Zaloguj się, aby obserwować  
Lucas_the_Great

Guild Wars 2 - PentaGRAM - rekrutacja do gildii

495 postów w tym temacie

Również poprosiłbym o dopisanie:

Nick: Tenebrael Windborn
Rasa: Human
Profesja: Ranger

Miałem chwilę przerwy w grze, teraz wracam na nowo. Gram głównie wczesnymi wieczorami (18-21) i w weekendy. Na razie niewiele osiągnąłem, ale wszystko przede mną :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodanie do gildii:

Nick: Ryzizz
Rasa: Norn
Profesja: Ranger

Nick: Exust
Rasa: Charr
Profesja: Warrior

Grałem 5 lat w WoW(czarnamamba, Wrathchild), tera gram czasem w Lola no i w Guild Wars. Gram wieczorami i w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o dodanie do gildii:

Nick: Lazash Is Too Sweet
Rasa: Human
Profesja: Guardian

Guardian z dwu tygodniowym stażem, 80 lv + Exotic Nightmare.

Nick: Rosalie Is Sweet
Rasa: Human
Profesja: Ranger

Miałbyć main, nie wypaliło, okazało się że jednak lepiej spisuję się w postaci buffer''a, tanka lub dps''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o dodanie do gildii

Nick: Shireia
Rasa: Human
Profesja: Thief

Mam kilkuletnie doświadczenie w grach MMO (WoW, LoL). W GW2 staram sie grać codziennie i szybko nabijać kolejne lvle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Nick: Cnotliwa Bey, DevilQ.4257
- Rasa: Human
- Profesja: Necromance

Witajcie proszę o zaproszenie do gildii, w GW grałem praktycznie od premiery do wydania GW2 więc doświadczenie z tą grą mam dość spore choć nie jestem hardcorowym graczem. Gram głównie dla zabawy, lubię pomagać czasami sam tej pomocy potrzebuje ;-) Cenie sobie towarzystwo innych osób a z gram.pl mam dość spory staż więc właśnie tu poszukuje gildii. Mój wiek to 32 wiosny jestem tolerancyjny i mam słoności do angażowania w sprawy organizacyjne zwłaszcza jeśli chodzi o dobrą zabawę. Z racji wykonywanej pracy gram w różnych porach dnia lub nocy. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick: Ashasira
Rasa: Human
Profesja: Elementalist

Wiele lat gralem w WoW''a wiec gry MMO nie sa mi obce.. W GW2 gram prakycznie codziennie no chyba, ze mam jakeis inne zajecie, staram ie szybko expic, ale mam niski lvl, bo tworzylem drugi raz postac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Nick: Locke Liefather
- Rasa: Człowiek
- Profesja: Inżynier

Gram wieczorami i w weekendowe popołudnia, wbiłem 63 lvl i zapragnąłem grania w większym gronie. Grałem w wiele MMORPG ale nie jestem zbytnio doświadczony, nigdy nie bawiłem się w endgame, GW2 będzie moją pierwszą grą w której wbiję maks lvl.Jestem skory do współpracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować