napisał:

Jeśli założyć, że pojawią się w TWD2 nie jako postacie które widzimy na ekranie przez
5 minut, to ma to pewien sens. Może to

Spoiler

czy i jacy bohaterowie pojechali z tą babką
do dużego obozu

ma jakieś tam znaczenie i będzie brane pod uwagę podczas importu
sejwów.


Wszystkie decyzje podjęte przez Ciebie w 400 Days mają mieć wpływ na Sezon 2. Zajrzyj do tego newsa:
http://www.gram.pl/news/2013/07/02/premiera-the-walking-dead-400-days-szybciej-niz-sie-tego-spodziewalismy.shtml (końcówka).
Poza tym myślę, że TTG nie zrobiłoby takiego DLC, wprowadzającego nowe postacie, robiącego coś a''la cliff hanger a później w Sezonie 2 zupełnie to wszystko olało. To na pewno będzie się jakoś łączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że męscy bohaterowie z DLC nie będą tymi głównymi w 2 sezonie, ponieważ żadem się do tego nie nadaje. Brunetka w krótkich włosach jest w porządku, więc liczę na nią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 22:19, Eff3ctiv3 napisał:

Mam nadzieję, że męscy bohaterowie z DLC nie będą tymi głównymi w 2 sezonie, ponieważ
żadem się do tego nie nadaje. Brunetka w krótkich włosach jest w porządku, więc liczę
na nią :)


Właśnie mi się podobają wszystkie z postaci (najmniej ta Bonnie), ale można odnieść wrażenie ich bezpłciowości, przez to że nie mają określonego charakteru, który my sami definiowaliśmy w przebiegu rozgrywki. O ile żadna z nich nie będzie bohaterem głównym (a nie będzie na 99%) to jest w porządku.

Tak przy okazji - jest jakaś podobna gra do TWD? Mam na myśli niekoniecznie klimat, a sposób prowadzenia rozrywki, tj dialogi, wybory itd. Całkiem podobny był Fahrenheit i jest Heavy Rain, ale nie mam PS3. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

400 days już całe za mną. Standardowo odcinki są bardzo dobre i bardzo krótkie. Jak na 400msp to i tak jestem mega zadowolony, bardzo podobają mi się wszystkie historie. Niestety, ale konsolowa wersja ma jakieś błędy chociaż nie wykluczam, że to może już moja wysłużona konsola. Początkowo dość długo się ładuje, czasami mam wrażenie, że się zawiesiło, ale zaraz startuje. Statystyki na końcu pokazały mi się w formie nic nieprzedstawiających pasków, wtf? Niemniej szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2013 o 23:53, ray757 napisał:

Licz dalej, u mnie

Spoiler

tylko ona nie chciała pojechać do obozu :)


Cóż, każdy będzie miał swój własny save, więc nie będzie problemu kto kogo lubi i kto poszedł do obozu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować