Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 500 kluczy do bety Painkiller Hell & Damnation

638 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2012 o 17:51, Aversill napisał:

tylko nie mówcie, że klucze dostaną tylko Ci co wpisali "kołkownica" bo to dno...


Jak na razie to chyba nikt ich nie dostał więc... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, pograłem chwilę, całkiem fajne, grafika jednak ładna, jeśli gra będzie max 40 zł to WARTO brać. Powyżej tak do 60 zł to bym się mocno zastanwiał, z racji że to gra typowo do pogrania z 0,5h czy godzinke tak for fun, a jeśli więcej to będzie to klapa i nieudana premiera bo nikt tego nie kupi. Poza tym parę opcji ukrytych w opcjach, ale graficznie nie jest źle, mechanika taka sama(ach ten bunnyhop :D), modele ładne, nic tylko rozstrzeliwać chmary przeciwników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra... wrzuciłem grę na konto Steam, ściągnąłem (jakieś 5 minut roboty) i teraz stoję. Próbuję odpalić w 2 trybach i nie daje rady, a w Give Feedback pokazuje mi, że pliki są corrupted. Nie wiem o co kaman, może ktoś miał podobny problem i mógłby podrzucić jakiś pomysł żeby go rozwiązać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest parę rzeczy wartych zmienienia (głównie kosmetycznych, np. to, że w kołkownicy zawsze leży kołek, mimo braku amunicji :P), ale, jako, że to beta, to na pewno nad tym pomyślą. Grafika calkiem niezła, w porównaniu do pierwszej części, gameplay praktycznie taki sam, jak w tejże (jest to oczywiście plus). Tak, jak powiedział kolega wyżej: do 40zł, nie więcej. Mimo to, fajnie wrócić do painkillera z nowszą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować