Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gramTV - gramy w Darksiders II

24 postów w tym temacie

Witam. Czy ktoś z gram.pl może mi powiedzieć czy w jakimś najbliższym terminie będzie dostawa edycji limitowanej Darksiders II na PS3 czy mogę sobie tylko pomarzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze są 3 rodzaje broni, kosy jako podstawowe oraz broń (szybka) i (wolna) dla drugorzędnej. Poza tym te drugorzędne mają swoje 3 typy. Szybkie mają szpony, puklerze i rekawice, a wolne młoty, topory i coś na wzór lancy.
Tam gdzie zdobyliście klucz, a w kręgu biły się potwory to ten największy potrzebny byl do subquesta. Poza tym w miejscu gdzie wpadaliście do lawy, dało się przeskoczyć. Wystarczyło pobiec po lewej stronie ścany (takie miejsca są wytarte jakby ktoś już po nich biegał), więc nie trzeba było wracać się okrężną drogą. W tej grze autorzy przewidzieli wszystko, wystarczy tylko dobrze się rozglądać.
BTW Mysza, te ręce to nie jest jakiś pomagier tylko prawdziwa postać śmierci. POjawia się ona np. kiedy spadasz do lawy, lub zamieniasz się po nazbieraniu do pełna tego spiralnego paska (to samo co miał Wojna będąc w formie demona).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam Was! Przestańcie krzewić ten okropny błąd językowy, jakim jest używanie słowa "epicki" w znaczeniu czegoś wspaniałego. Język polski ma wiele piękniejszych odpowiedników, np. imponujący, epokowy, heroiczny, czy w odniesieniu do negatywnych wrażeń - ciężki, dotkliwy, sromotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerevar a epokowy to nie epicki? Zresztą epokowy brzmi jak z czasów Mieszka I. I jak z Ciebie taki polonista to rozumiem, że używasz "mlasknąć" zamiast "kliknąć"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 11:16, Bodzio-gracz napisał:

Będzie trzeba zagrać w pierwszą część - i dopiero wtedy pomyśleć o drugiej :).

Ja bym uważał z zakupem. Przykładowo ja mam niezły zgryz z Darksiders: w CD-A wersję konsolową ocenili na 7/10 z docinkami typu nudne starcia czy słaba pierwsza połowa. Z kolei ocena wersji PC to same peany i 9/10, więc zwyczajnie coś mi tu nie pasuje. Już raz się przejechałem na potencjalnej monotonii przy Assassin''s Creed, więc zwyczajnie ociągam się z kupnem. Żeby choć demo było to bym miał jakiś ogląd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 15:16, zadymek napisał:

w CD-A wersję konsolową ocenili na 7/10 z docinkami typu nudne starcia czy słaba pierwsza połowa.
Z kolei ocena wersji PC to same peany i 9/10, więci zwyczajnie oś mi tu nie pasuje.

Epic. To pismo zawsze mnie rozkładało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 15:21, Zgreed66 napisał:

Epic. To pismo zawsze mnie rozkładało :)

Mnie "rozłożyli" gdy ocenili Legend: Hand of God na 8/10:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 15:16, zadymek napisał:

Ja bym uważał z zakupem. Przykładowo ja mam niezły zgryz z Darksiders: w CD-A wersję
konsolową ocenili na 7/10 z docinkami typu nudne starcia czy słaba pierwsza połowa. Z
kolei ocena wersji PC to same peany i 9/10, więc zwyczajnie coś mi tu nie pasuje. Już
raz się przejechałem na potencjalnej monotonii przy Assassin''s Creed, więc zwyczajnie
ociągam się z kupnem. Żeby choć demo było to bym miał jakiś ogląd...


CDA ? To jest prasa na poziomie faktu, tylko tematyka inna. Po co to czytacie ludzie, jak w sieci jest od groma gameplayów na żywo i amatorskich recenzji na wysokim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 15:22, zadymek napisał:

Mnie "rozłożyli" gdy ocenili Legend: Hand of God na 8/10:/

Hehehe ;D
Kupiłem jeden numer CDA dla BloodRayne 2 to dali i to.
Nie wiem nawet czy pieciu leveli dobilem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co kupować gazety skoro jest internet, w telewizji dzienniki? Po co uczyć się matematyki skoro są kalkulatory? Po co uczyć się pisać skoro są komputery? Po co kupować książki skoro są e-booki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 15:16, zadymek napisał:

> Będzie trzeba zagrać w pierwszą część - i dopiero wtedy pomyśleć o drugiej :).
Ja bym uważał z zakupem. Przykładowo ja mam niezły zgryz z Darksiders: w CD-A wersję
konsolową ocenili na 7/10 z docinkami typu nudne starcia czy słaba pierwsza połowa. Z
kolei ocena wersji PC to same peany i 9/10, więc zwyczajnie coś mi tu nie pasuje. Już
raz się przejechałem na potencjalnej monotonii przy Assassin''s Creed, więc zwyczajnie
ociągam się z kupnem. Żeby choć demo było to bym miał jakiś ogląd...


Przecież jedynka kosztuje teraz grosze, na Steamie w promocji to i 4.99 EURO chodziło. Cóż, jedynka błędnie została określona slasherem i w tym tkwi cały problem. Tego slashera w tej grze jest może z 20%, reszta to inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 18:46, TobiAlex napisał:

Przecież jedynka kosztuje teraz grosze, na Steamie w promocji to i 4.99 EURO chodziło.

1. Steam, błeh.
2. Nie chodzi o kasę tylko o grę: jak gra cienka to każdy wydatek boli. Na razie zainteresuję się D2, która wydaje się być bardziej wypakowana akcją - może ona "nakręci" mnie na jedynkę.

Dnia 26.08.2012 o 18:46, TobiAlex napisał:

Cóż, jedynka błędnie została określona slasherem i w tym tkwi cały problem. Tego slashera
w tej grze jest może z 20%, reszta to inne rzeczy.

No, właśnie w tym - że tylko 20%- może być problem, dlatego się waham;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 18:44, TobiAlex napisał:

Po co kupować gazety skoro jest internet, w telewizji dzienniki?


racja, nie ma sensu

Dnia 26.08.2012 o 18:44, TobiAlex napisał:

Po co uczyć się matematyki
skoro są kalkulatory?


zeby nauczyc sie logicznie myslec.

Dnia 26.08.2012 o 18:44, TobiAlex napisał:

Po co uczyć się pisać skoro są komputery?


bo dokumenty podpisuje sie recznie, a liste zakopow czy notke na lodowke szybciej napisac recznie.

Dnia 26.08.2012 o 18:44, TobiAlex napisał:

Po co kupować książki
skoro są e-booki?


nie ma roznicy w czasach einku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 18:44, TobiAlex napisał:

Po co kupować gazety skoro jest internet, w telewizji dzienniki?


Racja ...

>Po co uczyć się matematyki

Dnia 26.08.2012 o 18:44, TobiAlex napisał:

skoro są kalkulatory?


Ciekawe jak kalkulator policzy objętość bryły ograniczonej np. 3 wzorami w przestrzeni trójwymiarowej :p
Przydatne dla inżynierów.

>Po co uczyć się pisać skoro są komputery?

Nie zawsze masz je pod ręką :p

>Po co kupować książki

Dnia 26.08.2012 o 18:44, TobiAlex napisał:

skoro są e-booki?


Wygoda, upodobania ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 15:16, zadymek napisał:

> Będzie trzeba zagrać w pierwszą część - i dopiero wtedy pomyśleć o drugiej :).
Ja bym uważał z zakupem. Przykładowo ja mam niezły zgryz z Darksiders: w CD-A wersję
konsolową ocenili na 7/10 z docinkami typu nudne starcia czy słaba pierwsza połowa. Z
kolei ocena wersji PC to same peany i 9/10, więc zwyczajnie coś mi tu nie pasuje. Już
raz się przejechałem na potencjalnej monotonii przy Assassin''s Creed, więc zwyczajnie
ociągam się z kupnem. Żeby choć demo było to bym miał jakiś ogląd...

A recenzja na gram.pl Ci nie wystarczy?:) do tego gameplay na youtube i już masz ogląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 15:16, zadymek napisał:

> Będzie trzeba zagrać w pierwszą część - i dopiero wtedy pomyśleć o drugiej :).
Ja bym uważał z zakupem. Przykładowo ja mam niezły zgryz z Darksiders: w CD-A wersję
konsolową ocenili na 7/10 z docinkami typu nudne starcia czy słaba pierwsza połowa. Z
kolei ocena wersji PC to same peany i 9/10, więc zwyczajnie coś mi tu nie pasuje. Już
raz się przejechałem na potencjalnej monotonii przy Assassin''s Creed, więc zwyczajnie
ociągam się z kupnem. Żeby choć demo było to bym miał jakiś ogląd...

A recenzja na gram.pl Ci nie wystarczy?:) do tego gameplay na youtube i już masz ogląd
do Usunięcia przepraszam za dubel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 11:52, szczurek79 napisał:

A recenzja na gram.pl Ci nie wystarczy?:) do tego gameplay na youtube i już masz ogląd

Jest recenzja Darksiders na gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować