Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 zamówiony milion razy

28 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2012 o 00:10, ZubenPL napisał:

Chyba licząc roczną przygodę w wowie.


Myślę że Blizzowi bardziej chodziło o to, by utrzymać graczy WoWa przy grze (co ostatecznie na jakiś czas się udało), a nie o to, by zdobyć nowych nabywców D3. Ci i tak by kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 00:08, ZubenPL napisał:

Niech ktoś mi w końcu wyjaśni czemu 1MLN preorderów(czyli prawie rekord na PC to słaby
wynik) ?


To znakomity wynik - ludzie po prostu nie mają zielonego pojęcia o liczbach i rynku gier ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 00:08, ZubenPL napisał:

Niech ktoś mi w końcu wyjaśni czemu 1MLN preorderów(czyli prawie rekord na PC to słaby
wynik) ?


Bo osoba, która zrobiła pre-order mogła go w każdej chwili skasować więc 1mln pre-orderów nie oznacza 1mln sprzedanych kopii gry. Osoba, która zrobiła pre-purchase zapłaciła już za grę w momencie zakupu, jeszcze na długo przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo jest nieźle, ludzi na mapach nie brakuje. Szkoda tylko, że jest aż tyle problemów, począwszy od lagów na guild czacie(sic!) przez disconnecty i inne problemy z połączeniem aż po nie działąjący BL Trading Company. Aż dziwne, że nie ma takich lamentów jak w przypadku choćby TORa. Czyżby bachory jeszcze do gry nie weszły? Bo póki co atmosfera jest świetna. Nic to, spadam grać dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ile ludzi będzie grać w GW2 za rok. Miliony?
Coś czuję że tak jak pierwsza część, GW2 może się okazać bardzo dobrym braciszkiem lub też wrogiem WoW''a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować