Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramy na żywo w Guild Wars 2 – drugi dzień wędrówki po Tyrii

37 postów w tym temacie

btw. kim gracie (nie mowie o prowadzacych relacje tylko innych forumowych graczach)... rasa/profesja... z czystej ciekawosci czy wiekszosc idzie sladem Czara...czy moze Normow...albo Salvani... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 16:42, zibi20 napisał:

btw. kim gracie (nie mowie o prowadzacych relacje tylko innych forumowych graczach)...
rasa/profesja... z czystej ciekawosci czy wiekszosc idzie sladem Czara...czy moze Normow...albo
Salvani... ?

Z ankiet przeprowadzanych na fan-page''ach wynika iż Charr to prawie najrzadszy wybór.
Mój typ to Norn Guardian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w becie przetestowałem wszystkie rasy i profesje i każda ma coś w sobie. Jeśli chodzi teraz o grę to gram Normem Mesmerem (jak gram z żoną - ona Normem Rangerem) a jak sam singluje to gram Człowiek - Elementalista (bardzo efektowna profesja)
Ps. to nie kolejny klon wowa ta gra jest naprawde nie typowa, ze wzgl. na walkę, crafting, czypersonal story, a nawet sposób questowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 18:48, Galder_Grasfiord napisał:

Ciekawe czy będzie kiedyś jakiś trial aby spróbować gry bez jej kupowania.

W przypadku Guild Wars były triale 10-godzinne, więc to bardzo prawdopodobne, że pojawią się przed kolejnym dodatkiem/częścią Gw2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jak dotad gra sie wysmienicie. Oczywiscie sporo rzeczy nie dziala, jest zabugowane itp ale jescze premiery nie bylo;). Jedyne co mnie naprawde wnerwilo to kiedy chcialam z chlopakiem razem porobic zadania. Raz nam sie udalo na chwile (zauwazylam, ze bycie w grupie w sumie nic nie daje, nie dzieli sie progresu w serduszkach...), ale po teleporcie okazalo sie, ze nie mozemy zobaczyc postaci z grupy poza soba. Oboje bylismy na rezerwowych mapach, ale najwidoczniej innych. Opcja "join gdziestam" przy portrecie tez nie dzialala. To ze ciagle moja postac jest rzucana na mape rezerwowa jest tez denerwujace. Jak juz po kilku(dziesieciu) minutach sie uda dostac na wlasny serwer to potrzebuje uzyc teleportu i zabawa od nowa.

Pozytywnie zaskoczyly mnie rozne elementy zrecznosciowe w terenie. Aby dostac sie do pewnych miejsc trzeba niczym w zrecznosciowce dokladnie skakac miedzy czasem bardzo waskimi platformami. Znalazlam tez dwie ciekawe (i zawile) jaskinie (ktorych w cale nie potrzeba zwiedzic do achieva za pelna mape), swietna sprawa.

Jak dotad mysle, ze gw jest chyba najlepsza gra oline od czasu wowa. Przynajmniej jezeli chodzi o te, w ktore gralam:). Wszystko sie jednak okaze po paru miesiacach gry tzn czy gra wciagnie na te miesiace. Jak na razie nie moge sie oderwac od komputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 23:10, Eilene napisał:

/ciach

Join... niekiedy działa: nam się wczoraj kilkukrotnie udało czyli powoli to naprawiają. Za to w sobotę była tragedia + ponad 3 godzinny pad wszystkich serwerów ANety - nawet tych, na których śmiga część pierwsza. :/ Dobrze, że zaczęliśmy grać od 6-tej, więc się wyrównało. :)
Natomiast to skakanie w jaskiniach, o których piszesz to pewnie Jumping Puzzle i owszem: nie wliczają się one do zwiedzenia mapy (choć niekiedy w ich okolicy występuje np. Vista), ale są do osobnego achika właśnie za przejście każdego z nich - w Lion`a Arch są na pewno 2, Asurki mają 3-4 - co więcej: nawet na Battleground są JP. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś trochę i póki co jestem trochę zawiedziony.
Głownie optymalizacją.
Gra chodzi mi w przedziale - 15-25 klatek. Jak zmniejszam detale to na najniższych z możliwych mam ok 25-35.
Coś jest chyba nie tak, specyfikacja mojego komputera to:
procesor i5 2500k 3,3 / @ 4,3
grafika GTX 570
4 GB ramu ddr3 ale nie pamiętam jaka firma.

Ktoś ma pomysł co jest nie tak?
Aha, sterowniki nvidia mam najnowsze.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 14:47, Pako napisał:

/ciach

ANeta cały czas poprawia optymalizację, bo sami stwierdzili, że coś jest nie tak. Też nie mam słabego kompa, ale na chwilę obecną o graniu WvW mogę zapomnieć, bo mam w porywach 12 fps. :/ Podczas PvE raczej 25-30 stale, ale to też wydaje się być jednak zbyt małą ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować