Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Niezniszczalni 2 - zgarnij egzemplarz gry na Xbox 360!

62 postów w tym temacie

gram.pl

Największa demolka wszech czasów z jeszcze bardziej zabójczą obsadą, ze zdwojoną siłą i jeszcze większą dawką humoru już w kinach! W naszym konkursie możecie natomiast wygrać 10 kodów na grę w wersji na Xbox 360, która pozwoli Wam dokonać rozwałki wraz z bohaterami filmu Niezniszczalni 2 na ekranach telewizorów.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs Niezniszczalni 2 - zgarnij egzemplarz gry na Xbox 360!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja zaczyna się gdy grupa Niezniszczalnych zostaje wysłana na tajną misje na wyspe Banoi (Dead Island) w której jak to im powiedziano, muszą jedynie zabezpieczyć teren przed terrorystami którzy opanowali tamtejsze tereny.
Jak się okazało niezniszczalni zostali wysłani w sam środek epidemii w której turyści zamieniają się w zombie.
Zabójcza ekipa na czele której stoi Barney Ross (Sylvester Stallone) nie zamierzała się wycofywać, rozpoczęła się mordercza walka o przetrwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalni zostająi wysłani z misją ratunkową dziecka które zostało porwane przez tajną agencję terrorystyczną. Nasza drużyna musi udać się na poszukiwania dziecka w lesie na granicy syberii. W nocy ktoś zakrada się do obozu i rozpala ogień, tajemniczej osobie udaję się uciec. Niezniszczalni udają się za nią w pogoń, nie wiedząc że sami są ścigani przez pożerający wszystko na swojej drodze ogień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa niezniszczalnych, zostaje wysłana do Londynu aby bronić tam swojej planety, przed inwazją Żniwiarzy. Tylko oni mogą uratować naszą planetę. MASS EFECT 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalni zostaja wysłani poprzez teleport do..... SEKRETKEGO kolorowego swiata Whimsyshire gdzie musza sie zmierzyć z hordą kolorowych krwiożerczych potworów żeby uratować świat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowódcy X-Com postanowili wytoczyć ciężkie działa.

Inwazja obcych postępuje szybciej niż się obawiano, ale istnieje jeszcze cień szansy. Udało się zlokalizować potężny statek-matkę, z którego najwyraźniej rozsyłane są rozkazy do wszystkich oddziałów obcych. Nie ulega wątpliwości, że wróg będzie go bronić za wszelką cenę. Podczas gdy uwagę sił obronnych obcych odwrócą eskadry myśliwców, oddział Niezniszczalnych przemknie się na pokład, by znaleźć najwyższego dowódcę i wyeliminować go, kończąc inwazję raz na zawsze. Mają tylko jeden cel. Jedną szansę. I dużo amunicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa niezniszczalnych wyrusz do pewnego państwa w Afryce. Mając za zadanie przetrwać w otoczeniu przepełnionym krwiożerczymi zombie.Pod wodzą Sylvestra Stallone chcą dowiedzieć się jak pokonać wirus, który zamienia Afrykańczyków w zombie.W jednej z misji mamy na celu zabezpieczyć i oczyścić teren, aby dać drogę ucieczki Chrisowi Redfield i Shevie Alomar./ Resident Evil 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupa Niezniszczalnych zostaje wysłana na wyspę Manhattan (Prototype 2) by zniszczyć odziały Blackwatch i pomóc Jamesowi Hellerowi zabić Alexa Mercera oraz pozbyć się panującego wirusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kryptonim misji: „Szczury”
Cel misji: powstrzymać Mroczne Bractwo przed likwidacją Cesarza Titusa Mede II
Opis misji: „Niezniszczalni” mają za zadanie dostać się do prowincji Skyrim, do Sklepu Wielobrażowego Belethora w Białej Grani – właściciel skieruje ich do kontaktu, który z kolei przeprowadzi ich przez zaspy, góry, jaskinie i niebezpieczne trakty prosto do liderki tych partaczy, którzy nazywają się „Mrocznym Bractwem”. Nasza grupa specjalna musi wyperswadować tej całej Astrid (w/w liderce), żeby zrezygnowała z zabójstwa Miłościwie nam Panującego Titusa Mede Drugiego, lub przekształciła to zlecenie w takie, które nie skończy się śmiercią Cesarza. W wypadku, gdy plan zawiedzie, należy pozbyć się wszystkich zabójców (metoda dowolna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po rozpoczęciu walk w mieście City17 ekipa zostaje wysłana do sąsiedniego miasta - City16 aby pomóc w walce z Kombinatem (Freeman się przecież nie rozdwoi ;) ). Zadanie - zniszczyć lokalną Cytadelę w której produkowane są Stridery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalni muszą pod przykrywką zbadać grupę mafii w Hongkongu. Muszą zdobyć zaufanie mafiozów jako tajni policjanci. Ale cicha robota nie jest w stylu Niezniszczalnych więc od razu wysadzają całą mafie w Hongkongu w powietrze. Sleeping Expendables albo Expendables Dogs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czciciele Tchernoboga, zrzeszeni w sekcie zwanej "The Cabal", planują przejąć władzę nad światem. Początkowo czoła stawić im może jedynie dawny przywódca sekty, Caleb, zdradzony i zamordowany przez Tchernoboga. Gdy plany sekty wychodzą na jaw a świat dowiaduje się o grożącym mu niebezpieczeństwie, do Caleba dołączają najemnicy pod wodzą Barney''a Rossa. Dla nieumarłego rewolwerowca i grupy "prywatnych konsultantów", członkowie sekty nie stanowią wielkiego wyzwania. Przynajmniej do momentu, gdy okazuje się, że Mr. Church jest tak naprawdę nowym wcieleniem Tchernoboga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnej nocy tajny agent David Jones po przygotowanej na niego pułapce zostaje uwięziony, jako że David znał informacje o tajnym projekcie Broni masowego rażenia zostaje wysłana specjalna jednostka która ma go odbić ,,niezniszczalni'''' Będą musieli się zmirzyć z wieloma przeciwnościami losu. Rosja. Wedłóg informacji które dostali tam przetrzymują Jonesa, Po spektakularnym wejściu (samolot ostrzeliwuje bazę z moździerza) Dowiadują się że to była pułapka, wyszli z niej jednak bez opresji dowiadując się że następnym przystankiem będzie Honk Kong. Project Igi : Covert Strike .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Niezniszczalnych została wysłana do Tokio po to, żeby odbić walizkę z od pewnej ważnej persony. Oczywiści musza wejść na dach i wyeliminować ludzi, którzy właśnie wyszli z helikoptera. Kilka minut i po wszystkim, ekipa cała. No to po wyeliminowaniu celów muszą spuścić się na linach z góry po to, żeby dostać się do biura ich celu. Najpierw w dół spuszcza się Chuck Norris z bombą, którą zamieszcza na oknie biura i w ostatniej sekundzie zdążył od niej na tyle odejść, żeby ta jego nie zraniła i jednocześnie ekipa Niezniszczalnych mogła wbić do pomieszczenia, żeby zasiać tam chaos i mordor. Okazało by się że główny cel padł już od wybuchu bomby, a walizkę miał przy sobie, więc teraz im za zadanie zostało tylko zbiec z budynku, oczywiście ta ich droga do wolności będzie wypełniona łuskami i ołowiem. Oczywiście wtedy jeden z nich zostanie poważnie ranny, ale cudem się wykaraska, cały budynek na końcu wybuchnie a inu uciekną z wybuchu. Tadaaa!
Kane & Lynch Dead Men

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drużyna Nielniszczalnych zostaje wysłana na misję opanowania chaosu szerzącego się na Manhattanie w Nowym Yorku. Okazuje się, że wybuchła tam epidemia wirusa Blacklight. Teraz ekipa musi zlikwidować wszystkich nosicieli, aby powrócić do domu.(Prototype)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...w której wysyłamy ekipę Niezniszczalnych do wybranej przez Was gry.". Jeżeli dobrze zrozumiałem. Misja ma polegać na tym, że ekipa Niezniszczalnych ma misję aby odebrać grę wybraną przez nas?

Ekipa niezniszczalnych wchodzi do swojej bazy, odpala komputer. BOOM! Wskakuje dwóch złodziei przez okno! Zabierają komputer i uciekają. Niezniszczalni udali się w pościg ale to na nic, złodzieje uciekli. Ale nic straconego. Niezniszczalni mają laptopa. Włączają go a następnie odpalają przeglądarkę. Wchodzą na stronę sklepu gram.pl i zamawiają grę Niezniszczalni 2 w wersji na konsolę Xbox360. Dostawa przyszła błyskawicznie. Otworzyli pudełko po czym wysłali klucz na mój adres z dopiskiem

"Zawsze na straży twojego bezpieczeństwa. Niezniszczalni"

THE END.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Niezniszczalnych została wysłana do Teheranu po to, żeby odbić zakładnika . Muszą wejść po cichu i wyeliminować ludzi, którzy okupują wille, kamery termowizyjne, podczerwień, strażnicy na wieżach będę pilnować aby to im się nie udało . Wszystko idzie dobrze, póki nie okazuje się że ich ostatnim przeciwnikiem będą przyjaciele którzy "niby" zgineli w wojsku podczas specjalnej misji, rozmawiają i w trakcie rozmowy wynika że zrobili to bo mieli dość życia pod dyktandem generała Curtisa. Kiedy pokonają przeciwników muszą rozbroić bombę która została aktywowana przed śmiercią wrogów ( dawnych przyjacieli ) Pozostała niecała minuta, Chuck Norris zadecydował że weźmie bombę i szybko ucieknie pod ziemię i ją ukryje, zamieszcza ją w podziemiach i w ostatniej sekundzie zdążył od niej na tyle odejść, żeby ta jego nie zraniła. Wszyscy byli bezpieczni. Więc teraz im za zadanie zostało tylko zbiec z budynku, w tej ucieczce nie zabraknie walki i ranych członków grupy Niezniszczalnych. Wkońcu wszystko pójdzie dobrze, przylecą posiłki i zabiorą ich w bezpieczne miejsce. Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa Niezniszczalnych została wysłana do Teheranu po to, żeby odbić zakładnika . Muszą wejść po cichu i wyeliminować ludzi, którzy okupują wille, kamery termowizyjne, podczerwień, strażnicy na wieżach będę pilnować aby to im się nie udało . Wszystko idzie dobrze, póki nie okazuje się że ich ostatnim przeciwnikiem będą przyjaciele którzy "niby" zgineli w wojsku podczas specjalnej misji, rozmawiają i w trakcie rozmowy wynika że zrobili to bo mieli dość życia pod dyktandem generała Curtisa. Kiedy pokonają przeciwników muszą rozbroić bombę która została aktywowana przed śmiercią wrogów ( dawnych przyjacieli ) Pozostała niecała minuta, Chuck Norris zadecydował że weźmie bombę i szybko ucieknie pod ziemię i ją ukryje, zamieszcza ją w podziemiach i w ostatniej sekundzie zdążył od niej na tyle odejść, żeby ta jego nie zraniła. Wszyscy byli bezpieczni. Więc teraz im za zadanie zostało tylko zbiec z budynku, w tej ucieczce nie zabraknie walki i ranych członków grupy Niezniszczalnych. Wkońcu wszystko pójdzie dobrze, przylecą posiłki i zabiorą ich w bezpieczne miejsce. Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować