Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepiej sprzedające się produkty w sklepie gram.pl #57

15 postów w tym temacie

Adam Berlik

Jak co tydzień zachęcamy do zapoznania się z zestawieniem najlepiej sprzedających się produktów w sklepie gram.pl na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Co tym razem cieszyło się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów?

Przeczytaj cały tekst "Najlepiej sprzedające się produkty w sklepie gram.pl #57" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 09:59, Siriondel napisał:

Bosh, ludzie dalej kupują te przedpotopowe urządzenia, jakimi są current-geny, wydając
na to tysiaka? Na co im to się pytam?

Ich kasa więc niech wydają na co chcą. Może ciebie to zaskoczyć, ale wcześniej ludzi na te konsole mogło nie stać - taka przydatna informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 09:59, Siriondel napisał:

Bosh, ludzie dalej kupują te przedpotopowe urządzenia, jakimi są current-geny, wydając
na to tysiaka? Na co im to się pytam?


"bosh" ? powiało gimnazjum.

a teraz odpowiedz na Twoje głupie pytanie:
Bo konsole są coraz tańsze, a do tego łatwy dostęp do szerokiej biblioteki gier w niskiej cenie. Popatrz ile ciągle sprzedaje się PS2 i pomyśl chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Witka1995
Szukałem jakiejś logicznej odpowiedzi, z punktu widzenia praktycznego zastosowania. Nie umiesz takiej udzielić, więc się nie odzywaj. Wydawać sobie mogą na co chcą, nikomu nie zabronię kupować złomu, pytałem - po co.

Dnia 27.08.2012 o 11:53, EmperorKaligula napisał:

a teraz odpowiedz na Twoje głupie pytanie:
Bo konsole są coraz tańsze, a do tego łatwy dostęp do szerokiej biblioteki gier w niskiej
cenie. Popatrz ile ciągle sprzedaje się PS2 i pomyśl chwile.

Prawdopodobnie z PS2 tak sobie palnąłeś, nie mając żadnych konkretnych danych ale jest szansa, że możesz mieć rację. PS2 kupuje się dziś dla klasyków i jej własnej biblioteki. Nadrabiać zaległości z grami obecnej generacji można na PC, taniej i ładniej i przyjemniej. Nie widzę sensu kupowania przestarzałego, 6 albo 7-letniego sprzętu do współczesnych gier, na którym owe ledwo działają, do tego kiedy stoimy na progu następnej generacji. Z Xboxem to jeszcze jeszcze, ale PS3?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 13:18, Siriondel napisał:

Nadrabiać zaległości z grami obecnej generacji można na PC, taniej i ładniej i przyjemniej.
Z Xboxem to jeszcze jeszcze, ale PS3?...


Jak już znajdziesz choćby takie gry jak Red Dead Redemption, Heavy Rain, God Of War, Journey, Wipeout, Motorstorm, Infamous, LittleBigPlanet, Ninja Gaiden, Uncharted, Yakuza czy najnowsze Mortal Kombat w wersji PC, to mi powiedz. A do tego czasu przestań trollować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 13:18, Siriondel napisał:

Prawdopodobnie z PS2 tak sobie palnąłeś, nie mając żadnych konkretnych danych ale jest
szansa, że możesz mieć rację.


Prawdopodobnie jestes kolejnym trollem, ale jest szansa ze sie nie myle :)

http://www.vg247.com/2012/05/10/sony-hit-hard-in-fy2012-financials-ps3-sales-down/

Dnia 27.08.2012 o 13:18, Siriondel napisał:

Nadrabiać zaległości z grami obecnej generacji można na PC, taniej i ładniej i przyjemniej.


każda konsola ma exclusivy w które nie zagrasz NIGDZIE indziej, wiec gówno nadrobisz... i to jest kolejny powód dlaczego warto kupić stacjonarna konsole po kolejnej obniżce i do tego używane gry za grosze.

Dnia 27.08.2012 o 13:18, Siriondel napisał:

Nie widzę sensu kupowania przestarzałego, 6 albo 7-letniego sprzętu do współczesnych
gier, na którym owe ledwo działają, do tego kiedy stoimy na progu następnej generacji.


Wiek w przypadku konsol nie ma nic do rzeczy, tam sprzet tak szybko sie nie starzeje. Gry na konsolach wygladaja dobrze jak na dzisiejsze standardy (w szkolnej skali) i nie obsluguja zaawansowanych efektow z PC. Dla gracza, (w przeciwienstwie do fanatyka super grafiki) nie ma roznicy. Ledwo dzialaja ? Teraz nawet nie musze przypuszczac bo bredzisz - no chyba ze jakies linki masz na poparcie slow w co szczerze watpie. Następna generacja ? Ta która nie została nawet zapowiedziana. Daj sobie spokój, jeszcze długo poczekamy.

Dnia 27.08.2012 o 13:18, Siriondel napisał:

Z Xboxem to jeszcze jeszcze, ale PS3?...


nie dosc ze nie jestes zbyt bystry (Twoje pytanie w pierwszym poscie) to jeszcze jestes fanboyem jednego systemu... przykre. Idz pograj na PC i przestań zawracac dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 13:42, aope napisał:

Jak już znajdziesz choćby takie gry jak Red Dead Redemption, Heavy Rain, God Of War,
Journey, Wipeout, Motorstorm, Infamous, LittleBigPlanet, Ninja Gaiden, Uncharted, Yakuza
czy najnowsze Mortal Kombat w wersji PC, to mi powiedz. A do tego czasu przestań trollować.


no i jrpgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 15:54, EmperorKaligula napisał:

no i jrpgi :)


Yep :] Swoją drogą czy ja dobrze widze, że u kolegi jakaś zmiana nastąpiła? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 16:28, aope napisał:

Yep :] Swoją drogą czy ja dobrze widze, że u kolegi jakaś zmiana nastąpiła? :P


wychowałem się na emulatorach snesa, potem przygoda z PS1 i zatwardziałe PCciarstwo az do dzis. Pad dalej mnie kłuje w ręce, nie potrafie na nim w nic grać poza jrpgami/turówkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 09:59, Siriondel napisał:

Bosh, ludzie dalej kupują te przedpotopowe urządzenia, jakimi są current-geny, wydając
na to tysiaka? Na co im to się pytam?

A ty co, nadal w nic nie grasz bo nic nie wychodzi na PC a jak coś przeportują to grać się nie da? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 15:54, EmperorKaligula napisał:

> Jak już znajdziesz choćby takie gry jak Red Dead Redemption, Heavy Rain, God Of
War,
> Journey, Wipeout, Motorstorm, Infamous, LittleBigPlanet, Ninja Gaiden, Uncharted,
Yakuza
> czy najnowsze Mortal Kombat w wersji PC, to mi powiedz. A do tego czasu przestań
trollować.

no i jrpgi :)


Ale raczej nie na Xboxie czy PS3... A powyższe gry są właściwie na PS3 tylko.
Niestety ta generacja stacjonarek z jrpg ma spore problemy, a w naszej części globu i tak lepiej stoi pod tym względem Xpudło.

Btw. Kto to kupuje http://www.gram.pl/sklep/ps3/bezprzewodowe-sluchawki-stereo-do-ps3? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyssałeś sobie z palca, mały człowieczku, wiele bzdur o mnie, nie wiedząc nic, co świadczy jedynie o twojej bystrości ;) Jestem takim samym zatwardziałym konsolowcem, co ty PeCetowcem, od zawsze gram na konsolach, z PC miałem tylko krótką grową znajomość w okolicach UT3, która wracała tylko na Wiedźminy i Mass Effect. Mam PS3, Xboxa nie wziąłbym do domu nawet za friko. Ale przyzwyczaiłem się, że Ci, co najmniej wiedzą, mają z reguły najwięcej do powiedzenia.

Próbowałeś zasypać mnie swoją argumentacją, nie próbując natomiast nawet zrozumieć, o co mi chodzi. A IMO schyłek generacji, bo nie powiesz, że jesteśmy na początku czy w środku, to najgorszy czas na kupno takiego starocia i tyle. Następna generacja będzie miała wsteczną kompatybilność - lepiej zainwestować teraz w PC/odłozyć na nową konsolę/whatever - i grać w to wszystko. Nie będzie wstecznej kompatybilności - wtedy kupić sobie staruszka naprawdę, jak to ująłeś, po obniżce i gry za grosze. Ledwo działające gry to hiperbola, ale na konsolach nie wyglądaja ładnie i są mało wydajne, szczególnie na PS3, na której gram i mimo tego o tym mówię. Linki? Chłopaku, z linków to chyba Ty korzystałeś, żeby w ogóle zobaczyć konsolowy gameplay, zaś ja grałem w wiele na obu systemach i widzę różnicę. Xbox wygrywa i tyle. Możesz tego nie wiedzieć, ale dlaczego się wypowiadasz? Jestem konsolowcem, PS3 mam od lat, już któreś z kolei, ale czy dziś by je kupił? W życiu. Mało przezajebistych multiplatform, które spokojnie by mnie utrzymały do premiery nowych konsol? Nie sądzę.

Ot, koniec tematu. Na koniec dodam, że dupę zawróciłeś sam sobie, próbując w ogóle podejmować argument, gdzie twój, mówiąc delikatnie, "g" mnie obchodzi, bo jest to opinia, nie dyskusja, nie mądrzenie się, czy klepanie bzdur na kółkach, które próbowałeś tu uprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 22:42, Siriondel napisał:

Następna generacja będzie
miała wsteczną kompatybilność


zapowiedzieli już ? czy myślenie życzeniowe popadające w urojenia ?

Dnia 27.08.2012 o 22:42, Siriondel napisał:

Nie będzie wstecznej kompatybilności - wtedy kupić sobie staruszka
naprawdę, jak to ująłeś, po obniżce i gry za grosze.


nie znasz nawet przybliżonych bebechów ani przybliżonej daty premiery, rzeczywiście "warto" poczekać na nieznane, jak można tu i teraz pograć za rozsądną cene

Dnia 27.08.2012 o 22:42, Siriondel napisał:

Możesz tego nie wiedzieć, ale dlaczego się wypowiadasz?


bo nie lubie trolli ?

Dnia 27.08.2012 o 22:42, Siriondel napisał:

Mało przezajebistych multiplatform


ooo jakbys tak komentowal od poczatku to co innego. Multiplatformowki na PC wypadaja najlepiej pod kątem grafiki, ale nie dla każdego to najważniejsze. Konsole maja exclusivy.

Dnia 27.08.2012 o 22:42, Siriondel napisał:

Na koniec dodam, że dupę zawróciłeś sam sobie, próbując w ogóle podejmować
argument, gdzie twój, mówiąc delikatnie, "g" mnie obchodzi, bo jest to opinia, nie dyskusja,
nie mądrzenie się, czy klepanie bzdur na kółkach, które próbowałeś tu uprawiać.


opinia ? Twój pierwszy post w tym temacie to pierwszej wody trolling. Nie tylko ja Cie dokarmiłem, więc masz niezłego skilla w te klocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować