Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konami zapowiada Metal Gear Solid: Ground Zeroes, sezon na mokry, męski lateks uważam za otwarty

11 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Jeśli kręci Was MGS (lub po prostu lubicie mokrych facetów w dziwnych lateksach, a trochę dziewczyn Gram jednak czyta), to dziś jest Wasz szczęśliwy dzień. Jak zawsze, szczegóły w rozwinięciu.

Przeczytaj cały tekst "Konami zapowiada Metal Gear Solid: Ground Zeroes, sezon na mokry, męski lateks uważam za otwarty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta cześć MGS pojawiła się na PC to chyba byłoby całkiem całkiem :D Ale sama grafika bardzo mi się podoba i od razu chciałem powiedzieć "Sam?", ale nieeeeee... to Snake. Tylko czy będzie tak samo jak mówili jakieś kilka miesięcy temu- że będzie to dalsza część przygód Big Bossa przed pierwszym MGS. Tak czy inaczej- już ślinka mi cieknie na ten tytuł i czekam na jakieś gameplaye żeby się przekonać o tym czy naprawdę zrywa czapę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu <zawał>...............

No to teraz już tylko poproszę o jakiś fragment rozgrywki (tak minimum 15- minutowy) z komentarzem Hideo i jestem maksymalnie ukontentowany;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co trzeba powiedzieć to to że już widać że w grze będziemy sterować big bossem i wydaje mi się że to będzie kontynuacja Peace Walker bo jak wiemy Peace Walker bym nieoficjalnie MGS5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo gadania i przechwałek... zobaczymy co z tego wyjdzie. Hideo Kojima potrafi to trzeba przyznać i zawsze trzymał poziom, mam nadzieję że MGS nie podzieli losów Resident Evil czy innych sławnych serii. "Zapowiedź ta stanowi wyzwanie rzucone całemu światu przez Kojima Productions" No ale takie deklaracje to trochę chyba przesada nawet jak na Kojimę :P Ale trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 11:32, cHICEK napisał:

Sporo gadania i przechwałek... zobaczymy co z tego wyjdzie. Hideo Kojima potrafi to trzeba
przyznać i zawsze trzymał poziom, mam nadzieję że MGS nie podzieli losów Resident Evil
czy innych sławnych serii. "Zapowiedź ta stanowi wyzwanie rzucone całemu światu przez
Kojima Productions" No ale takie deklaracje to trochę chyba przesada nawet jak na Kojimę
:P Ale trzymam kciuki.

Niekoniecznie. Jeśli będzie to coś na poziomie Watch Dogs, to rzeczywiście tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zrywa twarz i leje po niej sokiem z cytryny"

?! :D Coraz ciekawsze te przenośnie.

W żadnego MGSa nie grałem, ale jednak zawsze mnie ten temat interesował więc jakiś potencjał w marce jest. Pewnie warto go rozwijać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym MGS 5 na next gena z grafiką i animacją wgniatającą w ziemię jak w 2008 roku zrobił to MGS 4 na PS3.

Do dziś dzień nie widziałem na PS3 równie rozmachowej gry (filmiki, grafika, możliwości itd.), a MGS4 wyszedł na początku życia tej konsoli.

Lepiej żeby MGS 5 wyszedł na next genach i żebyśmy znów zbierali szczęki z ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGSy to nie gry np. z serii CoD, które robione co roku są dopakowane dobrą porcją PRu o tym jak oni słuchają fanów i że ich gry są coraz lepsze. Kojima robi swoje i tyle. Jakby z MGSa zrobili np. CoD''a bez żadnych większych smaczków czy prowadzonego totalnie za rączkę i tak dalej to byłby to znak, że koniec świata zbliża się nieustannie i trzeba szykować miejsce w bunkrze. A o wyzwanie to wydaje mi się że chodzi tutaj w pewnym sensie o grafikę- zdaje mi się że nowy silnik graficzny będzie wysysał z konsol ostatnie soki i będzie wyglądał bardzo przyjemnie, a jak będą już te konsole nowej generacji to będzie on udoskonalany. Wystarczy zobaczyć jak wygląda MGS3 na PS2, a wygląda genialnie mimo słusznego wieku ;)

@thefi: spokojnie... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że Big Boss wygląda tutaj bardziej fisherowato niż sam Fisher ostatnimi czasy, to jako fan Chaos Theory z wielką chęcią polecę po to do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować