Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny_Joga

The Walking Dead - Temat Ogólny

342 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2013 o 11:09, ray757 napisał:

Raczej ciężko żeby zrobili głównego bohatera z kogoś, kto u innych może się w ogóle nie
pojawić.

W ogóle ciekawe, co z tego DLC będzie w drugim sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zaopatrzyć się w The Walking Dead: 400 Days. Grałem w podstawkę i mam pytanie to kontynuacja gry czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2013 o 17:51, Paoro napisał:

Warto zaopatrzyć się w The Walking Dead: 400 Days. Grałem w podstawkę i mam pytanie to
kontynuacja gry czy nie?


Nie jest to stricte kontynuacja gry. To taki jakby spin-off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomost między pierwszym a drugim sezonem. Nie ma za wiele wspólnego z pierwszym, ale nikt nie wie co z tego DLC przyda się w drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 08:54, mati285 napisał:

Rozumiem, że ta data to moment jakiegoś ogłoszenia/ wydania trailera, a nie premiery
pierwszego epizodu?

Pewnie tak, raczej wątpię, zęby tak od razu wywalili go na sprzedaż, zwłaszcza po ostatnich problemach z The Wolf Among Us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2013 o 20:55, Dared00 napisał:

Gramy Clem...

Tego się nie spodziewałem. Ciekaw jestem jak w to wszystko wpiszą się postaci z 400 Days. Pozostaje czekać na premierę pierwszego epizodu, oby niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przynajmniej Telltale dało mi jasno do zrozumienia, że nie mam co czekać na kolejny sezon. Bo uciekanie przed walkerami postacią, która

Spoiler

zna sposób na to, żeby nie atakowały one ludzi

, jest dla mnie barierą nie do przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że zna sposób nie znaczy, że musi go cały czas wykorzystywać. Wydaje mi się, że

Spoiler

chodzenie upapranym we flakach zombie 24/7

to dość niekomfortowe uczucie i powinno być wykorzystywane tylko w ekstremalnych sytuacjach. Poza tym nie wiesz jak Telltale podejdzie do tego problemu, a już spisujesz ich na straty? Trochę zaufania, to przecież najlepsi obecnie storytellerzy w branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 11:42, mati285 napisał:

Wydaje mi się, że

Spoiler

chodzenie upapranym we flakach zombie 24/7

to dość niekomfortowe uczucie i powinno
być wykorzystywane tylko w ekstremalnych sytuacjach.

I to właśnie byłby świetny motyw do wykorzystania. Na przykład bohaterowie mogliby od tego powoli wariować albo pojawiałyby się inne konsekwencje. Mógłby pojawiać się wybór w niebezpiecznych sytuacjach, czy chce się z tej opcji korzystać.

Dnia 30.10.2013 o 11:42, mati285 napisał:

Poza tym nie wiesz jak Telltale podejdzie do tego problemu, a już spisujesz ich na straty?

No dobra, powinienem był dodać w poprzednim poście słowo "raczej". :) Zapewne zrobię tak, że po wyjściu gry się tutaj zapytam, jak wygląda sprawa z "moim problemem" i na podstawie odpowiedzi zdecyduję, czy sam zagram. Chociaż nie nastawiam się na to, że będę zadowolony. No ale się zobaczy, może zostanę zaskoczony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa integracji drugiego sezonu z pierwszym? Trzeba mieć save''y czy gra zaczyna się własnym torem, niezależnym od wyborów w poprzednim sezonie (i DLC)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 00:12, Sandro napisał:

Jak wygląda sprawa integracji drugiego sezonu z pierwszym? Trzeba mieć save''y czy gra
zaczyna się własnym torem, niezależnym od wyborów w poprzednim sezonie (i DLC)?

Gra importuje save. Jeśli ich nie masz wybory są losowane na starcie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 14:07, logray napisał:

Gra importuje save. Jeśli ich nie masz wybory są losowane na starcie gry.

Nie mam, szlag wszystkie trafił kilka tygodni temu. Po niemal roku bezpiecznego przechowywania ich na dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Własnie zakupiłem season pass The walking Dead: Season Two. W season pass zawsze wliczane były wszystkie odcinki a tym razem zostałem poinformowany, że odcinek pierwszy jest sprzedawany osobno...ktoś jeszcze się tak naciął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2013 o 15:40, Sandro napisał:

Nie mam, szlag wszystkie trafił kilka tygodni temu. Po niemal roku bezpiecznego przechowywania
ich na dysku...

Przecież gra obsługuje cloud save na Steamie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować