Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arctic Combat z mapą "zapożyczoną" z Counter-Strike`a

11 postów w tym temacie

Rzeczywiście, łudząco podobna mapa do dust2. Niezły plagiat. Jest trochę lekko zmodyfikowana, np w miejscu gdzie zaczynają Terroryści i jak idą takim wąskim tunelem to w tej wersji mapy jest to obszar o wiele bardziej większy. To jedyna z większych zmian, jakich się dopatrzyłem. Po za innym rozmieszczeniem skrzyń, nie ma nic nowego. Wow :) Niech tylko Valve to zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby taaaaak... ale fajnie wygląda, to trzeba przyznać. Chociaż Arctic Combat na pustyni to tak trochę mi się gryzie ogólnie. Bardziej spodziewałem się Iceworlda tam przerobionego, choć co tam w nim przerabiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mi się nie wydawało w trailerze. Chyba jeszcze Aztec był skopiowany, bo jakąś inną mapę wyłapałem, nie tę. Cóż, i tak wygląda lepiej (graficznie) niż Global Offensive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To closed beta. Widocznie nie mieli map na CB więc zapożyczyli. W końcu CB nie jest ogólnie dostępne. Obstawiam że to taki placeholder dopóki nie przyjdą oryginalne mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 23:03, Reffanov napisał:

Szczerze mówiąc, to dla mnie ta gra wygląda tak jakby ktoś wrzucił mapkę z CSa do CoDa
w biednej wersji. :P


To chyba nie widziałeś koreańskich sieciowych shooterów, w których tam to jest dopiero bieda graficzna wstecz o jakieś kilka lat i wygląda to jak taki CoD jeszcze biedniejszy od tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 08:18, Muradin_07 napisał:

To chyba nie widziałeś koreańskich sieciowych shooterów, w których tam to jest dopiero
bieda graficzna wstecz o jakieś kilka lat i wygląda to jak taki CoD jeszcze biedniejszy
od tego ;)


To wspominając o tym, że są potentatami w grach on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 08:18, Muradin_07 napisał:

> Szczerze mówiąc, to dla mnie ta gra wygląda tak jakby ktoś wrzucił mapkę z CSa do
CoDa
> w biednej wersji. :P

To chyba nie widziałeś koreańskich sieciowych shooterów, w których tam to jest dopiero
bieda graficzna wstecz o jakieś kilka lat i wygląda to jak taki CoD jeszcze biedniejszy
od tego ;)


Mój ulubiony mix Tf2 z Bf:H
http://www.youtube.com/watch?v=nXX38RwBgfw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować