Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramy w Guild Wars 2 – czwarty dzień wędrówki po Tyrii

59 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2012 o 15:50, IlMOD napisał:

>/.../

I tutaj kolejna niespodzianka, bo daje się w gw2 trzymać aggro. Z tym że bycie guardianem
nie ma z tym nic wspólnego. Potwory w końcu przerzucą się na kogoś kto się nie rusza
i łatwiej go bić. Np dlatego często biją graczy, którzy akurat resają. A jeśli tym nieruchomym
celem jest guardian, to jest mu do łatwiej przeżyć niż innym. Jeśli komuś stanie w miejscu
i obrywanie sprawia przyjemność, to proszę bardzo. Z tym, że długo tak tankowac nie da
rady.


Tia, nie da się, chyba, że masz jakieś bloki, tarcze, retaliate czy inne cuda, a guardian ma tego sporo. Do tego prawie każda jego broń ma atak, który albo odcina wrogów od innych albo ściąga ich na guardiana albo daje doskok do przeciwnika, po którym prawie zawsze on się targetuje na nas. Do tego robimy build na maksymalny toughness i już można kreatywnie tankować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qq_Moar i lechu515

Dzięki.

Gdzie trzeba wpisać kod z pudełka z gry aby konto z headstartem stało się już normalne? Na stronie mojego konta nie znalazłem takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh mialem GW2 dopiero kupic w sobote jak nie bede miec roboty... ale ciekawym zbiegiem okolicznosci udalo mi sie dzisiaj zakupic w empiku jak bylem przejazdem na robocie :P fart bo ostatnia sztuka byla na pulce ^^

ogolem na jakich serwach gracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie panowie, korzystałem z jednodniowego headstartu a dzisiaj dostałem pudełeczko z grą i nie bardzo mogę wymyślić gdzie klucz z owego pudełeczka wpisać co by mi konta nie wyłączyli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i napotkałem się z tym samym co wy w czasie headstartu, kolejna ładka pobrana i problemy z logowaniem, ale staram się do oporou! nie odpuszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ze swoim logowaniem mnie przeraża, gram od 25 i nie widzę postępów z zalogowaniem do gry. Mimo że gra jest świetna to logowanie mnie odstrasza na maxa - wybaczcie mój frustrat ale próbuje się zalogoawc od 1,5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi ciary przechodza po karku jak sobie przypomne logowanie do diablo3 w trakcie premiery xD przez godziny wciskania ctr+c i ctr+v enter.... zeby sie na serwer wbic bo ciagle error

moze mi ktos powiedziec ile zajmuja lacznie te aktualizacje ? tzn przed chwila zainstalowalem gierke no i sciaga ponad 60.000 plikow :P ile w przeliczeniu na MB tego bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zibi20
po ilosci plików ciężko powiedzieć, napisz może ile katalog z GW2 wazy albo porównaj z moim (aktualna wersja) - 14,3 GB (bajtów: 15 431 958 528)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 18:26, zibi20 napisał:

moze mi ktos powiedziec ile zajmuja lacznie te aktualizacje ? tzn przed chwila zainstalowalem
gierke no i sciaga ponad 60.000 plikow :P ile w przeliczeniu na MB tego bedzie ?

Ja też zainstalowałem z płyty i dobijam do końca aktualizacji. Przy 97% mam ponad 256,25MB i 1500 plików do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się podejście NCSoft i Arena Net, już na samym początku po zainstalowaniu gry mamy poważnego i niełatwego questa! Polega on na zalogowaniu się do gry! Ja jak na razie nie mogę sobie z nim poradzić, a Wy jak sobie radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pocieszyłeś mnie z tym logowaniem :/. Gra właśnie mi się instaluje i za jakiś czas też powinienem dołączyć do gry. Tak btw to powstałe ta gramowa gildia? Z chęcią bym dołączył. A i powiedzcie mi jeszcze jedno. Lepiej aktywować grę przez NCSoft Account Manager czy przez konto do GW2?
@DambialkoX w tesco za 159 jest ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ściągałem te 212 tysięcy plików z serwera, masakra i mordęga, nawet przy moim szybkim łączu to leci jak krew z nosa, na szczęście jestem już przy dwucyfrówce czyli 80 tysięcy plików do pobrania, może jak się uda to przed północą spróbuję się zalogować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować