Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LEM kończy współpracę z DMD Enterprise, nowa data premiery Uprising44 zostanie podana w przyszłym tygodniu

13 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Premiera pudełkowej wersji Uprising44 na PC i Maki była planowana na wczoraj, jednak gra nie trafiła do polskich sklepów. Firma Licomp Empik Multimedia przeprasza wszystkich graczy za zaistniałą sytuację.

Przeczytaj cały tekst "LEM kończy współpracę z DMD Enterprise, nowa data premiery Uprising44 zostanie podana w przyszłym tygodniu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, drugi po pewnej firmie na c, najgorszy polski dystrybutor (a może pierwszy) pokazał pazurki. I choć na temat Uprising 44 mam nienajlepsze zdanie, to powiem chłopakom z DMD Enterprise jedno "I dobrze chłopaki, że zakończyli z Wami współpracę! Na pewno nie zasługiwali na to, by być Waszym wydawcą więc głowa do góry i powodzenia!". Swoją drogą jest tyle gier dostępnych tylko w dystrybucji cyfrowej i świetnie się sprzedających, więc w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko potwierdza, że będzie to gniot :) Twórcy najwidoczniej, nie starają się nawet pokazać, że coś robią z grom. Mieli szczęście, że zainteresował się tym inny dystrybutor a oni znów jakieś fochy strzelają. Nigdy nie dawałem tej grze szansy. Ah miałem rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 15:17, maggit napisał:

Bo wszyscy mają hard-on na polską historię. Jak tragiczna by nie była.


No tu to przesadziłeś, bo ta gra ma tyle wspólnego z rzeczywistością co ja z pilotażem F-16. Taki 5 jak główny bohater tej gry i wojnę byśmy wygrali w jeden dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 14:39, vegost napisał:

To tylko potwierdza, że będzie to gniot :) Twórcy najwidoczniej, nie starają się nawet
pokazać, że coś robią z grom. Mieli szczęście, że zainteresował się tym inny dystrybutor
a oni znów jakieś fochy strzelają. Nigdy nie dawałem tej grze szansy. Ah miałem rację.

Z grą* analfabeto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 18:39, vegost napisał:

Jesteś tego pewny ? Idź odpocznij sobie przy słowniku.

Jestem. Jeśli miałeś na myśli "grom" jako przeinaczoną wersję rzeczownika "gra" w formie "grą" w celu ironizowania na jej temat, tudzież poniżenia jej na łamach forum, to i tak należałoby to w cudzysłów wpisać. :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować