Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

The Walking Dead - Temat Ogólny

342 postów w tym temacie

Właśnie skończyłem sezon drugi i cóż? Gdzieś już to grali, czyż nie?

Im dalej w grę, tym bardziej wydawało mi się, że moje wybory nie mają znaczenia. I też tak raczej było.
Kilka scen z ciekawości rozegrałem po dwa razy, wybierając inną opcję dialogową, w momencie, który sprawiał wrażenie ważnego, że nasza odpowiedź ma znaczenie. Tak czy tak, zawsze kończyło się tym samym.
Ogólnie jedynym wyborem, który był istotny, to ten z końca

Spoiler

ostatniego

odcinka. Choć w sumie to tylko inny filmik i kwestie dialogowe. :P A i ważne była także, wyczerpujące podsumowanie kliku wyborów w procentach na koniec każdego epizodu.

Ubijanie postaci pierwszo/drugoplanowych to nic nowego, choćby w serialu jest to stosowane dla większego dramatyzmu, a w grze też to mamy. Odcinki krótkie, to trzeba szybko działać? Na to wygląda. Szkoda.
Inne wady i dziwolągi przemilczę, każdy w tym miejscu doda coś od siebie.

Wypadałoby jakiś pozytyw rzucić. Ogólnie zarys fabularny nie jest zły, ale to przez, to że cała ta otoczka zombiapo ma wielki potencjał. A tu, mimo słabej strony wizualno-mechanicznej, jest dobrze ukazany ten cały tragizm i jedna wielka beznadzieja. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam problem ze spolszczeniem The walking dead , mianowicie gdy wchodzę w dolder The walking dead nie ma folderu Pack , czy ktoś wie co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować