Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - zakładamy gramową gildię!

235 postów w tym temacie

Siemka. Mógłbym prosić o dodanie do gildii?

Nick: Groobas
Wiek: 28
Charr Engineer

Przez 3 lata grałem w WoW-a na serwerze alonsus i w WoTLK-u często robiłem za MT lub OT na 10-man. Jakby coś trza było jeszcze powiedzieć to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zaproszenie do gilidii. Z chęcią podszkolę się rzemiosła wojennego grając z niejednym gramowym wyjadaczem ;].

Nick: Grouch Wav
Wiek: 24
Charr Guardian

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deadly Forfiter :) Poproszę o zaproszenie. A jak sprawa wygląda z kilkoma postaciami? Do gildii przyjmowana jest jedna, czy "całe konto"? Bo jeszcze nie jestem do końca zdecydowany kim grać, a słyszałem różne odpowiedzi na to pytanie. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 10:59, soshman napisał:

Deadly Forfiter :) Poproszę o zaproszenie. A jak sprawa wygląda z kilkoma postaciami?
Do gildii przyjmowana jest jedna, czy "całe konto"? Bo jeszcze nie jestem do końca zdecydowany
kim grać, a słyszałem różne odpowiedzi na to pytanie. Pozdrawiam. :)

Do gildii jest przyjmowane konto, możesz być jednym kontem w kilku gildiach naraz. Po przyjęciu do gildii (i także po stworzeniu postaci) można wybierać którymi postaciami możesz reprezentować wybraną gildię. Reprezentację można w każdej chwili dowolnie zmieniać i jest oddzielna dla każdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
chciałbym również prosić o dodanie do gildii. Niestety na serio zaczne grac gdzies za 10 dni (obowiazki :|), ale prosiłbym o wysłanie zaproszenia już teraz (zwłaszcza, że przypisanie jest do konta a nie do postaci, też nie jestem pewny tego inżyniera charra :-) ).

Nick: Miko Duril
Wiek: 27 lat

Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować