Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs "Operacja Warfighter" - wyrusz na misję bojową z GROM!

17 postów w tym temacie

gram.pl

Jeśli marzyliście o wzięciu udziału w akcji z udziałem jednostek specjalnych, to nadarza się ku temu niepowtarzalna okazja! Wspólnie z firmą Electronic Arts Polska, wydawcą gry Medal of Honor: Warfighter, zapraszamy Was do wyjątkowego konkursu.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs "Operacja Warfighter" - wyrusz na misję bojową z GROM!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że znajdą się jacyś pełnoleni ochotnicy- sam wziąłbym z chęcią udział, ale pre-ordera na Warfightera nie złożę.
Miłej zabawy uczestnikom życzę.
peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widziałem, Ka-Bar TDI Tanto na przednim panelu? Przez dziwne oświetlenie ciężko powiedzieć, czy to Foliage Green czy Coyote Brown...

A co do samego konkursu... Wziąłbym chętnie udział, gdyby nie było wymogu składania pre-ordera. Ale za tę produkcję EA jednak podziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 15:31, Ring5 napisał:

Dobrze widziałem, Ka-Bar TDI Tanto na przednim panelu? Przez dziwne oświetlenie ciężko
powiedzieć, czy to Foliage Green czy Coyote Brown...

A co do samego konkursu... Wziąłbym chętnie udział, gdyby nie było wymogu składania pre-ordera.
Ale za tę produkcję EA jednak podziękuję.

Zdajesz sobie sprawę, że możesz złożyć zamówienie (pre-order) i go nie potwierdzić/anulować. I tak do tygodnia przed premierą nie da się na gramie zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 15:39, byverter napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że możesz złożyć zamówienie (pre-order) i go nie potwierdzić/anulować.
I tak do tygodnia przed premierą nie da się na gramie zapłacić.


Owszem, ale byłoby to po prostu nieuczciwe. Pomijam tu już jakąkolwiek uczciwość względem gramu, który wielokrotnie robił forumowiczów w przysłowiowego balona (sławetne edycje artykułów podczas premiery Wiedźmina 2, chociażby), mówię o uczciwości względem innych uczestników konkursu. Wiem, wiem, takie podejście raczej nie pasuje do dzisiejszego świata i raczej budzi rozbawienie/politowanie, ale nic na to nie poradzę. Ten model już tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 11:15, Graszcz napisał:

Na czym KONKRETNIE będzie polegać ten "szturm na obiekt i pojmanie ważnego terrorysty!"?
Laureaci będą biegać z replikami asg?


Wszystko to, co jest w filmach promocyjnych powiedziane - nie ma potrzeby dokładniej opisywać, bo to ma być też niespodzianka i przeżycie dla uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować