Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

The Walking Dead - Temat Ogólny

342 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2013 o 17:56, vegost napisał:

>

Spoiler

Nie da rady. Musisz ją stracić.


Spoiler

Zauważyłem, że co każdy epizod ktoś ginie, ale mamy zawsze wybór kto ;p Może haczyk
jest w decyzjach na samym początku III aktu, jak dostajemy questa od Lilly ? Możemy powiedzieć,
że ma paranoję i nie podejmujemy się zadania ? Tak samo jak było z Dagiem, że mogliśmy
go poświęcić na rzecz Carley ? Oh.. nie mów, że to nic nie da :/


Spoiler

Heh, widzę, że mamy podobne odczucia po tej scenie: O BOŻE, CO ZROBIŁEM ŹLE?! ;) Niestety nie da rady. Carley MUSI zginąć.

Dnia 16.01.2013 o 17:56, vegost napisał:

Spoiler

A co z Lilly ? Wiem, że potem ją związujemy aż do momentu z pociągiem. Możemy wtedy z nią uciec ? Jeśli tak,
to co się dzieję potem ?


Skończ odcinek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 18:00, Dared00 napisał:

Spoiler

Heh, widzę, że mamy podobne odczucia po tej scenie: O BOŻE, CO ZROBIŁEM ŹLE?! ;) Niestety
nie da rady. Carley MUSI zginąć.



Spoiler

Wiesz.. strasznie się do niej przywiązałem, więc bardzo ciężko mi się teraz pogodzić z jej śmiercią i to strasznie głupią. Wiedziałem, że Lilly jest stuknięta, ale bez przesady ? :D Szkoda, że twórcy nie dali nam większej swobody. Szkoda mi jej.


Dnia 16.01.2013 o 18:00, Dared00 napisał:

Skończ odcinek ;)

Chyba tak z robię, ale z wielkim smutkiem i nie wiem z jaką decyzją :) Dzięki za rozwianie wątpliwości. Strasznie wciąga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Kiedy Lee z winy Kennego upuszcza walkie talkie w dół przez dach, Christa idzie je podniesc. Zostaje otoczona przez szwendy. Kenny zeskakuje pomóc dziewczynie. Prawdopodobnie ginie, chociaż nie jest to pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 23:35, Nagaroth napisał:

Ta gra wyrwała mi serce.

Tytuły gry roku nie były kupione, co? :) Gra w zupełności na nie zasłużyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 01:32, Sandro napisał:

Tytuły gry roku nie były kupione, co? :) Gra w zupełności na nie zasłużyła.


Ano zdecydowanie zasłużyła. Dawno nie grałem w coś tak dobrego.

Teraz sobie odpocznę kilka dni i potem spróbuję przejść podejmując całkowicie inne decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 01:32, Sandro napisał:

Tytuły gry roku nie były kupione, co? :) Gra w zupełności na nie zasłużyła.

Zdecydowanie :-) Przede mną jeszcze 2 odcinki i już zacieram rączki ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 14:44, Nagaroth napisał:

Teraz sobie odpocznę kilka dni i potem spróbuję przejść podejmując całkowicie inne decyzje.


Nie rób tego! Niech ta przygoda, którą przeżyłeś będzie tą jedyną. Naprawdę, tylko się rozczarujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jestem już po ostatnim odcinku. Trochę krótki, bodajże najkrótszy z całej serii. Eh.. trochę mnie rozczarował koniec. Spodziewałem się totalnie czegoś innego ?

Spoiler

Raczej na pewno nie ujrzymy Lee w drugim sezonie ... ?! A jeśli tak, to raczej nie będzie to spotkanie dość przyjazne ? Druga sprawa, kazałem Clim odnaleźć Cristine i Omida.. Dlaczego na końcu jest ona sama na jakiś bezdrożach ? I kogo ona zobaczyła na górze ? Zombie czy ludzi ? Dużo niewiadomych.. Z Jednej strony to super, o ile wyjdzie drugi sezon. Z drugiej strony, zaczyna mi to podchodzić podobny co w ME3 koniec, czyli niezrozumiałe fragmenty gry.. Co z Lilly i Glenem ? Nic nie wyjaśnili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 02:02, vegost napisał:

Spoiler

Dużo niewiadomych.. Z Jednej strony to super, o ile wyjdzie drugi sezon. Z drugiej
strony, zaczyna mi to podchodzić podobny co w ME3 koniec, czyli niezrozumiałe fragmenty
gry.. Co z Lilly i Glenem ? Nic nie wyjaśnili :(



To nie ma nic wspólnego z zakończeniem ME3 które było po prostu scenopisarskim partactwem. To co mamy w TWD to zwykły cliffhanger. Sezon 2 już dawno zapowiedziano, tam będą wszystkie odpowiedzi. Poza Glennem.

Żeby się dowiedzieć co z nim to komiks w łapę albo serial na ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 02:22, Nagaroth napisał:

To nie ma nic wspólnego z zakończeniem ME3 które było po prostu scenopisarskim partactwem.
To co mamy w TWD to zwykły cliffhanger. Sezon 2 już dawno zapowiedziano, tam będą wszystkie
odpowiedzi. Poza Glennem.


Nie chodzi o to, jak został poprowadzony koniec pierwszego sezonu a o jego wykonanie. W końcu to ostatni odcinek był i wypadało by nie robić kolejnych niewiadomych. To boli.. Zwłaszcza, że było ostro :)

Dnia 20.01.2013 o 02:22, Nagaroth napisał:

Żeby się dowiedzieć co z nim to komiks w łapę albo serial na ekran.

Nom własnie patrzę na filmweb i w serialu jako jedyny + Hershell są powiązani jako postacie z grą. A serial opowiada o losach rodziny, którą spotkaliśmy na samym początku gry na farmie nie ? Jakoś bym się nie przyzwyczaił raczej do innych bohaterów niż Lee i spółka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2013 o 02:26, vegost napisał:

Nie chodzi o to, jak został poprowadzony koniec pierwszego sezonu a o jego wykonanie.
W końcu to ostatni odcinek był i wypadało by nie robić kolejnych niewiadomych. To boli..

Ostatni odcinek sezonu, a nie całej gry... czepiasz się i tyle. Jakby wszystko Ci podali na tacy, to co by było do ujrzenia w drugim sezonie ?

Na tym to polega. Chcesz odpowiedzi-zakup kolejny sezon. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 03:33, Darkstar181 napisał:

Ostatni odcinek sezonu, a nie całej gry... czepiasz się i tyle. Jakby wszystko Ci podali
na tacy, to co by było do ujrzenia w drugim sezonie ?


Był by do obejrzenia nowy content, a nie powrót do starego. Pytanie się a nie czepialstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 02:26, vegost napisał:

Nom własnie patrzę na filmweb i w serialu jako jedyny + Hershell są powiązani jako postacie
z grą. A serial opowiada o losach rodziny, którą spotkaliśmy na samym początku gry na
farmie nie ? Jakoś bym się nie przyzwyczaił raczej do innych bohaterów niż Lee i spółka
:/


Nie, serial (i komiks chyba też) opowiadają o losach niejakiego Ricka i jego rodziny. Glen pojawia się już na początku serialu o tyle na Hershela należy trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 02:26, vegost napisał:

W końcu to ostatni odcinek był i wypadało by nie robić kolejnych niewiadomych. To boli..
Zwłaszcza, że było ostro :)


Wcale nie wypadało by, ta gra była robiona jak serial telewizyjny a w nich mega cliffhanger na koniec sezonu to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 13:04, vegost napisał:

> Ostatni odcinek sezonu, a nie całej gry... czepiasz się i tyle. Jakby wszystko Ci
podali
> na tacy, to co by było do ujrzenia w drugim sezonie ?

Był by do obejrzenia nowy content, a nie powrót do starego. Pytanie się a nie czepialstwo.

Mija się z koncepcją komiksu i serialu na bazie których gra jest robiona.

Cholera, większość seriali jest tak tworzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 16:26, Darkstar181 napisał:

Mija się z koncepcją komiksu i serialu na bazie których gra jest robiona.

Hmm skoro serial jest robiony na bazie komiksu a gra tak samo, to czemu w grze i w serialu mamy innych bohaterów ? ;p Chociaż postacie poboczne jak Glen czy Hershell występują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 16:46, vegost napisał:

> Mija się z koncepcją komiksu i serialu na bazie których gra jest robiona.
Hmm skoro serial jest robiony na bazie komiksu a gra tak samo, to czemu w grze i w serialu
mamy innych bohaterów ? ;p Chociaż postacie poboczne jak Glen czy Hershell występują
?

Spin-off, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować