Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uprising44 ponownie opóźniony. Cyfrowe wydanie na początku jesieni

15 postów w tym temacie

Początkowo wyglądało to obiecująco, Jagged Alliance połączone z powstaniem warszawskim. A teraz? Mizerny TPS, wyglądający jak budżetowy tytuł z początku wieku... Gdy na gramie pojawiły się pierwsze informacje o grze, wdałem się w polemikę z jednym z twórców, który założył tu konto. Zachwalał wtedy projekt, mający być niezwykle ambitną, doskonałą grą. Ja miałem ogromne obawy. Minęło kilka miesięcy, twórcy milczą, a ja odnoszę wrażenie, że miałem rację. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:55, Karanthir666 napisał:

A może mi ktoś wyjaśnić czego Uprising a nie Powstanie Warszawskie (dane dopiero jako
podtytuł)? Czyżby "zachodnizacja"?


Nie wiem, zadałem kiedyś to samo pytanie ("czemu nie nazwać gry Powstanie''44?"), w odpowiedzi usłyszałem "hm, pomyślimy". Najśmieszniej to brzmi, gdy na filmikach twórcy nazywają grę " Aprajzing Czterdzieści Cztery"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo gra była zatytułowana " Uprising44: Powstanie Warszawskie", jednak ostatnio w informacji prasowej wydawca wyraźnie podkreślił, że nie ma już żadnego podtytułu. Samo "Uprising44". "Powstanie Warszawskie" nie pojawi się w żadnej wersji językowej. To tak gwoli ścisłości, jakby były wątpliwości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:58, Ring5 napisał:

Nie wiem, zadałem kiedyś to samo pytanie ("czemu nie nazwać gry Powstanie''44?"), w odpowiedzi
usłyszałem "hm, pomyślimy". Najśmieszniej to brzmi, gdy na filmikach twórcy nazywają
grę " Aprajzing Czterdzieści Cztery"...

Ja tam zawsze słyszałem "Aprajzing Forty For".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś, czy gra będzie na platformie Steam?

Niech będzie i denna gra, ale niech będzie w ogóle wydana. Polskie produkcje początkowo, wszystkie, były do D... ale kolejne części/wcielenia były o wiele lepsze. Powodzenia dla panów z DMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:24, Ring5 napisał:

Początkowo wyglądało to obiecująco, Jagged Alliance połączone z powstaniem warszawskim.
A teraz? Mizerny TPS, wyglądający jak budżetowy tytuł z początku wieku...

Ja bym powiedział, że to rok 2007. Era bezsensownego bloomu i HDR wszędzie. Taka Mafia z 2002 do dziś wygląda świetnie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 19:59, byverter napisał:

Taka Mafia z 2002 do dziś wygląda świetnie na PC.


Ekhem. Proponuję odpalić grę ponownie. Tekstury niestety się już mocno zestarzały i dają po oczach. Nie to, żebym był graficznym onanistą, po prostu takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 21:39, Vojtas napisał:

Ekhem. Proponuję odpalić grę ponownie. Tekstury niestety się już mocno zestarzały i dają
po oczach. Nie to, żebym był graficznym onanistą, po prostu takie są fakty.

Biorac pod uwage, ze to tytuł już (jak ten czas leci...) 10letni to i tak swietnie sie trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować