Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy klucze do zamkniętych betatestów RaiderZ

19 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2012 o 12:35, maniekk napisał:

Dobry pomysł z tym podaniem kluczy na stronie ;) pewnie zostały już skopiowane i wykorzystane
w większości.

Raczej nie zostały wykorzystane w większości - wybrałem na chybił trafił i od razu działał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nawet świetna. Co do tych kluczy - zobaczyć można, ale polecam grę w wersji US wydawanej przez Perfect World, które bije na głowę ... Frogster (czy jak te żabojady się zwą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 12:35, dariuszp napisał:

To nie jest kolejny koreański slasher ?


To jest świetny Monster Hunter na PC (jak grałeś w jakiegoś Monster Huntera na konsole to będziesz zadowolony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 12:48, DeMoH napisał:

> Dobry pomysł z tym podaniem kluczy na stronie ;) pewnie zostały już skopiowane i
wykorzystane
> w większości.
Raczej nie zostały wykorzystane w większości - wybrałem na chybił trafił i od razu działał
:P


Teraz jeszcze dużo jest wolnych, ale jak pojawi się więcej ludzi, to trafienie na taki działający będzie graniczyło z cudem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 13:48, papadorson napisał:

Czy po zakończeniu bety będzie można grać na jego kliencie, czy będzie trzeba ściągnąć
nowy?


Szczerze to jeszcze nie spotkałem się z testami, gdzie potem do retiala trzeba było od nowa pobierać klienta. Na pewno będą potrzebne aktualizacje, bo te są dość często (na pewno częściej niż u Frogstera, który ma o wiele więcej błędów niż wersja US).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja załapałem się na 1 falę kluczy jeszcze przed rozpoczęciem CB. Niestety, przy grze wytrzymałem ok 40 minut. IMO gra jest bardzo słaba i po za systemem non-sticky target, nie ma nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, ale nie mogę połączyć się z serwerem. ... i po co ja to pobierałem? Na stronie jestem zarejestrowany, a na forum nie mogę zalogować, bo niby wywala mi błąd, że coś źle wpisuję, a gdy biorę rejestrację od nowa (bo pomyślałem, że na forum trzeba zarejestrować się oddzielnie), to przekierowuje mnie znów do początku rejestracji na stronie głównej, gdzie już się rejestrowałem, by móc grać. Chęci się wyczerpały, więc chyba wracam do singleplayerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 15:45, Chopek napisał:

@Driftwood mam to samo! Cannot the server... cośik mi się nie łączy...


Chwilę później odpaliłem grę od nowa i powód jest prosty - przepełnione serwery. Szkoda, że napis jest żółty i nawet go nie zauważyłem, bo zlewa się z tłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 15:01, prz3m3k84 napisał:

Ja załapałem się na 1 falę kluczy jeszcze przed rozpoczęciem CB. Niestety, przy grze
wytrzymałem ok 40 minut. IMO gra jest bardzo słaba i po za systemem non-sticky target,
nie ma nic do zaoferowania.


No tak, to który level zrobiłeś? 5? Doszedłeś chociaż do dużego miasta i terenów w okół niego? Wątpię. Stworzyłeś jakiś secik / broń? Gra w porównaniu do innych tego typu gier ma do zaoferowania dużo. Już pisałem, jak ktoś lubi Monster Hunter to jest to gra dla niego. Walka non-target jest świetna, często przewyższą to oferowaną w Tera. świetny sposób jest też zdobywanie ekwipunku - z mobków wypadają tylko komponenty, wszystko inne mamy z craftingu. Pewnie, gra może się nie podobać, ale to nie znaczy, że można pisać absurdy a już o ocenie gry typu mmo po 40 minutach nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku grałem jakieś 20 min i mi się odechciało samemu.
Ostatnio kolega znowu polecił mi grę po pokonaniu 15 lvl bosa.
Gra niby się zaczyna po 10 lvlu ...
Dam jej jeszcze 1 szansę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować