Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

State of Decay - temat ogólny

27 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2013 o 19:10, Strange101 napisał:

Przed chwilą na Steamie gra została przeceniona o 50%.


Dzięki za cynk.
Aczkolwiek ciągle się zastanawiam, czy nie poczekać jeszcze do grudnia, bo może walna jakiś fajny promocyjny pakiet na podstawkę razem z dodatkiem.
W sumie mam jeszcze trochę czasu do końca tej promocji - prześpię się z tym do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się jednak na tamto promo i sama gierka cholernie przyjemna ale optymalizacja.. matko to woła o pomstę do nieba o.0
Na obu kompach bez względu na ustawienia [a oba różnią się znacznie mocą obliczeniową, ale oba przebijają rekomendowane wymagania, jeden przebija je kilkanaście razy =)] losowe stuttearingi i frame dropy [zwłaszcza podczas jazdy samochodami] potrafią do szalu doprowadzić.

Pozostaje liczyć na jakieś ewentualne poprawki w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pozwolę sobie na jeszcze jeden post - pobawiłem się dwa dzionki i zmarnowałem całe wolne przy SoD.
Wymagało to trochę nerwów bo żeby gra przestała cudacznie się zachowywać [framerate dobry, animacja klatkująca ot takie cuda wianki się działy, postać mi biegała prawie jak w filmie stop-motion mimo sztywnych 60 fps] musiałem sobie z wyciągniętych plików do konfiguracji pozmieniać rożne bzdety [metoda prób i błędów].
Po dwóch godzinach walki z konfigiem jak już zaczęło działać.. to ani się obejrzałem jak zleciało 3.5 godziny. Wciąga, może bywa schematyczne, ale małe drobne bzdety cieszą człowieka jak lizak dziecko [miernik hałasu jaki robimy, poprawna reakcja truposzy na owy hałas, poboczne misje mimo, ze po czasie nudnawe i powtarzalne to dają satysfakcję bo zawsze się cos uda znaleźć, rozwój postaci tez całkiem przyjemny]
Dla fanów Romero, serii takich jak TWD i innych "zajaranych klimatem zombie" - gra w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam od pewnego czasu mam tą grę ,gdy ją włączam pojawiają sięi problem z teksturami ,niewidzialne postacie itp
co może być tego przyczyną sterowniki mam najnowsze.
Specyfikacja
ASUS EAH6870 8.861 sterowniki
procesor intel o5 core 3.30 GHZ
windows 7
proszę o pomoc :( zła karta graficzna czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować